Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

saol canım inşallah her işde bi hayır aramak lazım bu kez içim ferah inan üzülmedim. insan sadece kendi kendine konuşmaktan vazgeçemiyo. neden diye sormaktan ve cevabını bulamamaktan bi noktada vazgeçiyorsun düşünmekten. rastgele. yeni bir ay yeni umutlara devammmmm
benim parolam artık "rastgele" inan bence öyle daha kolay oluyo inşallah..

ben geldimmmmmmjeyyar
nasipim moral bozmak yok hem iyice baktınmı bakim ben yok diye atıyodum nerdeyse son anda zar zor görülen bişi farkettim canım inşallah erken olduğu için sen görememişsindir yaaaaa banane işte teyze yapacan beni banane banane:dance::dance:
şebnemcim sen de bendensin moral bozmak yok bu ay iki katına çıkartacaz çalışmaları kocişler kaçacak yer arayacakk:roflol::roflol:
esmaa uyan bakimmmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava:
gülşen aylint tazem duygun nasılsınız bakimmmm:1hug::1hug:

hoşgeldin canım, ben iyiyim şüküra.s.

kızlar sizler ne çok iğne oluyorsunuz be:eek:klava:
ben daha hiç iğne olmadım her doğal yolla deniyorum
demekki iğne miğne olsam belirtiler 2 katına çıkacak:roflol::roflol:

merveciğim hoşgeldin nerelerdesin :eek:klava::eek:klava:
doğru diyon kız nerdesin bakim sen kaç gündürrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
esma nazmiye gülşen nerdesiniz ayşe kız gelmedi mi daha ne faturaymış bu böyle:eek:klava:

bilgisayarın azizliğine uğradım canım gittim sistem çöktü bekle Allah bekle tam 2.5 saattttttttt:sm_confused:tatlicadiarzu

haftayada ayıptır sölemesii side de olcam :icecream: özleyin beni emii :sm_cool:

kızlar sizler ne çok iğne oluyorsunuz be:eek:klava:
ben daha hiç iğne olmadım her doğal yolla deniyorum
demekki iğne miğne olsam belirtiler 2 katına çıkacak:roflol:
ben iki aydır iğne oluyom amaaaaaaaa:eek:senağlamasenağlama
benim parolam artık "rastgele" inan bence öyle daha kolay oluyo inşallah..

:eek:o hiç tutmadı canım doktorsuz aa tık yok yine ne varsa doktorda varrrrrrr:roflol::roflol:

hoşgeldin canım, ben iyiyim şüküra.s.

hooş buldukkkkkkkkk Allah hep böyle olmayı nasip etsin inşallah neşeli mutlu:1hug:

tatil ha oh ne güzel hadi bakalım ilaç muhabbetin olmasaydı orda bol bol çalış derdim

hehe bende aynışeyi düşündüm ama şimdi doğum kontrole yeni başladım ya belkide korumaz ama ozamanda içmeye devam etcem bebiş olsa bile düşer gibi geliyor. ondan ben riske atmayım bekleyim diyorum:tomato:
kız bişi dicem sıcaklık ölçümü yapsana makatından 37nin üstünde mi çıkcak öle bişiler duymuştum ben amakafamçokkarıştı

haftayada ayıptır sölemesii side de olcam :icecream: özleyin beni emii :sm_cool:
benim içinde tatil yap canımmmmmmmm:dance:
giznur bebeğini düşürmüş ya çok üzüldüm valla
tanımıyorum ama çok üzüldüm Allah sabır versin bu işin bide bu yönü var işte Allah herkeze hayırlısıyla hamile kalabilmeyi kaldıktan sonra doğurabilmeyi doğduktan sonra büyütebilmeyi nasip etsin kimseye evlat acısı yaşatmasın bidahasenağlamasenağlama
kızlar bende sonklama başladı:eek:anladınız siz onu:roflol:
anladıysam arap olimmmmm:eek:

ben geldimmmmmmjeyyar
nasipim moral bozmak yok hem iyice baktınmı bakim ben yok diye atıyodum nerdeyse son anda zar zor görülen bişi farkettim canım inşallah erken olduğu için sen görememişsindir yaaaaa banane işte teyze yapacan beni banane banane:dance::dance:
şebnemcim sen de bendensin moral bozmak yok bu ay iki katına çıkartacaz çalışmaları kocişler kaçacak yer arayacakk:roflol::roflol:
esmaa uyan bakimmmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava:
gülşen aylint tazem duygun nasılsınız bakimmmm:1hug::1hug:[/

iyiyim canım çok şükür.keyfim yerinde maşllah..çalışmalara devam ediyoruz bakalım nasip:eek:her şeyi oluruna bıraktım artık..mevlam neylerse güzel eyler diyorumm..senden ne haber canım

hehe bende aynışeyi düşündüm ama şimdi doğum kontrole yeni başladım ya belkide korumaz ama ozamanda içmeye devam etcem bebiş olsa bile düşer gibi geliyor. ondan ben riske atmayım bekleyim diyorum:tomato:
kız bişi dicem sıcaklık ölçümü yapsana makatından 37nin üstünde mi çıkcak öle bişiler duymuştum ben amakafamçokkarıştı

yöntemi nasılmış hergün mü yapacam 1 kere yapsam yeterli olur mu

kızlar esma birazdan kaçar böyle bir baş ağrısı mide bulantısı var kendimi kötü hissediyorum ben elim ayağım tutmuyo

kızlar size bir şey diyeceğim
ayşe söyleyince gidip teste tekrar baktım ilk baktığımda beyaz üzerinde tek pembe bir çizgi vardı şimdiyse 2.çizginin olması gerektiği yerde de hafif bir pembelik var çizgi şeklinde değil ama sanki pembelik dağılmış gibi sizce ne olabilir

Son düzenleme:
daha iğne hiç olmadım gülüm yaa kim olmuş bakim iğne de bakim bana. ona sorcam tecrübelerini. ben kaçırdım heralde nedir ne diildir merak ediyom da :uhm: kızlar bu igneden olan varmı içinizdeeeeeee huuuuuuu pregnyl 1500 iğne ve gonopen denen ilaç

ben o dediğinin iğnesini vuruluyom canım 2 aydır yani gonal-f doktor en etkili bu dedi ama bizde tık yok oysa azramda menegon vurulmuştum ve o ay oldu bizimki psikolojik galiba işte iğneler bitincede pregnly 10000 ile çatlattık dedim ya azramda ilk denemede oldu şimdi ise iki aydır daha etkili iğne kullanıyorum olmuyo nasip işte ne denir senağlamasenağlama

kızlar esma birazdan kaçar böyle bir baş ağrısı mide bulantısı var kendimi kötü hissediyorum ben elim ayağım tutmuyo
geçmiş olsun canım ne oldu yine sana yaaaaaaa:nazar::nazar:
kızlar size bir şey diyeceğim
ayşe söyleyince gidip teste tekrar baktım ilk baktığımda beyaz üzerinde tek pembe bir çizgi vardı şimdiyse 2.çizginin olması gerektiği yerde de hafif bir pembelik var çizgi şeklinde değil ama sanki pembelik dağılmış gibi sizce ne olabilir

elinin körü hamişsin işte kızzzzzzzz:teytey::teytey::içelim::nazar:(inşallah yanii:1hug:)

X