Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar bende kaçar malum doktora gidecem kociş gelir birazdan bi duş alam bari sonra kocişten fırsat bulursam yine gelirim(mynetten kendini alamıyo bizimki kafası dağılsın diye bende ses çıkartmıyom aman iyi olsunda:1hug:)görüşmek üzere öptüm hepinizi canlarımmmmmmmmmma.s.a.s.a.s.:1hug::1hug::1hug:

kızlar size bir şey diyeceğim
ayşe söyleyince gidip teste tekrar baktım ilk baktığımda beyaz üzerinde tek pembe bir çizgi vardı şimdiyse 2.çizginin olması gerektiği yerde de hafif bir pembelik var çizgi şeklinde değil ama sanki pembelik dağılmış gibi sizce ne olabilir

canım inşallah hamişsindir ama geçen ay bende de aynısı oldu hatta eşim hamilesin sen kesin falan dedi.ben yok falan dedim çünkü hissederdim öle olsaydı.senin dediğin gibi çizinin olduğu yerde dağınık pembelik vardı.ama 2 gün sonra regl oldum.ama yine de diyorum ki sen inş hamişsindir ve bizi teyze yaparsınnnŞeniz

tamam canım girip haber vermeye çalış bu arada a-esma siteye giremedi selam söyledi sizlere

canım inşallah hamişsindir ama geçen ay bende de aynısı oldu hatta eşim hamilesin sen kesin falan dedi.ben yok falan dedim çünkü hissederdim öle olsaydı.senin dediğin gibi çizinin olduğu yerde dağınık pembelik vardı.ama 2 gün sonra regl oldum.ama yine de diyorum ki sen inş hamişsindir ve bizi teyze yaparsınnnŞeniz

bilmiyorum hayatım birden içim bir tuhaf oldu

ayşe söyleyince gidip teste tekrar baktım ilk baktığımda beyaz üzerinde tek pembe bir çizgi vardı şimdiyse 2.çizginin olması gerektiği yerde de hafif bir pembelik var çizgi şeklinde değil ama sanki pembelik dağılmış gibi sizce ne olabilir

canım ne kadar sonra baktın, çok uzun zman olduysa dikkate alma..

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER

Apexnasip________________17 HAZİRAN
*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN
Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN
Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN
Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________
Beyaznur HH_______________
NİLGÜN__________________

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR

nasip test bozuk olabilir başkada bişey demiyorum

esma nazmiye gülşen nerdesiniz ayşe kız gelmedi mi daha ne faturaymış bu böyle:eek:klava:

ayy geldımm ama öldümm kızlar ya yorgunluıktan bigün tatil yaptık bugun acısı cıktı valla....ne cok kaynatmıssınız okuyom okuyom sona gelemedım dahhaa

KIZLAR BEN GELDİM KİMSE BENİ MERAK ETMEMİŞ duygun sen bile dün TÜRKİYENİN serefine kutlama yaptık

ben daha adet olmadım haaa bi uğrayıp yazayım dedim yerimseniben ama bakalım evham yapmıyorum artık yok oram üle oldu buram büle oldu diye kafaya da takmıorum olursa hayırlısı olsun diyorum. Bu arada hamişlere sağlıklı bir gebelik dönemi ve hayrlı evlatlar diliorum. Ama kızlar bu ay hamiş çok az yaaa :sm_confused:

X