Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

depresyon meselesi bende de var bu aralar.bilmiyorum neden iş telaşı da girdi bu hafta..canım hiçbir şey istemez oldu..üstelik bu hafta bebiş için çoookk çalışmammm lazım çoookkk........

al bitane daha klava:depresyonmuşşşşşşşşklava:klava:çalış kızım çalış depresyondayken beni nasıl teyze yapacanklava:klava:hem bak işinde var bizim gibi evde oturup düşünmüyon arpacı kumrusu gibi bak heran pc el değiştirebilir aklımı sizde bırakmayınklava:gülün bakayım düzeltin şu moralleri şöyle süslenin kocişler için aaaaa hep mi taktik verecem canım TEYZE yapın beniiiiiiiiiiiiiiiklava:a.s.:1hug:

canım benim ya ben de çok istiyorum sizleri teyze yapmayı ve anne olmayı..eşime yok daha hazır değilim diyip tutturuyordum ama ben çok hazırım yaa...lütfen allahım gelsin bu ay bebişlerimiz..tabi önce çalışmamız lazım haklısınnn:1hug:

sen dünden hazırsın kız olmasan burda ne işin var seni gidiiiii kocişe süpriz olsun diye öyle diyon demi:roflol:hadi bakalım kolay gelsin gazan mübarek olsun canım sıkı tut şu işi birleştir artık yumurtayla spermi:teytey::roflol::roflol::1hug:

kızlar teyze yapalım da benım kocam ısten gelınce kanepede uyuyor yorgunluktan nasıl çalısalım ben ne yapayım sımdı klava:

kızlar teyze yapalım da benım kocam ısten gelınce kanepede uyuyor yorgunluktan nasıl çalısalım ben ne yapayım sımdı klava:

ya kıyamam ben onlara ama ne yapalım bebiş için herşey mübahtır dök kız bi sürahi suyu üstüne bak bakalım uykudan eser kalıyormu:roflol::roflol::roflol::1hug:

ya kıyamam ben onlara ama ne yapalım bebiş için herşey mübahtır dök kız bi sürahi suyu üstüne bak bakalım uykudan eser kalıyormu:roflol::roflol::roflol::1hug:

yok kız ne surahı ne kova adam hıç geçen suslendım puslendım yanına yattım ıyı geceler dedı yattı yanına sokuldum hıççççç adam sızmıs senağlamasenağlamasenağlama

yok kız ne surahı ne kova adam hıç geçen suslendım puslendım yanına yattım ıyı geceler dedı yattı yanına sokuldum hıççççç adam sızmıs senağlamasenağlamasenağlama

canım sen en iyisi biraz konuş eşinle.durumu anlat bebiş istediğini ve bunu kendi başına yapamayacağını...bunun için kendinize fırsatlar yaratmanız gerektiğini söyle..bence anlayışlı davranacak ve sana hak verecektirr veeee çalışmalara başlayacaksınızzz...:dance::dance:

ya aklımada başka fikir gelmiyoCADIARZUhah bizimki maçı açtı erkekler ona dayanamaz aç kız atv yi sesi de maksimum yap bakalım işe yarayacak mı(ya ilk kez maç bi işe yarayacak eğer olursa:roflol:)bekliyom ama neticeyi yaz ki işe yaramazsa tekrar çalıştıralım saksıyı:dance::roflol::roflol:uyanana kadar devammmmmmmm pes etmek yokkkkkk teslim olmak yokkkk(ya bu film adıydı galiba:uhm:)a.s.

CANLARIM SIRF ADAM UYUMASIN DIYE ATV NIN SIFRESINI BILE KIRDIM ONUNLA MAÇ IZLER BIRSEY OLDUM AMA ADAM MACIN SONUNU GETIRMIYORKI BEN IZLIYORUM SABAHA ONA CANLI YAYIN YAPIYORUM BILMIYORUM BIR KAÇ GUN EVDEN UZAKLASSAM MI OZLER BELKI senağlama

canım aslında bu sefer bebek ısteyen o ama bılmıyorum bızım ılk bebegımız anne karnında öldü ölmese sımdı 5 aylık hamişdım

CANLARIM SIRF ADAM UYUMASIN DIYE ATV NIN SIFRESINI BILE KIRDIM ONUNLA MAÇ IZLER BIRSEY OLDUM AMA ADAM MACIN SONUNU GETIRMIYORKI BEN IZLIYORUM SABAHA ONA CANLI YAYIN YAPIYORUM BILMIYORUM BIR KAÇ GUN EVDEN UZAKLASSAM MI OZLER BELKI senağlama

bak bu olabilir belkii..yokluğunu fark etmesi için seni özlemesi gerekiyorrr...:1hug:

canım aslında bu sefer bebek ısteyen o ama bılmıyorum bızım ılk bebegımız anne karnında öldü ölmese sımdı 5 aylık hamişdım

canım benm allh büyüktür inşallah yine olacaktır merak etme sen...eşin istiyorsa elbette olacaktır ama demek ki gerçekten çok yorgun oluyor eşin.şu anda senin için daha önemlisi eşin.birazcık dinlenmeye bırak istersen o sana yanaşacaktır dinlendikten sonra merakkk etmeee:dance::dance::dance:a.s.

ah su banka ocagımı söndürecek sabah 9 aksam 20:30 tabı bu adam yorgun olur klava:klava:

ah su banka ocagımı söndürecek sabah 9 aksam 20:30 tabı bu adam yorgun olur klava:klava:

canım ya valla eşine de hak veriyorum..ben öğretmenim 8-16 arası çalışıyorum ama eve geldikten sonra yorgunluktan ölüyorum..canım uyumaktan başka hiçbişiey istemiyo..ama benim de eşim bebiş iiçin uğraştırıyo bizleri

geldıgımde kaçamaz benden ayyyyy kendımı çok arsız hıssettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…