Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşgeldin canıma.s.
valla gizemcim ben sadece bu ay diil bundan sonraki aylarda da hiç hesap falan yapmıcam inşallah, oluruna bırakmak daha iyi gibi geliyo artık..
hayırlısı..a.s

kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakınnn yarın görüşürüz en güzel geceler sizin olsuuunnnjeyyarjeyyar

ooooooo, o zaman ikinize de verimli geceler dileyelim, teyze yapın bizi bu ay inşallahh:dance:

inş. hayatım sizde bizi yapacaksınız karışmam valla bu arada çıkacağım dedim çenem durmuyoki çıkayyyııımmm yaaaaa bırakamıyorum sohbeti sizleriii:1hug:

valla canım neşelimi gören cennetlik uğramıyor listeyle nasip ilgileniyo şu anda 3 hamişimiz var bu bugünlerde nasipin ve ayşenin hamiş haberlerini bekliyoruz

apexnasip mi yapıyor listeyi?neşelim nerede?tatile mi gitti acaba?3 hamiş az inşallah artırırız kızlar.

hoşgeldin canıma.s.
valla gizemcim ben sadece bu ay diil bundan sonraki aylarda da hiç hesap falan yapmıcam inşallah, oluruna bırakmak daha iyi gibi geliyo artık..
hayırlısı..a.s

ya aslında evet ateş ölçtüğümde stres oluyormuşum ister istemez.sabah kalkıp ilk yaptığın şey ateş ölçmek olunca hep aklında bebek oluyor.sabah bebek akşam bebek rüyada bebek bu ay çok rahattım umudum yok bu ayda ama olsun adet olunca mutsuz olmayacağım en azından

ya aynen ben de acayip rahat ve keyifliydim takmayınca, kendimi dinlemeyince.. valla hem gündüz hem de gecejeyyar

ya aynen ben de acayip rahat ve keyifliydim takmayınca, kendimi dinlemeyince.. valla hem gündüz hem de gecejeyyar dediğin gibi gün falan da saymıcam adetime, olursam olurum, hamiş olursam da uçarım havaya, kaybettiğim bişe olmaz, olacaksa olur olmicaksa kendimi parçalasam boş:1closedeyes:

niye unutuyosunuz beni bana bişey yazmadıgınız için bende yazmıyorum okuyup kapatıyorum hadi diger hanımlar hiç sormuyo ama bari siz yapmayın gercekten kırıldım zaten depresyondayım buayda olmadı iysalllah isteyenlerin olur diyorum

depresyon meselesi bende de var bu aralar.bilmiyorum neden iş telaşı da girdi bu hafta..canım hiçbir şey istemez oldu..üstelik bu hafta bebiş için çoookk çalışmammm lazım çoookkk........

kız ses vermeyince nerden bilecem burda olduğunuklava:klava:kaçamak girdim zati malum kociş evde:dance:yok öyle depresyon falan tamam bu ay olmadı temmuza olmasa ağustosa inadına umut edecez inadına taki o çift çizgiyi görene kadar pes etmek yok pes edeniklava:klava:bilmem anlatabildimmia.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…