Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Gülşen merveyii tekrar yanıma çektiiiimm gel sende dayanamam sölerim de kurtul bendennn :eek:klava:

kızlar ben sol yumurtalığımı hissedip duruyorum hafif sancılı halde sanırım kits duruo :KK43: buay sonunda gitcem doktora

ya adetim bitti ama ilaç içtim söktü güya garip bi adet oldum zaten ne bilim neyseki geçmeyecek bişi değil

kızlar benim bugün adet olmam gerekirdi ama daha olmadım ayrıca sürekli uyumak istiyom vede koku alıyom acayip derecede acaba hamilemiyimki dua edin llütfen neolur hamile olsam ya bu ay tam 1 sene oluyo bejklediğim :enbuyukk:enbuyukkk:

Kızlar selama.s.
ben müjdeyi vermeye gelicektim, ondan önce düşünmemek için bu konuyu sizlerden de uzak kalacaktım ama özledim sizi yaa.s
geldim ama hiç belirtiydi, yumurtlama günüydü aldırmadan sadece muhabbete ve size desteğe geldim..
zaten bu ay benim hamiş olmam mümkün görünmüyo, eşim yoktu 10 günyerimseniben
Allah ne zaman verirse, tabi hayırlısıyla ve sağlıkla bu yaz hamiş olurum inşallah...
tabi hepimiz...

kızlar benim bugün adet olmam gerekirdi ama daha olmadım ayrıca sürekli uyumak istiyom vede koku alıyom acayip derecede acaba hamilemiyimki dua edin llütfen neolur hamile olsam ya bu ay tam 1 sene oluyo bejklediğim :enbuyukk:enbuyukkk:

canım bu belirtiler hmilelik belirtileri ama bence bi kaç gün daha bekle çünkü psikolojikde olabilir bende öyle oldu çünküüü sonra üzülmeni istemem:1hug:

Kızlar selama.s.
ben müjdeyi vermeye gelicektim, ondan önce düşünmemek için bu konuyu sizlerden de uzak kalacaktım ama özledim sizi yaa.s
geldim ama hiç belirtiydi, yumurtlama günüydü aldırmadan sadece muhabbete ve size desteğe geldim..
zaten bu ay benim hamiş olmam mümkün görünmüyo, eşim yoktu 10 günyerimseniben
Allah ne zaman verirse, tabi hayırlısıyla ve sağlıkla bu yaz hamiş olurum inşallah...
tabi hepimiz...

hoşgeldin canım benim....tabikii allah ne zaman isterse o zaman çocuk sahibi olacağız...bizde elimizden geleni yaptık valla gelmek isterse küçük melekler başımızla beraber....

hoşgeldin canım benim....tabikii allah ne zaman isterse o zaman çocuk sahibi olacağız...bizde elimizden geleni yaptık valla gelmek isterse küçük melekler başımızla beraber....

Hoşbuldukk fıstıka.s.
benim bu ay ümidim yok ama teyze olmak için umudum varrr:dance:
müjdeleri verin bana inşallah!

merhaba kızlar nasılsınız?uzun zamandır sizlere hasret kaldım ama artık hep buradayım.okullar kapandı ve artık tatil başladı benim için.nasıl gidiyor bu ay umutlarımız?ben de bu ay hamişlik beklemiyorum aylint.ne ateş ölçtüm ne yumurtlama günümü biliyordum hiç önemsemedim bu ay.hadi hayırlısı bakalım.
neşelim liste nasıl hamişler arttı mı?sen de durumlar nedir?

merhaba kızlar nasılsınız?uzun zamandır sizlere hasret kaldım ama artık hep buradayım.okullar kapandı ve artık tatil başladı benim için.nasıl gidiyor bu ay umutlarımız?ben de bu ay hamişlik beklemiyorum aylint.ne ateş ölçtüm ne yumurtlama günümü biliyordum hiç önemsemedim bu ay.hadi hayırlısı bakalım.
neşelim liste nasıl hamişler arttı mı?sen de durumlar nedir?

valla canım neşelimi gören cennetlik uğramıyor listeyle nasip ilgileniyo şu anda 3 hamişimiz var bu bugünlerde nasipin ve ayşenin hamiş haberlerini bekliyoruz

X