Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kalkın kızlarrr sabah olduuuu yaaaaaaaaaa klava:

ya sabah asıl şimdi oldu kız alaca karanlıkta daha ortalık bile ısınmadan ne kalkması:roflol::roflol::roflolaslında ona karga... denirdi ya neyse terbiyem müsait değil:roflol::roflol::roflol:)

ya sabah asıl şimdi oldu kız alaca karanlıkta daha ortalık bile ısınmadan ne kalkması:roflol::roflol::roflolaslında ona karga... denirdi ya neyse terbiyem müsait değil:roflol::roflol::roflol:)

terbiyesiz seniiiiiiii kargaymış lülülülülülülülülülülülü

hah bi bu eksikti şimdiklavaklavamı yemedin ya bugün ondandırklava:klava:yok öyle can sıkıntısı demedik mi biz neciyiz burda:1hug:

ya kızlar cidden amaaa bugün kötüüü günümdeyim çok sıkılıyoruummm bebek isteğiyle hayatım tamamen değişti çok istiyorummmsenağlama olmuyo hissettiklerim inş. yalnıştır ama tüplerim kapalı benim kesin eşim bu konular oldu olalı daha değişti sevmiyoooo artık beniii kesiiinnn senağlama

:1hug:
yok yok sen kesin temiz bi kötek istiyonklava:tamam kötü günün olabilir hepimizin bazen oluyo ona eyvallah ama tüplerin konusunda rahim filmi çekilmen lazım zaten doktorunda demişti yanlış hatırlamıyorsam öyle baştan moral bozmak yokklava:eşine gelince ben eminin onun seni çok sevdiğine sadece erkekler ne bilem bazı şeyleri göstermeyi zayıflık sayarlar iştehem ne oldu bakim onun testleriklava:hala tereddüdümü var yok öyle herşeyi sana yükleyip aradan sıyrılmakklava:yok mu kız onun kulağını çekebilecek biri:uhm:sakın moralini bozma kız hepimiz hayırlısıyla hamiş olacaz inan buna vaktini bekliyoz sadece(yanlış hatırlamıyom değilmi:uhm:bide burda pot kırmayayım:roflol:)

yok ayşeciğim hiç bir pot kırmadın tüpelerim konusunda inş. yanılıyorumdur ama içime öyle doğuyooo kızlar öyle hissediyorum eşimin artık bebek umrunda değil o ümidini çoktan kaybetmiş demekki allah bize anneliği babalığı layık görmüyo esma diyo sıkıldım bu sözden bıktıııım ayrııcaaaaaaaaa neden görmesinnn yaaaaaa neden benimde anne olmamı istemesin ALLAHIM nedennn ya nedennnnn senağlamasenağlama

o ne demek kız tabiki umrunda ama öyle diyorsa affına sığınarak söylüyorum halt etmiş o tıp o kadar gelişti ki hiç spermi olmayan insanlar bile baba oluyo seninki neyden korkuyo bi anlasam:uhm:ama inan vazgeçmiş değil kim vazgeçebilir ki RABBİM NASİP EDECEK inan buna ama tıbbında yardımıyla inşallah hele bir zorlayın siz kapıları bak göreceksin ardına kadar açılacak sonunda:1hug:a.s.SEN ÇOK GÜZEL Bİ ANNE OLACAKSIN BEN İNANIYORUM SENDE İNAN ARKADAŞIM

bak bu sözlerimizi yıllardır anne baba olma özlemiyle yanıp tutuşan insanlar görse çok üzülürlerdi sanırım....üstelik bunu 21 yaşında genç bir insan söylüyorsa 40 lı yaşlarına gelip hala bekleyen insanlar ne yapsın esma......isyan etmek olarak algılamıyorum senin bu isteklerini yalnızca bir yağmur bulutu gibi geldi geçti diyorum tamam mı.....buradaki biçok insandan daha şanslısın yaşın dolayısıyla.....her ne sorunun varsa bunları hepimizden daha kolay atlatacaksın....ayrıca o kadar yeni evlisin ki benim evliliğim senin kadarken gözüm eşimden başka hiçbirşey görmezdi.....değil bebek yapmak fikri bile aklımdan geçmezdi.....ayrıca daha öncede konuşmuştuk bu konuları;erkekleri damızlık olarak görmek en büyük yanlışımız hepimizin.....ben o kadar çok hak veriyorum ki onlara....sadece eşlerimiz olduğu için sevilmek istiyorlar,eşleri olduğumuz için birlikte olmak amaçları.....tabiki bunların sonunda anne baba olabilirsek ne ala ama önce 2 kişi önemli sonra aileye katılacak birey enönemli....şimdi sil yüreğindeki olumsuzlukları ve mevlam neylerse güzel eyler deyip karşına sevebileceğin birini çıkardığı için önce şükret sonrada bu bebek işini oluruna bırak.....:1hug:

esmacım canım benım ne odlu sana boyle ya sen demıyormuydun aksını ıspat edılene kadar hamişiz.diye ne oldu sana boyle hadı toparlan.böyle uzgun umıtsız annesı olsun ıstemez bebısın.neşeli mutlu bı anneye kosarak gelır haksızmıyım kızlar ayrıca amelı yede rumelılıye de katılıyorum cok haklılar
cıkar aklından su olumsuz dusuncelerı daha yolun basındayız alaahım goruyo hepımızı ve ne kadar cok ıstedıgımızı ve inşallah en kısa zamanda gelecekler

yaaa bana destek olsun gülşen ayşeee ben o benden çok istiyo diye içtim onca ilacı vurundum iğneleri ayda kaç defa hastaneye o baba olmak istiyo bunu kafasında sorun ediyo gittim sıra onda yaaa destek istiyorum yapılması gerekenlerin yapılmasını istiyorum bende söyleyebilirdim o zaman içmiyorum bu ilaçları birsürü yan etkisi allah layık görürse verir diyebilirdim diyemezmiydim arkadaşlarrr ben allaha güveniyorum isteyen çabalayan insanların kucağını boş bırakmaz ama sadece benim çabalamam ne kadar yeterli olurrr keinlikle Allaha isyanda etmiyorum benim isyanım kocamaaaa

moralimi zorla bozuyorlarrr yaaaaaaaaaaaaaa kendimi tutamıyorum ağla ağla allahtan şirkette kimse yok biri gelse rezil olacağııımmmmm

hah buda doğru daha yaşın ne başın ne bu karamsarlık niye kızklava:34 e merdiven dayadım ben ne yapayım o zamanbenden geçmiş deyip vazmı geçeyim ikizlerimdenn:teytey:Allah söyletiyo bak teyzesi hadi daha kardeş yapcanız ikizlerime:teytey::dance::1hug:

merhaba kızlar..
hiç ümüdinizi kaybetmeyin banada doktor hamile kalman çok zor dedi adet düzensizliği vardı korunmayı bıraktık kısa zamanda hamile kaldım bir arkadaşımada imkansız dediler o ay hamile kaldı allah nasip ederse oluyor
benim eşimde hayatta gitmezdi test yaptırmaya bu gün tv gördüm erkekler için evde yapılan testler çıkmış http://spermtesti.com/ buradan temin ediliyormuş doktor anlatıyordu ne kadar doğru bilemem ama denemekte yarar var...

yapacağııııımmmm o eşşek amcası moralimi bozmasaaaaa eline alacan iyice dövecen :mymeka:klava: yada omzuna yatııpp zırıl zırıl ağlayacan anca rahatlarııımm ben

yapacağııııımmmm o eşşek amcası moralimi bozmasaaaaa eline alacan iyice dövecen :mymeka:klava: yada omzuna yatııpp zırıl zırıl ağlayacan anca rahatlarııımm ben

döv kız benim için de döv haketti oklava:ama fazla ileriye gitme malum dahalık lazım kardeş yapcanız benimkine:roflol::roflol::roflol::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…