Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar bende kacıyom pek gıremedım ama bugun yarın telafi ederiz :sm_cool:bu arada benım kasık agrılarım cogaldı bugunn:dance::dance:

slmmmmmmmmmmmmmmmmm ben geldim evli bayanlarrrrrrrrrrrrrrr bebişşşşşşş hayranlarıııııııııııııı allah tüm bebiş isteyen kullarına hayırlı bi bebiş nasip etsin tez zamanda inşşşşşşşşşşşşşşşş

merhabalar arkadaşlar herkese iyi akşamlar bende 6 aydır uğraşanlardanım bu ay iinşallah olur hepimizin yanii herkese allah kolaylık lar vversin öpüldünüz hepiniz....

beni cıkartın listeden temmmuza ekleyin hayırlısı neyse o olsun nediyeyim iysallah rabbim size nasip eder:çok üzgünüm:senağlama:sm_confused:

çalışmayanlar uyanmaz kız esma,uyanıp ne yapsınlar.....malum herkes kuluçkada.....nasıl yumurtaları bırakacaklar......:roflol:

uyanıp beni yalnız bırakmasınlar mesela ve çalışanlarda uyansında kadınlar klubune dönsün naniknanik

günaydıııııııııııııııııııınnnnnnnnnnn kızlar bende geldim. EN BÜYÜK TÜRKİYE BAŞKA BÜYÜK YOK!!!!
nası yendik ama muhteşem bir maçtı dimi. çok mutlu oldum. sizler nasılsınız bakalım keyifler yerinde mi?

günaydın canım.....süperdi maç hakikaten.....uykum bile açıldı gece gece valla......çok şükür bugünde uyanıp güneşi görmek kısmet oldu,ailemizdeki herkesinde iyi olduğunu bilmek,kadınlar klubüne girip sizlerle konuşmayı nasip ettiyse bize yüce mevlaya şükürler olsun....sen nasılsın

kızlar günaydınnn Bende buradayım ama iş çok bugün..Yinede yazdıklarınızı okuyacağım. Bugün hanile haberimiz yok mu? Günü geçen arkadaşlar nerelerdesiniz??

ya kızlar ben bugün kendimi kötü hissediyorum ağlamak istiyorum canım sıkılıyoooo yaaaaaa

X