Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hımm çok çalışıyo maşşallah o da tutar inş.. kızlar anadolu yakasında hangi doktorları tavsiye edersiniz bakim sema ya giden var mı

yaa bu sayfalarda bi gariplik var geçmişi okuyayım dedim aynı sayfada kaldım alala yazdıklarım da eklenmiyor

oh ne güzel saat üç olmuş kahvaltı diyo hatun ne kahvaltıymış bu böyle brunch yaptın galiba neyyssse bişi demiyoz afiyet olsun. neler yaptın kahvaltıda döktürdün galiba. biz burda rejim yapalım siz orda bizsiz götürünsenağlamasenağlama

şebnem bırak canıımm rejimi falan yaaa yaz geldi yemek yenmiyo zatennn sıcakda bol bol meyve ye sennnn o kadar

oh ne güzel saat üç olmuş kahvaltı diyo hatun ne kahvaltıymış bu böyle brunch yaptın galiba neyyssse bişi demiyoz afiyet olsun. neler yaptın kahvaltıda döktürdün galiba. biz burda rejim yapalım siz orda bizsiz götürünsenağlamasenağlama

ya sabah doktora gelmişler ordan bana uğradılar 12 gibi kahvaltı hazırladım onlara kız anca onlar gidince girdim siteye yoksa bu saate kahvaltımı kalır:eek:klava:ne rejimi hala bırakmadınmı sen onu:eek:klava::eek:klava:sen gel rejim yemeğinin alasını hazırlarım sana şöyle kızartmalar börekler falan yanınada güzel bi bisküvi pastası oohhhhhhhhhh:roflol::roflol::roflol:

kadınlar klubü bize kreş kurar kız...düşündüğünüz şeye bak....."tırlatmış annelerin akıllı çocukları "kreşin adı.......valla zor olur çalışırken kanaatindeyim ama bi bulalımda baktırıcaz allahın izniyle.....

X