Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

YAW kızlar uyku tutmadı ii mi beni.aldım bilgisayarı kucağıma doğru size geldim ama kimsecikler yok sanırım en iyisi yatim bari yeniden :KK43:

aşkım aşkım ben 00.30a kadar burdaydım kimsecşikler kalmayınca çıktım bene:çok üzgünüm:

günaydın hayatıma.s.
hamişimiz çıktı yine darısı bizim başımıza:dance:
sen nasılsın bakalım:içelim:

ne olsun canım çalışmalar başladı akıntım başladı aşırı şekilde
dün bilgisayar aldık evede bugün internet işini hallettimmi evdende görüşürüz artık yupppii

ne olsun canım çalışmalar başladı akıntım başladı aşırı şekilde
dün bilgisayar aldık evede bugün internet işini hallettimmi evdende görüşürüz artık yupppii

oley be geceleri yalnız kalmayacam artık çok sevindim hayırlı uğurlu olsun aşkım aşkım
bu arada yumurtlamana 3 gün kalmış başladın değil mi
ya benim kasıklarımda ağrı var birde akıntım çoğaldı beyazımsı deli olacağım ya
acaba sağlık ocağına gitsem mi ki ğarı için kararsızım:çok üzgünüm:

pardon ikizler galiba yeni farkettim bebeklerini sağlıkla kucağına al canım

günaydın kızlar hepinize......evlerine yeni pc alanlar,akıntısı çoğalanlar,yumurtlaması yaklaşanlar......günaydınlar olsun....hamiş patlaması yaşanılan bir hafta olması dileğiyle

size birşey soracağım çocukların içine doğar mı?

dün benim oğlan anne karnın çok büyüdü yoksa hamilemisin dedi ilgimi çekti benim zaten hep göbeğim vardı onun öyle demesi ki bu konuda kardeşini kaybettiğinden beri pek konuşmadı tuhafıma gittifisfisfisfisfisfis

günaydın kızlar hepinize......evlerine yeni pc alanlar,akıntısı çoğalanlar,yumurtlaması yaklaşanlar......günaydınlar olsun....hamiş patlaması yaşanılan bir hafta olması dileğiyle

kız sen varya:1hug: günaydın
sabah sabah güldürdün yine beni deli:roflol::roflol:

size birşey soracağım çocukların içine doğar mı?

dün benim oğlan anne karnın çok büyüdü yoksa hamilemisin dedi ilgimi çekti benim zaten hep göbeğim vardı onun öyle demesi ki bu konuda kardeşini kaybettiğinden beri pek konuşmadı tuhafıma gittifisfisfisfisfisfis

ya doğabilir tabi onların içi tertemiz bizde bir arkadaşa gitmiştik onunda 5 yasında bir oğlu vardı arkadaşın biri hamileydi cinsiyeti ne diye sorduk erkek olacak dedi cidden erkek ablanın olsa neyi olur dediler çocuk baktı kızı dedi çin takviminde kıza varyaaa daha benimde ondan bekliyorum kız olacaksa var daha diye ama kafayı yemem yakındır kızlarrrr :dance::teytey:

mrb kızlar ben geldim gebelik testi yaptırdım ama sonuç gene negatif of yaaaaaaaa bugün 10 gün oldu ya napcam ben yaaaaaaaaaaaa nie bu akdar geciktiki

X