Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ıımmm sen daha taze gelin sayılırsın canım ben 2005 haziran 26da evlendim 3bitiyo 4de giriyorum yani benim 2tane cocugum karnımda öldü 3cü için ugrasıyorum bakılım buy oldumu hiçsanmıyorum ama neyse hayırlısı o olsun ben k.örendeyim sen

canım benim allah inşallah gönlümüze göre verir hepimizin..ben samsundayım şu an eş durumundan geldim geçen sene ankarada 1 dönem öğretmenlik yaptım altındağda.keçiöreni ii bilirim teyzem de ordaydı çok severim ankarayı da ama nasip eşimin işii burda mecbur buraya istedim tayinimi

anladım canım hayırlısı neyse o olsun sence ben hamilemiyimdir içinden ne geciyo bak dogru söyle

NASIL OLAYIM HAYATIM BİLMİYORUM Kİ BEKLEMEDEYİZ BAKALIM 9 GÜNÜM KALDI AKLA KARA BELLİ OLACAK:roflol:

inşallaahhh canım benimm güzel haberler vareceksin burdan bizlere..en zor kısmı işin de beklemek bunu bu ay ben çok ii öğrendimm ama güzel bi son için beklemeye değer di mi
inşalah sen de güzel son için bekliyorsundur :1hug:

anladım canım hayırlısı neyse o olsun sence ben hamilemiyimdir içinden ne geciyo bak dogru söyle

canım ya valla ne söylesem yalan olur.benim değil de senin ne hissettiğin çok önemli.çünkü burda okuduklarım hep kişinin hamile olmasını hissettiği ile ilgili.demekki allah onu anneye hissettiriyo sen neler hissediyosunn onu söyle bakim sen

BENİMDE EVLİLİK YILDÖNÜMÜM 16 TEMMUZ:sm_cool:

aaa gerçekten mi canım ne güzel.canım ya ben temmuzda hamiş olmayı çok istiyorum hem de evlilik yıldönümümüze kadar tutup o gün eşime söylemek ve güzel bi hediye vermek istiyorum..lütfen allahımmm

canım ya valla ne söylesem yalan olur.benim değil de senin ne hissettiğin çok önemli.çünkü burda okuduklarım hep kişinin hamile olmasını hissettiği ile ilgili.demekki allah onu anneye hissettiriyo sen neler hissediyosunn onu söyle bakim sen

vallag canım hiç ama hiç umudum yok ama bugün biraz agrım oldu sag tarfımda aralıklı bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun diyorum işte öyle

X