Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selam canlarımmm
mesajları yeni okuyabildim.hepinize teşekkür ederim.dualarım hepimiz için hepinizi seviyorum gizemcimmm bu benim ikinci (üç)hamileliğim ilkkinden çok farklı ben 9 ay boyunca oğlumda mide bulantısı yaşadım tarifi imkansızdı.ancan bu sefer geçen haftadan itibaren göz kararması,hafif mide bulantım oldu ayrıca iki gündür göğüslerim çok hassas.fakat belimde ve kasıklarımda zaman zaman ağrı oluyor buda beni endişelendiriyor.daha önce bahsetmiştim ocak ayında 10 haftalık bebeğimi kaybettim.pozitif olmaya çalışıyorum.allahım hepimizin yardımcısı olsun hepimize hayırlı haberler diliyorum

bende mayısa devr oldum bakalım bu ay piyango bulacak mı beni.27 mayıs benim.aşılamayla olcak bakalım hayırlısı.

kızlaaar merhaba bu listeyi geçen hafta bende doldurmuştum ve şimdi HAMİLEYİİİİİİM Allah hepinize nasip etsin inş

kizlar simdi test yaptim pozitiiiiif...allah isteyen herkeze nasip etsin süper bir duygu

Tebrik ederim canım çok sevindim.
İnşallah iyi bir hamilelik geçirip bebeğine kavuşursun.

süpersin ya!!!ben de hastanede kan testi yaptırdım biraz önce.umarım benimde pozitif olur.seni şimdiden tebrik ederim canım.darısı bizlerin başına:)))):dance:

Allah gönlüne göre versin canım.İnşallah pozitif çıkar.

kızlaaar merhaba bu listeyi geçen hafta bende doldurmuştum ve şimdi HAMİLEYİİİİİİM Allah hepinize nasip etsin inş

Tebrik ederim canım.İnşallah sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun
Rabbim bizi unutmasın.

teşk oyekcim Allah razı olsun darısı tüm isteyenlere inş kayram senin 9 ocakmı benimde netten bakdığımda 11 ocak

süpersin ya!!!ben de hastanede kan testi yaptırdım biraz önce.umarım benimde pozitif olur.seni şimdiden tebrik ederim canım.darısı bizlerin başına:)))):dance:

ay cnm cok sevindim insallah pozitiftir.en azindan bütünhamileligimizi beraber geciririz beraber büyütürüz göbisimizi.ama pozitif cikmazsada üzülme bu ay olmassada gelecek ay olur.ama mutlaka haber ver canim senin icin dua edicem

teşk oyekcim Allah razı olsun darısı tüm isteyenlere inş kayram senin 9 ocakmı benimde netten bakdığımda 11 ocak

evt cnm bende internetten baktim 9 0cak diyo.ayyy cok sevindim allahin izniyle beraber büyütücez bebislerimizi.allahim isteyen herkeze versin

nazobülo ve kayram canlarım tebrik ederim kızlar cidden mayıs çok uğurlu geldi inşallah bizlerinde yüzü güler bu ay çok sevindim yaaa...

nazobülo ve kayram canlarım tebrik ederim kızlar cidden mayıs çok uğurlu geldi inşallah bizlerinde yüzü güler bu ay çok sevindim yaaa...

insallah canim sizlerinde güzel haberlerini aliriz listede herkez hamis cikar..mayis gercektende ugurlu geldi ocak ayinda bebek patlamasi olacak insallah:nazar:

X