Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

denizcim internette de araştırdım şimdi ama göğüste ateş diye bir belirti bulamadım.senin bu ateş vücut sıcaklığının artmasından olabilir gibi geldi bana.eğer ateş takibi yapıyorsan sabahları ateşinin düşmemiş olması lazım hamileysen.göğüste karıncalanma,büyüme,renginin koyulaşması progesteron hormonunun salgılanmasından kaynaklanıyormuş.Bu da hamilelikte oluyor..

kizlar ilk hamisimizin hemen gelmesi cok umutlandirdi beni allah anali babali büyütsün..darisi hepimizin basina.bide ben sey soracaktim sizin bu verdiginiz tarihler en son hastalandiginizin ilk gününün tarihimi.cünkü ben en son nisan 4 de hastalandim o yüzden mayis 4 ü verdim dogrumu yapmisim?

evet canım doğru yapmışsın umarım bu ay hepimiz hamile kalır bebeklerimize kavuşuruz

Selammm
Arkadaşlar 01 Mayis Nedeni Ile Işyerim Tatildi Ve Evden çikmak Istemedim üstelik Evdeyim Diye Misafir Vardi Bende Kan Testimi Biraz önce Aldimmmmmmmmmm Veeee Pozitiff Hemen Doktorumu Aradim Sonuçtan Sonra 2 Gün Sonra Beta Hcg Ni Yenileyelim Dedi Bu Arada şehir Dişinda Yeni Aldiğin Testle Ilk Muayenemizi Yapariz Dedi Hepinizi çok Seviyorummm.allah Dualarimizi Kabul Etsin Ve Sirasi Ile Hayirli Haberler Alalim

Çok sevindim canım.Allah hayırlısıyla sağsalim kucağına almanı nasip etisin bebişini.
Darısı bizim başımıza kızlaaaaar

kizlar ilk hamisimizin hemen gelmesi cok umutlandirdi beni allah anali babali büyütsün..darisi hepimizin basina.bide ben sey soracaktim sizin bu verdiginiz tarihler en son hastalandiginizin ilk gününün tarihimi.cünkü ben en son nisan 4 de hastalandim o yüzden mayis 4 ü verdim dogrumu yapmisim?

canım kaç gün arayla olduğuna göre değişir.Yumurtlama hesaplayıcılar var internette oradan adet gününü de öğrenebilirsin.

canım kaç gün arayla olduğuna göre değişir.Yumurtlama hesaplayıcılar var internette oradan adet gününü de öğrenebilirsin.

CANIM COK TESEKKÜRLER.SAYENIZDE BIR SÜRÜ SEY ÖGRENDIM.IYIKI BU SITEYI BULMUSUM VE SIZLERI TANIMISIM.ALLAHIN ZNIYLE MAYIS AYINDA BU LISTEDEKI HERKEZ HAMIS CIKAR..BENIM YARIN SON GÜN PAZARTESI TEST YAPARIM ARTIK

gizemx kısss benimde umudum mayıs ayı.......napcaz şimcikkkkkk......??????

yerimseniben yerimseniben

kızlar ben de 9mayısı bekliyorum.ama acaip kasık ağrılarım başladı.inşallah regli olmam.of offfffffffffffffffffff

Arkadaşlar merhaba .uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama sohbete katılmamıştım.Beni de aranıza alırmısınız?.
aldık bilene canım hoşgeldin aramızaa.s.

İNŞALLAH CANIM YA İNAN kendim için ne istiyorsam hepiniz için ayrı ayrı da istiyorum.. çok heyecanlıyım .. belirtiler umarım gerçektir ve gebelik habercisidir .. bu gün ayın 2 si ve hala bir haber ya da belirti yok.. hala umutluyum** ..müjde vereceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum..
canım sen umudunu kaybetme inşallah hamilesindir ve adet olursam çok üzülürüm falan diyede aklından geçirme:1hug:

öncelikle merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum. benim göğüslerim aşırı şiş normalde adet dönemindede şişiyodu ama uclar acımazdı bu sefer aşırı bi acı var göğüs uclarımda ve göğüslerimde bi ateş var neden olur sizce bana bişey yazarmısınız?????
vallah gizemin de dediği gibi gebelik belirtisi ama lütfen şuan belirtelere o kadar kafa yoprmayın allah ın izni ile hamiş kalında aklına gelsin şuan ters etki bilene yaparsın kendine

kızlar ben de 9mayısı bekliyorum.ama acaip kasık ağrılarım başladı.inşallah regli olmam.of offfffffffffffffffffff

inşallah canım rengi olmazsın seni ben ekliyorum inşallah bu liste hepimize umut olur ve uğur getirir:dance:

Son düzenleme:
HAMİŞ OYEK 1 Mayıs:emir_bebek:
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Bensbenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Balımnur_____________
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________
Cereneren______________

Merhaba Arkadaşlar Bende Siteye Uzun Süredir Girmiyorum.burayi Yeni Gördüm Benimde Adet Günüm Bugün Bakalim Bi Belirti Yok şu Zamana Kadar Inş.olmam Da Hamiş Haberimi Veririm Size.hiç Bi Belirti Yok şu Ana Kadar.dualarinizi Bekliyorum.benim Duam Sizlerle Ve Tüm Hamişlerle.

benide eklermisiniz cnm ya umudumuz mayısta...inş....allah'ım tüm isteyen herkese hayırlı hamilelikler nasib eder ......bol bol dua edelim hanımlar.....

kızlar sanırım m hamile deilim.. ama doktor 6 sına randevu vermişti hcg için .. beim aslında geçen ayki regl imden 26 gün sonrası 3. ü yani bu gün bu gün de pek anlayamadım ama .. du bakayım akşama belli olur.. 6 sını bekliyip hcg yaptırmama gerek var mı bilemiyorum..

gizemciğim tatlım adımı yanlış yazmışsın rica etsem düzeltebilirmisin:)))benssenb bir harf yanlış olmuş :))))ben yapacaktım ama sana söylemem daha uygun olur dedim:KK66:

hadi ya bende yumurta gelişimi için iğne kullanmıştım ve aşırı yumurta oluşumu olduğu için aşılama iptal olmuştu şimdi gebelik bu durumda zormu oluyormuş:uhm:

canım tebrikler listemizin baş hamilesisin allah ım senin gönlüne göre verdi inşallah bizim gönlümüze görede verir.
allah ım bebişini sağlıklı saatli uzun ömürlü ve analı babalı büyütmek nasip etsin
:nazar::emir_bebek::nazar:

valla canım doktorum aynen şunu söyledi 1 tane bile olsa bize yeter hatta daha iyi 1 tane yumurta olması çünkü gelişimini daha iyi tamamlar dedi. çok yumurta olunca birbirlerinin gelişimlerini engelliyormuş. ama benim bir başka sorunumda yumurtaların kabuklarının kalın olması bu yüzden çok zor çatlıyor offf ya hergün yeni birşey öğreniyorum senin tedavi sürecin nasıl?

Allah'ın izniyle Bu ay bende varım inş. olur bu ay.Bende Prolaktin yüksek ama belki düşmüştür de bu ay olur. Bir umut işte.Cümlemiz için hayırlısı olsun Aminnnnnnnnnnnn.....

HAMİŞ OYEK 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Bensbenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Balımnur_____________
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________
Cereneren______________

ekledim kendimi :dance: :dance: mayısta herkesin hamiş olası dileğiyle arkadaşlar..kaytarmadan çalışmalarınıza son sürhat devam edin :dance:

X