Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınnnn kızlar valla bugün erkencısınız herkes burda galıba nasılsınızzz

selam canım hoşgeldın aramıza..umarım keçiboynuzu işine yarar.hayırlısı canım

günaydın kızlar bende geldim apexcim ve nilhancım düşürdüğünüz meleklerin yerine allah mutlaka yenisi getirecektir herşey zamanla olur inş. en kısa zamanda dualarınızın hörmetine hemen bebişleriniz gelir.

apex kız benimde içime sanki bu ay hamiş kalcan gibi gelio inş. oğluşuna verirsin doğum günü hediyesi olarak dün okudumda çok duygulandm

dün hiç görünmemiştii..bende cok gıremedım ..eee nasılsın canım ne var neyokkk

Valla hasta olmama testin negatif çıkmasına rağmen hamile gibi hissediyorum kendimi kızlar bu aymı hamile kalacağım acaba kafamada takmıyorummmmm amaa:uhm:

valla dün üye oldum ama iyi ki aranızdayım.Ne güzel şeyler yazıyorsunuz,paylaşıyorsunuzyerimseniben İnşallah birbirimize güzel haberler de veririz en kısa zamanda

Ilgın güzel ielerin için çok saol cnım.Rabbim hepimize inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar verir. İşe malesef biz çok sabırsızız Allah herşeyin en doğrusunu bilir

valla dün üye oldum ama iyi ki aranızdayım.Ne güzel şeyler yazıyorsunuz,paylaşıyorsunuzyerimseniben İnşallah birbirimize güzel haberler de veririz en kısa zamanda

canım bende burda olduğum için çok mutluyum inan doyamıyorum burdaki sohbetlere en yakın arkadaşımla böyle samimi konuşamam inan

buarada ben hala hastalanmadımm yarın ilk işim doktora gitmek olacak bugün arıcam doktorumu ne bu böle 13.gün.

bende kan testi bile yaptırdım yok yani bebiş falan ama düngece uykumda arada uyandıkça sanki bebişim var gibi karnımı tutuorum

delisin kız siz hepinizŞeniz
ama sizleri çok seviyoprum valla sizin bana yaptığınız dualar ve pozitif enerjinizle hamiş yapacaksınız

kız köseoğlu elifti değil mi ben zaten hepsenden önce geliyordum laelaelaelaelae
nihan hayatım ben 37 yaşındayım

bence de doktoruna git hayatım en kısa zamanda,Ne olur ne olmaz.13 gün geçmiş,eğer kan testinde de çıkmadıysa vardır birşey mutlaka.En azından için rahatlar be canım :)

Valla hasta olmama testin negatif çıkmasına rağmen hamile gibi hissediyorum kendimi kızlar bu aymı hamile kalacağım acaba kafamada takmıyorummmmm amaa:uhm:

inşallah canım bu ay burası hamiş ten geçilmeyecekkk..gelsinn bebişllerrrrr:teytey::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…