Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım sen yalnızca ateşe bakıp yorum yaptın sanırımm yaramaz ateşim benimle dalga geçiyor ama ovucanlar negatifffffffff bırak 2 kereyi daha 1 kere bile yumurtlayamadım bennnn:KK43:

dur daha belki adeten hemen önce yumurtluycan boşunamı alıyoruz ovulasyon testini :)gününü billsek almayız demi.. ondan belli olmaz.. ateş tablosundan çok anlamıyorummm aslıda.. sadece merakımdan yapcam bende bu ay:)

vala cnm ban klasa 5 günde üstüste yapcamda ama hani diyorlar ya hergün yapılınca sperm kalitesiz olurmuşş.. ondan kafam karıştı ama 3 gün üstüste yapmak daha mantıklı en azından kaçırdımmı demem:)

evet canım normade gün aşırı ama ovulasyon günleri 3 gün üst üste yap işin garanti olsun:KK16:

selam kızlar herkese iyi akşamlar , ben kırmızı kartı dün yedim:KK43:( ama aralık ayı için umutlarım bitmedi yeni bat 29 aralık :)) listede yerimi değiştirimisinizz..

Merhaba arkadaslar ben de yeni katildim araniza ,benim BAT 7 umarim hamileyimdir.Sizlerle paylasmak istedim.Beklenti insani çok yoruyor,her ne kadar bu sefer hiç düsünmicem desenizde aklinizdan çikmiyor.5 günüm var ve kasiklarimda biçak saplantisi gibi ani agrilar oluyor.Hayirdir insallah .Ama söz verdim kendime hic test yapmicam günüm geçmeden.

Herkese hayırlı akşamlar dostlar...

Bat'ıma 5 gün kaldı /Aralık 8 gibi en geç ama galiba umudumu yitirdim. Çünkü yumurtalıklarım yerinden fırlayacakmış gibi ağrımaya başladı bir iki saattir.. Her an kırmızı gelebilir..Genelde adet öncesi durumum böyle oluyor..ve yine aynı şeyler olmaya başladı..puufffsssss:KK43:( Kasıklarımda zonklamalar var...Sanki aşağı doğru çekiyorlar..Ayrıca affedersiniz- idrardaki koku da değişti. Sanırım kırmızılar hazırlık yapıyor...

evet katılıyorum RABBIM OL DERSE OLUR bunu bılıyorum bugun bende burda paylastım sıkınıtımı rahatladım içimde tutamadım stres yapmıstı suan ol derse olur dusuncesı ıle rahatım mesela. RABBIM INSALLAH kucagına sağlıkla almayı nasip eder onu size bagıslar inşşallah hamılelerın duaları kabul olurmu bızım için bol bol dua edermısınzz :KK42:

cnm benım amacımda o zaten ısteyen herkese Allah ın hayırlısıyla saglıklı bebısler vermesı ınanın ıcten dua edıorum Allah ısteyen herkese annelık duygusunu tattırsın ınşş...

çok güzel deneyimler bunlar hamile arkadaşlar bu deneyimlerini bizlerle paylaşsınlar kii moral olsun bizlere bende bu ay testlerimi hep akşam yaptım hiç sabah yapmadım acaba diyorum şimdi neyse 1-2 gün daha bekliyeyim en pahalısından bi test alıcam bende.
bu arada netten ovulasyon alın ama gebelik testi almayın ben aldım kaset tipi üstelik ama yinede çok adi geldi bana çoook yavaş ilerliyo yarım saatte ancak C çizgisi beliriyo ahhh ahh darısı bizim başımıza inşallah:26:

cnm cokta pahalı testlere gerek yok sadece bıraz daha hassasını ıstersenız sıze 5 tl lık test verır oda ışınızı görucektır.adetın bı gun gecsın hemen yap cıkıo zaten okış.

ya kızlar internetten fertility friend online den ateş tablosu yapayım diye üye oldum ama bi sorun var tabloyu yapamıyorum bi sayfa çıktı bana anlatırmısınız nsl yapcagımı:KK43:

üzerine basınca çıkıyor büyüyor sayfa şimdi ben dereceyi ilk kısma yazarsam alttakilere ne yazcam

ilk kısım derece alttaki üçlü kısım saat kaçta ölçtüğün onun altı akıntı seçimi sonraki adet miktarı en sonuncu ilişkiye girip girmediğin.ingilizce bilmiyorsun anlaşılan sana google chromu kurup bu siteyi ordan açmanı tavsiye ederim sayfadaki ingilizce kelimelerin üzerine gelince türkçesini gösteriyor orda.bu arada gebelik kısmında ateş ölçme topiği var ordan da yardımcı oluruz.

Merhaba arkadaslar ben de yeni katildim araniza ,benim BAT 7 umarim hamileyimdir.Sizlerle paylasmak istedim.Beklenti insani çok yoruyor,her ne kadar bu sefer hiç düsünmicem desenizde aklinizdan çikmiyor.5 günüm var ve kasiklarimda biçak saplantisi gibi ani agrilar oluyor.Hayirdir insallah .Ama söz verdim kendime hic test yapmicam günüm geçmeden.

kızlar şu listeye benide yazınn BAT 12 aralık :KK43:

selam kızlar herkese iyi akşamlar , ben kırmızı kartı dün yedim:KK43:( ama aralık ayı için umutlarım bitmedi yeni bat 29 aralık :)) listede yerimi değiştirimisinizz..

slm kızlar ben geldim.......hemen güncelliyorum listeyiii.yeni arkadaşlar hoş gelmiş sefa getimiş....inşallah bu ay allahın iziniyel uğurlu gelir herkese....

sne yinede bi yapsanmı acaba adetine baktımda tablodan 8 ineymiş.. kaç günde bir oluyorsun.. eger 27-28 günde bir olcaksan yarın sabah yaparsan adetine 3 gün falna kalcakk... ay nebilim bence hamilesin yoksa bu leke niye durdk yere gesin en azından içinde kalmaz.. negatif çıakrsada üzülme adetine daha var sonucta...
canım normalde adet döngüm 30 gün canım ama geçen ay 28 gün oldu...
28 olursa 6 aralık 30 olursa 8 aralık.....
ben 28 e güvenip yarın test yapmayı düşünüyorum tatlım...
artık yarın yazarım.

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

Saremsinsen
7 aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

ilk kısım derece alttaki üçlü kısım saat kaçta ölçtüğün onun altı akıntı seçimi sonraki adet miktarı en sonuncu ilişkiye girip girmediğin.ingilizce bilmiyorsun anlaşılan sana google chromu kurup bu siteyi ordan açmanı tavsiye ederim sayfadaki ingilizce kelimelerin üzerine gelince türkçesini gösteriyor orda.bu arada gebelik kısmında ateş ölçme topiği var ordan da yardımcı oluruz.

ingilizceyi en son lise 1 de aldık cnm üniversitedede kopya ile geçtim ingilizceyii :)hiç anlamadım gittii bi ingilizce bide biyolojiyi:)
ben daha üye olamadımmmmm ..heralde evde kagıda yazarak bakcam istedimki tablo yapıp sizlerede gösterip yorum alayım ama olmadı..

slm kızlar ben geldim.......hemen güncelliyorum listeyiii.yeni arkadaşlar hoş gelmiş sefa getimiş....inşallah bu ay allahın iziniyel uğurlu gelir herkese....

artık yarın yazarım.

tmm cnm yrın bakcam test yapınca hmen yaz olurmu güzel haberlerle gel bize:)

artık yarın yazarım.

test mi yapacaksın canımmm ateşin nasıldı bugün..batın geldimi ki 6 aralık değil mi..yada 6 aralık diyosun...erken ama ayın 3 ü yarın daha...bak heyecanlandım inşallah bebişin seninledirrrr

ingilizceyi en son lise 1 de aldık cnm üniversitedede kopya ile geçtim ingilizceyii :)hiç anlamadım gittii bi ingilizce bide biyolojiyi:)
ben daha üye olamadımmmmm ..heralde evde kagıda yazarak bakcam istedimki tablo yapıp sizlerede gösterip yorum alayım ama olmadı..
canım sen kullanıcı adınla şifreni özelden at istersen ben sana yardımcı olmaya çalışayım

X