Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Bat 30 kasımdı gelmedi ama ben bigün öncesi akşamı yaptım negatifti pazara kadar bekleyip gelmezse pazar sabahı yapayı düşünüyorum zaten bebiş yoksa 14 araık dr randevum var hem kisti kontrol ettiricem hem yumurtlamamı öğrenicem birde klomen denemek istiyorum dr.umdan onu istiycem bakalım ne diyecek. ilkkez kullanıcam bazı yanetkileri var diyolar sen kullanan biri olarak ne diyosun? kaç ay kullandın?

ben üç defa kullandım,ilk ikisinde 15 gün kadar gecikmeli adet oldum ve yumurta gelişmedi. en son da işte daha adet olmadım.takip de ettirmedim bu defa. bazılarında kist oluyomuş ama bende hiç olmadı.sen daha önce gittinmi doktora? polikistik mi var sende? neye göre koyuyolar o teşhisi anlamadım ben:44:

hayırlı akşamlar kızlar....
ben kırmızıları beklemeye başladım sanırım..
kaç gündür tatlı istemeyen yemeyen ben...bu gün tatlı adına ne varsa tüketiyorum.:125::131:
canım hep tatlı istiyor yaaa.adet öncesi belirtiler bunlarrr...
sanırım yine olmadı.

Anmaaaaa kırmızıları anıyoruz anıyoruz sonra çıkıp geliyorlar Tatlıyı bebiş istiyordur belki öyle düşün,olumlu düşün gelmezler inşallahhhhh :)) Benim en sevdiğim renk kırmızıydı bir sene öncesine kadar:))) şimdi ise en uğursuz rengim oldu adını bile duymak istemiyorum

Selam kızlar benim de 5-7 Aralık arası adet olmam gerekiyo ama bugün dayanamayıp test yaptım negatif çıktı çok moralim bozuldu. Tek çizgiyi gördüğüm anda adet sancısı gibi sancım başladı çok üzgünüm :2:

offfffffffff gelmesin kırmızılar bi ayda bizi yanıltsın..

dur bakalım canım ateşin güzel gidiyodu düşmedi yüksek..

kırmızılar gelmez belkide...inşallah

Mulbery kaçıncı ayınız bu ay sizin???

ne bilim anmasam daha iyi ama nekadar kaçabilicem ki.gene gelip bulur onlar beni....5 gün var bata

canım bizim ilk ayımız diyebilirim.geçen ayda korunmadık ama yumurtlama günleri birliktrlik olamadı malesef...

Canım daha çok erken ama böyle yapıp moralinizi bozmayın hiç bence kimse günü gelmeden test yapmamalı( ben de yapıyorum). neler duyuyoruz. kiminin reglin 3.haftası çıkıyo testte kiminin de bat ın dan 1 hafta sonra. O yüzden üzme olacağı varsa da kaçar bak sonra.moralini yüksek tut.

Canım daha çok erken ama böyle yapıp moralinizi bozmayın hiç bence kimse günü gelmeden test yapmamalı( ben de yapıyorum). neler duyuyoruz. kiminin reglin 3.haftası çıkıyo testte kiminin de bat ın dan 1 hafta sonra. O yüzden üzme olacağı varsa da kaçar bak sonra.moralini yüksek tut.

Mulbery kaçıncı ayınız bu ay sizin???

ne bilim anmasam daha iyi ama nekadar kaçabilicem ki.gene gelip bulur onlar beni....5 gün var bata

canım bizim ilk ayımız diyebilirim.geçen ayda korunmadık ama yumurtlama günleri birliktrlik olamadı malesef...

Canım bu ay çok umutlanmıştım sol kasığımda batma şiddetli bel ağrısı falan yaşıyodum heralde psikolojikti

olur inşallah hadi bakalım bak ilk sayılır daha umutsuz olman için hiç sebebin yok. Geçen bir arkadaşımın 2. ayında odu.inşallah senin de olur .

offfffffffff gelmesin kırmızılar bi ayda bizi yanıltsın..

dur bakalım canım ateşin güzel gidiyodu düşmedi yüksek..

kırmızılar gelmez belkide...inşallah

bencede bi ayda gelmesinler inşallah devamında 9 ay.....
ama nerde...hele senin o tablonun sonu kırmızı olunca benimde ümidim kırıldı.....
valla bu ay olmazsa ben bidaha ateşneyin ölçmem haaaa

zaten son 2 gün canım malum bata 2 kala benim yüksek giden ateşim yere çakılıyo tepetaklak....

Mubery ve özlem daha cok yenisinizbebek çalısmasında:) ben ilk 2 ay kesin hamile kalçam dıyordum olmadı 3. Ay korktum niye olmuyor diye 4. Ay kesin bebegim olmuycak dedim suanda 5. Aydayim cok uzun geldi bu 5 ay bana ins siz cok beklemezsiniz ama özlem cok yeni evlenmissin bence yakın zamanda olmazsada üzülme 1 senelik evli olana kdr hamış olsan yeter:) ben 1.5 senelik evliyim yasımda 28 yaslandım artık olsun:)

. Aaaa evt evt duydum o jeli ama ismini bilmiyordum nekdr fiyatı biliyirmusun engellemez demi spermleri falan oldururse hani kayganlastirici jeller oyleymis ya..uygunsa fiyatı alıp denerim zararı yoksa :) yalnız bugun esime sinirlendim ben okdr araştırıyorum deneme tahtası oldum resmen parami biriktiryorum ovulasyon testi gebelik testi derece hayit tohumu alayım diye esime bugun yalnislikla ovulasyon testini sen yacaksindedim hemen ben bsy yapmam diyip sinirlendi tabi bende sinirlendim iğrenç hayıtin tadı İnan bı yudumda iciyorum sonra kusasim geliyo sabah ateş olc ogleleyin ovulasyon testi yap hayit tohumu iç neden bukdr özveride bulunuyorsak yazık bize valla ..bunuda olesine. İcimde kalmasın diye anlattım bayan olmak zor

evet bir ara araştırmıştım bende.hatta almıştım ne zaman içmeye başlanıyo biliyomusun? adetmi olmam gerekiyo:44:

ewet erken ama ben kızıma ilk denememde hamile kalmıştım.inşallah 2. de de öle olur diyorum.
sanırım 2. bizi biraz uğraştıracak :26::26:

Laplace cnm hayiti istediğinde başlarsın ama adetin 5. Gunü başlasan daha iyiymis:)tok karnına sabah aksam 1 subardagi kaynar suya tepeleme olmadan bır tatlikadigi hayit koyup ağzı kapalı demliycen bende küçük bos konserve şişesi var onda demliyorum ağzını sıkıca kapatıp 15 dk durup suzup biraz soğuyunca iciyorum:)ins ise yarar olmasada yapmadım demem en azından :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…