Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ewet erken ama ben kızıma ilk denememde hamile kalmıştım.inşallah 2. de de öle olur diyorum.
sanırım 2. bizi biraz uğraştıracak :26::26:

Mslh cnm 1 kızın varmış ondan ikincisi nezaman olursa olsun:) tabi kısa zamanda oldun ne olursa olsun beklemek zor:)ama bak hamile kalabiliyorsun benim korkum ya hic hamile kalamazsam nedense bu ay bu duygudan baska bsy düşünemiyorum bide samimi arkadasım 4 aylık evli ilk aydan hamile kaldı düşürdü 15 gün geçmeden 2. Ye hamile kalmış 2.5 aylık hamile simdi inan cok uzuldum onun adına sevindim tabi ama insan etrafındaki hamileleri görünce üzülüyor

inşallah çok bekletmeden gelir bebişim.rabbim hakkımızda hayırlısını versin...
arlarında yaş farkı çok olmasın diyorum...şimdi daha önce başlasaydık kşke diye düşünüyorum.sanki hemen hamile kalacakmışım gibi...
canım seni anlıyorum ama Rabbim izin etmeden olmuyor inşallah...demekki zamanı var çok yıpratma kendini inşallah hayırlı en kısa zamanda gelir seninde bebişin....
biraz sabır lazım ama oda bizde yokk malesef....

kızlar aranızda hiç üstüne görme yaşayan varmı nasıl oluyo acaba bana bi anlatırmısınız benim adetim normalde 24 kasımdı ama 27 de adet oldum 2 gün normalden biraz az geldi dün ve bugün hiç tık yok kesildi birden sizce üstüne görmüş olabilimiyim bu ayda çok belirtim vardı aslında kesin hamileyim diye düşünmüştüm hiç bu kadar bariz belirtim olmamıştı 9 aydır (

üstüne görmüş olabilirsin..bence en kısa zamanda test yapmalısın..

hülyacım benim bi arkadasım suan yanılmıyorsum 6 haftalık hamıle ve ona genetik test diye birsey yapmıslar.ondada kan pıhtılasması çıkmıs.dr doğuma kadar karnından vurulması için bi iğne vermis.o da 2 düsük yapmıstı sebei buymus.sende iğne vuruluyor musun?

evet canım ALLAH kısmet ederse....

bat ne zaman? benim 7 aralık :) meraktan ölecem..ama çok belim agrıyor, karnımda ağrıyor, akıntı da var.sankı olmayacak gibi
bide ne kadarlık evlisin? kaçıncı ayınız? :) biz 1 buçuk yıllık evliyiz.ve 3.ayımız.olmayacak diye cok korkuyorum valla

canım bat yok bende gebelik varda..
kan tahlilleriyle kontrol altındayım :26:
1.5 yıllık evliyim 1 düşüğüm vardı.
4. ayımdı bu denemede..

4. ayımdı bu denemede..
hoşgeldin oflucum.
gebeliğinde hayırlı olsu inşallah...canım kan testlerinde son durum ne??
inşallah herşey yolundadır tatlım?

4. ayımdı bu denemede..

canım hayırlı uğurlu olsun insallah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin Allahım. senin adına çok sevindim.. darısı da basıma ınsallah bu ay

hoşgeldin oflucum.
gebeliğinde hayırlı olsu inşallah...canım kan testlerinde son durum ne??
inşallah herşey yolundadır tatlım?
hoşbulduk canım....
22 kasım 24.08
25 kasım 54.13
28 kasım 91.22
30 kasım 185.9 çıktı.... sağol canım inşallah sonu hayırlı olurr....

canım hayırlı uğurlu olsun insallah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin Allahım. senin adına çok sevindim.. darısı da basıma ınsallah bu ay

sağol canım ALLAH RAZI OLSUN.... AMinnn İNŞALLAH......
Darısı sizlerin basına RABBİ;M olmayan herkese versin İNşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…