Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm sende durumlar nsl bat yarınmış demi tabloda öyle yazıyor:)test yaptınmı bakim:)

tabloma göre bat bugün canım..ama yarında olabilir tabi..iki günde bat sayıyorum ben..
test mi yok yok yapmam yarını da atlatmadan..belki ateşim yükselirse biraz..sabah yapabilirim ..

canım senin şu anki ateşin kaç çıkıyo..yanıyorum ben resmen 37.derece
hemen ölçüyorum canımcım...
36.8 çıktı canım...
bende bazen ölçüyorum kimi zaman 37 ye çıkıyor ama genelde 36.6-26.8 arası canım...
senin ateş gayet iyi bence adet olacak gibi değil

Son düzenleme:
36.8 çıktı canım...

bende bazen ölçüyorum kimi zaman 37 ye çıkıyor ama genelde 36.6-26.8 arası canım...
senin ateş gayet iyi bence adet olacak gibi değil:KK34:

36.8 çıktı canım...

senin ateş gayet iyi bence adet olacak gibi değil:KK34:

kızlar yaaa benim ateşim sabahları yüksek mesela bu sabah uyanır uyanmaz daha yatakta ölçtüm 36.7 idi. ama gün içinde düşüyor çok 34 bile oluyo bazen... bu biraz tuhaf değil mi yaa:KK43:((((( moralim çok bozuluyor....

kızlar yaaa benim ateşim sabahları yüksek mesela bu sabah uyanır uyanmaz daha yatakta ölçtüm 36.7 idi. ama gün içinde düşüyor çok 34 bile oluyo bazen... bu biraz tuhaf değil mi yaa:KK43:((((( moralim çok bozuluyor....

canım bazen beimde düşük çıkıyor.özellikle sabit oturup bişi yapmazsam.biraz hareketle değişiyo hemen...
zaten gün içi önemli değil sabah yataktan kalkmadan önce ölçülen önemli tatlım....
takma sen boşverr

X