Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

arkadaşlar ben hala adet olmadığım için aralık ayına terfi ettim.aslında 15-20 gün geçti.ama benim adetim düzensiz zaten.işin ilginç yanı bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum.karnım acaip şişti,arada kasıklarım sancıyor,iştahım açıldı,arada yediklerimden tiksiniyorum.en son dün test yaptım negatif,saatler sonra hafif bir çizgi çıkıyor ama ciddiye alınası bişey değil okuduğum kadarıyla.doktora gitmiyorum,çünkü bilinen bir rahatsızlığım yok o ilaçları kullanıp takibe gidince daha da stres yapıyorum ve sanırım olumsuz etkileniyorum.bu arada 1 yıldır korunmuyorum ben, biraz kafa dağıtmak istiyorum çünkü kimseyle paylaşamıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

teşekkür ederim canımm.. içimi o kadar rahatlatıyorsun ki... Allah senin ve buradaki tüm arkadaşların gönlüne göre versin...

slm canım.bende sendenim geçen ay 23 gün gecikti test yapmaktan içim çıktı ama benim hiçbir belirtim yoktu sadece geçensene polikistim vardı hapla tedavi olmuştum erimişti geçen ay adet olamadığım için nüksetti yada adetim oyüzden gelemiyordu bilemiyorum artık ama bu binevi psikolojik hamilelik gibi bişey sanırım. artık hamileliği geçtim adetim gecikecek diyede korkuyorum(
benimde 10.ayım olacak eğer adetim gelirse ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ÇOK ZOR DURUMDAYIZ

evet ya test yapmaktan fenalık geldi.adet olsamda kurtulsam bu psikolojiden benim yumurtlamam olmuyo diye düşünüyorum ben ama ekim ayında klomen kullandım.aslında benim normalde hep erken olurdu şaşkınım:44:düşünmek istemiyorum ama geciktikçe ve belirti yaşadıkça acaba diyorum:44::44: senin ne zaman adet tarihin?

ayşenur canım beni listeden silebilirsin kırmızılar geldi...tablom ben geliyorum diyordu zaten

KIIIZZZLAAARRR!!!
BAT 2-3 Aralık ısı ölçümü bugune kadar yapmamıstım bugun bırkac kez ölctum, 36.7-37.1 arasında degısıyr? varmıdır acaba bıseyler Cveap verın lutfeeennnn:18:

Mulbery aysun tablolar gayet guZel ins yumurtlama gunünü degendirdiniz demi:)ateşinizin düştüğü gün mü yoksa yükseldiği gunmu iliski. İcin önemli hangisini değerlendirelim yoksa iki gün ustuste yapalimmi:)adetim bitcek basliycam ateş ölçmeye:)

Cnm ins hamilesindir ama 1 senedir kırıntı bebeğin olmadıysa tedavi olmalısın şahsen benim bu 5. Ayım denemede 1 sene sonunda olmazsa tedavi olcam.ins hamussindirde gerek kalmaz tedaviye:)

Yok cnm tablodan silmesin 1ocak yazsın bak bende adetim genelde gecikir adetim Ocak 1-2 gibi olurum ayniyiz yani:)üzülmek yok Ocak ayına bebisli gircez ins:)

batım 31.aralık..yani yeni yıl gecesi..
belkide canım bilemiyorum ki..inşallah..
yalnız her ay içimdeki korku büyüyor..ama alışıyorumda..
önümüzdeki ayda olmazsa doktora gideceğim...
belkide dayanamam adet bitince giderim bilmiyorum.kafam karışık..

Cnm ins hamilesindir ama 1 senedir kırıntı bebeğin olmadıysa tedavi olmalısın şahsen benim bu 5. Ayım denemede 1 sene sonunda olmazsa tedavi olcam.ins hamussindirde gerek kalmaz tedaviye:)

canım sağol,umarım öyledir.aslında ben başladım tedaviye ama sadece klomen kullandım devam etmedim.sebebi de ben adet düzensizliği için o kadar çok doktora gittim ki.... teşhis koymadan ezbere şeyler söylediler hep sıkıldımmm biliyorum tedavi olmam gerektiğini ama umut dünyası işte çok strese giriyorum doktor deyince napıcam bilmiyorumm:44::44:

Kaçıncı ayın denemede cnm .o korkuyu bilirim İnan adet olduğuma deil acaba hic bebegim olmuycak diye korkuyorum artıklisteye 31 aralik yazdır cnm benimde 27 si ama 2-3 gün geç olduğumdan sonucu yılbaşında öğrenirim testle ins cok seviniriz Ogün hamış oluruz .bak benim adetimin 5. Gunü ve hayit tohumu icmeye basladim adetim 5. Gunü alimak daha iyimis yumurtaları daha kaliteli yapıyormuş dene istersen sende:)

evet hani bebek olacağını bilek 2 yılda bekleriz değil mi..ama dediğin o acaba insanı korkutuyor..

bende hemen yarın gidip hayıt ilacı alacağım canım eczaneden..3.gün de başlanabiliyormuş..bide onu deneyelim bakalım..
birde preesed var duydunmu bilmiyorum onu alacağım netten..

Cnm hayit tohumu kullan bak baya araştırdım aylarca adet olmayıp hati tohumu kullanıp düzene giren cok kisi var gemde yumurta kalitesini artırıyor hamile kalmayı yükseltiyor dene cnmmm istersen:)

Cnm ilacı kullanmaya korktum biraz ondan hayit tohumunu bitki olarak aldım demleyip iciyorum gercekten cok faydalı İnan günlerce araştırdım kesinlikle al hap deilde bence otunu dene olmazsa ilacını alırsın :)2. Dediğini hic duymadım cnm ilacmi o dediğin :)

doğal çayları içemem minik gelinim ağır gelio bide bi gün yapsam bi gün yapmam falan..en iyisi ilacı..hem kullanan arkadaşlarda tavsiye ediyo..

pressed bi jel..ilişkiden önce vajinaya sıkılıyor ve spermlerin yumurtaya yolculuğunu kolaylaştırıyor,, spermlerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlıyo...tamamen insan vücudu için yapılmış doğal sıvımıza çok yakın bi jel canım..doktorlar çok tavsiye ediyormuş hmilelik için kuruluk sorunu olanlar vs için...hem hayıt hmde onu denemeyi düşünüyorum...

bu arada benim 6.ayım bitti 7.ayımdayım..

Cnm hayit tohumu kullan bak baya araştırdım aylarca adet olmayıp hati tohumu kullanıp düzene giren cok kisi var gemde yumurta kalitesini artırıyor hamile kalmayı yükseltiyor dene cnmmm istersen:)

evet bir ara araştırmıştım bende.hatta almıştım ne zaman içmeye başlanıyo biliyomusun? adetmi olmam gerekiyo:44:

KIZLARR neden bana cevap vermıyorsunuz üzülüyorum ama, şu ısı takıplerinden bısey anlamıyorum 37.1 cıkıyor yada 36.8 arası vucut ısım, acaba gebelık sözkonusu olabılırmı dersınız yuksekmı acaba? BAT 3 aralık

KIzlar yarddıııımmm !!!!

ayşenur canım beni listeden silebilirsin kırmızılar geldi...tablom ben geliyorum diyordu zaten

canım üzüldüm şimdi toblon çok güzel gidiyodu halbukii..
ama sen üzülme tatlım.kısmet değilmiş bu aya demekki...inşallah Allahım en kısa hayırlı zamanda yollar bebişini sana....
seni listeden çıkarmıyorum.ben senden umutluyum 31 aralık olarak ekledim yine arkadaşım..umudumuz hala aralık demi ama

KIIIZZZLAAARRR!!!
BAT 2-3 Aralık ısı ölçümü bugune kadar yapmamıstım bugun bırkac kez ölctum, 36.7-37.1 arasında degısıyr? varmıdır acaba bıseyler Cveap verın lutfeeennnn:18:

canım ateşini sabah yataktan kalkmadan en az 3 saatlik uykuyla dil altından saat 6-8 arası ölçüceksin...
gün içindeki ölçümler dikkate alınmıyor canım benimmmmm

canım herkeste değişiyo bu durum.benim ateşim düşüyo farkettiysen kademeli yükseliyo.yumurtlama da ateş düşüşünden sonra oluyo bende.ama bazılarında düştüğü gün oluyoo.
ısını ölçmeye başlayıp takip edeceksin.kendini tanımanada yardımcı oluyo...
sen ısın düştüğünde başla çalışmaya gün aşırı çalış çalış çalış yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…