Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

o bebeğe okadar ihtiyacım varki anlatamam aslında yeni evliyim bebek istediğime bile tam emin değildim ama içimde bir his var o bende çok şeyi değiştirecek bir bebek. vajinismus denilen illeti evlendikten 20. gün sonunda sadece onun hayaliyle yendim ben senelerce uğraşanlar var oysa. kızım olsun istiyorum çok. en sevdiğim mevsim olsun istiyorum adı. bahar olacak eğer gelirse. iyi bir anne olurmuyum bilmiyorum ama onu herkesten çok seveceğimi ve onun için herşeyi yapacağımı biliyorum. hayıt tohumunu bırak zehir gibi acı otları bile içerim baharım için yeterki gelsin bana

canım inşallah gönlüne göre verir Rabbim

yani 56 tl vereceğine al derim bunu eğer alabiliyosan canım bana 3. gün geldi kimisine ertesigün gelmiş ben osmaniyedeyim diye heralde :) sanada en geç 3. gün gelir al canım

ya 3 günse iyi bugun daha adetimin 5. günü:)şimdi spariş veriyorum cnmmm sagolasın.. yazık okdr para vermiyeyimmmmm:)

o bebeğe okadar ihtiyacım varki anlatamam aslında yeni evliyim bebek istediğime bile tam emin değildim ama içimde bir his var o bende çok şeyi değiştirecek bir bebek. vajinismus denilen illeti evlendikten 20. gün sonunda sadece onun hayaliyle yendim ben senelerce uğraşanlar var oysa. kızım olsun istiyorum çok. en sevdiğim mevsim olsun istiyorum adı. bahar olacak eğer gelirse. iyi bir anne olurmuyum bilmiyorum ama onu herkesten çok seveceğimi ve onun için herşeyi yapacağımı biliyorum. hayıt tohumunu bırak zehir gibi acı otları bile içerim baharım için yeterki gelsin bana

onun ıcın degısımımı onun ıcın yaptıklarımı yapabılceklerımı duygularımı bır yazsam sımdı mıllelete yazacak yer kalmaz sanırım okdr yogun oluyor ınsan ay yıne aglıyorum durmuyor bugunlerde göz yasım nedır bu ya sankı içimde hısseder derler anne adayı ama bu acaba o hismi ki :/ Rabbım hayırlısı ile versın ısteyen herkese ınsallah.

amin canım hep söyledim yine söylüyorum Rabbim hayırlısını versin cümlemiz için

canım hayıt tohumu ciddi manada saç döküyor bilgine bizzat yaşadım yani bu forumdada çok okudum doğal göğüs büyütme yöntemlerinde bulabilirsin

kızlar ben burda ne zaman birşey desem kanamam oluyor az önce wc ye gittim yine oldu k.rengi anlamıyorum yahu gelecekse gelsin artık bende stres oldum birde şunu söylemek istiyorum şu ısı tablonuz varya ona bkıyorumda bende 2 gündür ölçmeye başladım ve yüksek 36.50 çıkıyor iki gündür adet oluyorsam düşük olması gerekmezmi :s

canım bişi sölemek için daha önceki ateşini beilmemiz lazım.36.6 ısıyla adet olanda var yada benim gibi 36.0 olanda var.
daha önceki adet dönemi ısını bilsek daha net yorum yapabiliriz.ama 36.5 iyi bir ateş eğer düşük ısılı biriysen tabi....evde bi gebelik testi yapsana tatlım

canım bişi sölemek için daha önceki ateşini beilmemiz lazım.36.6 ısıyla adet olanda var yada benim gibi 36.0 olanda var.
daha önceki adet dönemi ısını bilsek daha net yorum yapabiliriz.ama 36.5 iyi bir ateş eğer düşük ısılı biriysen tabi....evde bi gebelik testi yapsana tatlım

canım okadar çok korkuyorum ki test yapmaya malum bir kere üzüldüm ama bir yanımda yap diyo hiç bilemiyorum ama neredeyse emin oldum tek çizgi göreceğime :KK43:

çok dengesizleşti herşey ara ara adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor tamam diyorum adet olacağım sonra bir kayboluyor ben adet olmam gerektiğini bile unutuyorum ne kötü bir psikolojiymiş yani hayatımda ilk defa adet günümü merakla bekliyorum

kızlar kivi ananas yiyin dogurganlık özellıgını artırıyormus ve özellıkle kivi folic asit deposuymus bilginiz olsun belkı faydası dokunur ısterım kı herkes cok beklemeden kavussun yavrusuna..

kızlar benimkiler geldi kahverengi lekem geldi geriside gelir artık bu ayda nasip olmadı ama artık umudumda azalıyo sanki bu topiğe belki ilk hamiş olarak girerim demiştim galiba sonucu bile olamıycam hakkımda hayırlısı olur inşallah allahtan umud kesilmez artık önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

ALLAH RAZI OLSUN arkadasım gönlüne göre istedigin olur ınsallah. cumartesı saaat 10 bucukda randevum doktor cok ıyı doktor yogun oldugu için öne alamadım 2 hafta dolu randevusu süreklı o sekılde RABBIM HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH. gidicem sanırım ne olursa olsun ona gidicem dusunuyorum da kaybetmek herseyden agır gelıyor bana yoksa can saglıgı nasip ama olupda kaybetmek agır cok agır kaybetmemek adına gidicem ınsallah. duaların ıcın ALLAH RAZI OLSUN ETTIGIN DUANIN IKI KATI SENIN içinde olur ınsallah. evet senı hatırlıyorum unutmadım kolayda unutmam benımde dualarım sizinle tüm isteyenlerle insallah hayırlısı ile demekden baska care göremıyorum suan... yıne yıne yıne HAYIRLISI...

amin canım inşallah.doğru söylüyosun hayırlı değilse zorlamanın alemi yok,rabbim bizim için herşeyin iyisini bilir.randevu varsa iyi sevindim:KK16:allahım hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah,mevlam yar ve yardımcımız olsun:KK16:

kızlar benimkiler geldi kahverengi lekem geldi geriside gelir artık bu ayda nasip olmadı ama artık umudumda azalıyo sanki bu topiğe belki ilk hamiş olarak girerim demiştim galiba sonucu bile olamıycam hakkımda hayırlısı olur inşallah allahtan umud kesilmez artık önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

üzülme tatlım Allah hayırlı ve doğru zamanda versinde biraz geç olsun napacaksın önümüzdeki ay olur inşallah umudunu kaybetme :KK16::KK16:

şimdiden hayırlı olsun canım inşallah lobikler sanada banada şans getirir bu ay ben laboquick e lobik diyom da :KK1:

inş cnmmm inş:)
ama cidden çok uygundu 20 ovulasyon testi 3 gebelik testi 1 dijital derece aldım 30 tl:)
baya kardayım bunların aynısını eczaneden alsam 200 tl tutardı heralde:) inşşş pazartesi -salı gelir:)
geldiginden itibaren hergün yapcammmm:)

bu arada batımda 31 aralık yazarsanız sevinirim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:belki yanlışlık falan olur yeni yıla hamiş girerim:KK49::KK49::KK49::KK49::KK1::KK1::KK1:

bu ay olmadı sanırım.rabbim hakkında hayırlısını versin canım.üzülme yolaaa devammmmm..
bende topiği açtım batı gelenlerde durum ne yazacaktım.seni gördüm....
hayırlısı artık canım.....

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

bu arada batımda 31 aralık yazarsanız sevinirim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:belki yanlışlık falan olur yeni yıla hamiş girerim:KK49::KK49::KK49::KK49::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin:)üzülmek yok bu ay olcak inş:)
adetin 5. günü hayıt tohumuna başla cnm bende öyle yaptımmm 5. günüm bugun dün akşam başladım içmeye..çok işe yarıyormuşş

ovulasyon testi aldım
dijital derece aldım ateş ölcecem:)
bu ay baya bşy yapcam bakalım rabbim emeklerimizi boşa çıkartcakmı:)hayırlıdır nasip eder inş herkese:)

X