Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bır derdım var :S dertmı desem telaş mı bilemedim kı endıse bır yandan ılk testım silik cıkmıstı tekrarlıyayım dedim dun aksam 3 saat idrar yapmadım tekrar test yaptım negatıf ıkı saat sonra teste baktım 2. cizgi silik kafam allak bullak oldu bugun adet olmam gerekıyor ama adet olacak gibi değil bünyem yanı anlarım ben adet olcagım gun belımın sancısı yeter sadece okdr şiddetlı olur bel agrım ama yok ::S endıselıyım test benı yanılttımı acaba yarın kan tahlılı yapsam diyorum saglık ocagında bedava oldugu ıcın cunku cumartesı özel hastaneye gıtcem 50 tl den aşa cıkamam acaba önce saglık ocagında öğrensem mı yoksa hıc 50 tl bayılmaya gerek yok dıye dusunuyorum bu sıkınıtda :S ::/ :KK43: :KK25:

dur dur sakin olll:)
öncelikle ben iki ay önce silik test görüp heycanla doktora gittim kan testi verdim ve negatif çıktı okdr çok agladım üzüldümki :KK43:
onun için dur biraz... hastahanede negatifi görmek kötü oluyor..
yarın sabah idrarınla yap bi test... baktınki silik ozaman gidersin doktora..
bide özle hastahenede ben 20 tl ye yaptırdım test 3 saat sonradaa sonucunu aldım.... 50 tl doktora muayene olup kan testi verirsen belki okdr olurda.. sen direk acile gidip gebelik testi yaptırcam diyceksin.. saglık ocagındada 2 gün sonra sonucu veriyorlar. şahsne ben okdr sabredemem:)
ama buna sıra gelene kdr sen öncelikle testte ikinci çizgiyi kesin gör...

hülyacım sen sağlık ocağında yaptır bence...boşuna 50 tl verme madem bedavaymış.....
idrar testlerinde çıkmıyo bazen.kan testi kesin sonuç arkadaşımmm:KK16:

dert etmenın anlamı ne diymi RABBIM OL DERSE OLUR. yarın olsun bakalım bı gıdeyım yaptıryaım barı belkı bır gunde cıkar arar öğrenırım duruma göre

kaç günde bir oluyorsun adet cnm.. ben im son iki ay düzenim maffoldu normlade 32 günde bir olurum.. ama son iki aydır 40 ve 36 günde bir oldum.. ondan diyorumki belki geç yumurtlarım.. ama baksana herkes 10-14 arası yumurtlamış:) bende 14 ündfen itibaren ovulasyon testi yapayım dedimde geç oluyor...
bide sne nerden aldın eczanedenmi internettenmii 5 tanesi 56 tl imiş ecntrk öle diyor çok pahalı yav... bugun sorcam artık inş ucuzdur...benim adetim bitti sayılır kahve rengi leke geliyo son günleri yani:)yarın biter cumtesi başlıycam yada yarın gece bakcam duruma:KK70:
aslında düzenli olcagını bilsem ovulasyon almam ama 4 aydır hiç düzeli olmadı hatta ovulasyon zamanları genelde olmuyordu ...

canım benim 28 de bir olurdu ama geçen ay erken geldi 19 kasım bekliyodum 17 kasım geldi 26 olmuş oluyor şaştı bu sefer:) sen yinede adetin bitince yapmaya çalış. ben netten aldım burdaki arkadaşlardan duymuştum laboquick diye 20 pvulasyon 6 gebelik testi 22.70 tl ye almıştım ama bikaçtanesi bozuk çıktı ne bilim ama 5 tane 56 tl de çokmuş yaa.. bi sor bakalım belki başka markalar daha uygundur canım.. bende geçen ay ovulasyon günlerimi kaçırmıştım adete 1 hafta kalada hiç olmadı halvet bakalım bu ay olur inşallah bebiş...

dur dur sakin olll:)
öncelikle ben iki ay önce silik test görüp heycanla doktora gittim kan testi verdim ve negatif çıktı okdr çok agladım üzüldümki :KK43:
onun için dur biraz... hastahanede negatifi görmek kötü oluyor..
yarın sabah idrarınla yap bi test... baktınki silik ozaman gidersin doktora..
bide özle hastahenede ben 20 tl ye yaptırdım test 3 saat sonradaa sonucunu aldım.... 50 tl doktora muayene olup kan testi verirsen belki okdr olurda.. sen direk acile gidip gebelik testi yaptırcam diyceksin.. saglık ocagındada 2 gün sonra sonucu veriyorlar. şahsne ben okdr sabredemem:)
ama buna sıra gelene kdr sen öncelikle testte ikinci çizgiyi kesin gör...

ya bende birde su var ben adet olmadan önce göğüslerim şişmezdi acımazdı ama kac gundur acım var göğüsler bomba gibi ne bilim belırtımde var endısede edıyorum iğne de olmam lazım varsa gec kalmak korkutuyor benı negatıf olması değil... :26: RABBIM SABIR GÜÇ VERSİN BİZLERE.. VE HAYIRLI BEBEKLER.

burda iş yerımde kalorifer yanıyor sıcak oluyor ama ellerım ayaklarım bır haftadır buz gibi üç gündür aksamları mide bulantım oluyor bu sabahda kahvaltıda oldu ne bılım piskolojık değil eminim cunku ben negatıf görsemde yıkılmam ben yenıden kaybedersem yıkılırım o yuzden endıselıyım :/

canım benim 28 de bir olurdu ama geçen ay erken geldi 19 kasım bekliyodum 17 kasım geldi 26 olmuş oluyor şaştı bu sefer:) sen yinede adetin bitince yapmaya çalış. ben netten aldım burdaki arkadaşlardan duymuştum laboquick diye 20 pvulasyon 6 gebelik testi 22.70 tl ye almıştım ama bikaçtanesi bozuk çıktı ne bilim ama 5 tane 56 tl de çokmuş yaa.. bi sor bakalım belki başka markalar daha uygundur canım.. bende geçen ay ovulasyon günlerimi kaçırmıştım adete 1 hafta kalada hiç olmadı halvet bakalım bu ay olur inşallah bebiş...

evt cnm o testi sölediler.. acaba hiç eczaneye sormadan arkadaşımdan aldırsammı ya... kaç günde geldiii.. bak benim yarın bitiyor... eger 1-2 güne yolluyorsa alayımmm 1 haftayı buluyorsa boşuna almıyayımm.. ovulasyon zamanım gecer testler gelene kdr

evt cnm o testi sölediler.. acaba hiç eczaneye sormadan arkadaşımdan aldırsammı ya... kaç günde geldiii.. bak benim yarın bitiyor... eger 1-2 güne yolluyorsa alayımmm 1 haftayı buluyorsa boşuna almıyayımm.. ovulasyon zamanım gecer testler gelene kdr

birde tek üzüldüğüm sey eşime silik cıktıgında söylemiştim onun üzülmesine katlanamıyorum artık :KK43:(( ben duygusal olmayan ben ufacık seyde aglamaya basladım kımseye göz yasını göstermeyen ben kürtaj olurken bıle ağlamadım kayınvalıdem nasıl duruyorsun demişti ama aglayamamıstım ama gecen sabah haberlerı izlerken basladım ağlamaya duygusallastım ya varsa ben gec kalmak istemıyorum kızlar onu yasatacak iğneye baslamak için gec kalmak istemıyorum :KK43:

Son düzenleme:
birde tek üzüldüğüm sey eşime silik cıktıgında söylemiştim onun üzülmesine katlanamıyorum artık :KK43:(( ben duygusal olmayan ben ufacık seyde aglamaya basladım kımseye göz yasını göstermeyen ben kürtaj olurken bıle ağlamadım kayınvalıdem nasıl duruyorsun demişti ama aglayamamıstım ama gecen sabah haberlerı izlerken basladım ağlamaya duygusallastım ya varsa ben gec kalmak istemıyorum kızlar onu yasatacak iğneye baslamak için gec kalmak istemıyorum :KK43:

ozaman saglık ocagına git test yaptır cnm.. böle kendi kendini yeme..
ama benim mantıgımda hemen kan testi yaptırmak yanlışş.. 4 aydır denedik olmadı ben hepsindede kan testi yaptırsam yıpranırdım.. ben eger olursa ikinci çizgiyi görürsem yada adetim ciddi şekilde 15-20 gün gecikirse doktora gitmeyi düşnüyorum..
amaaa sen yaptır ruh halinden yaptırman gerektirdigini düşünüyorum... en azından kafanda kurmassın yoksa yok dersin doktora gidip ignene başlarsın:)inş gerek kalmazda hamiş haberi ile gelirsin cnm:)

yani 56 tl vereceğine al derim bunu eğer alabiliyosan canım bana 3. gün geldi kimisine ertesigün gelmiş ben osmaniyedeyim diye heralde :) sanada en geç 3. gün gelir al canım

ozaman saglık ocagına git test yaptır cnm.. böle kendi kendini yeme..
ama benim mantıgımda hemen kan testi yaptırmak yanlışş.. 4 aydır denedik olmadı ben hepsindede kan testi yaptırsam yıpranırdım.. ben eger olursa ikinci çizgiyi görürsem yada adetim ciddi şekilde 15-20 gün gecikirse doktora gitmeyi düşnüyorum..
amaaa sen yaptır ruh halinden yaptırman gerektirdigini düşünüyorum... en azından kafanda kurmassın yoksa yok dersin doktora gidip ignene başlarsın:)inş gerek kalmazda hamiş haberi ile gelirsin cnm:)

benım doktorum 1gun gecsın yaptır dedi cunku benım hamıle oldugumu öğrendıgım gun iğneye baslamam lazım yoksa bende bı 10 gun beklemyı tercıh ederdım ben öncekı kürtajlarımdan önce hep tek gecede kalmıstı yanı ayda bır aksam korunmadık oda kalmıs ısta sans korunmayıda yenı bıraktım adet belırtım olsa hıc telas etmıycem ama adet olsamda üzülmem olsun ıstıyorum ama pozitif olupda kaybetmeyi tercıh edemıyorum. negatıf olupda adet olmayı tercıh ederım..

benım doktorum 1gun gecsın yaptır dedi cunku benım hamıle oldugumu öğrendıgım gun iğneye baslamam lazım yoksa bende bı 10 gun beklemyı tercıh ederdım ben öncekı kürtajlarımdan önce hep tek gecede kalmıstı yanı ayda bır aksam korunmadık oda kalmıs ısta sans korunmayıda yenı bıraktım adet belırtım olsa hıc telas etmıycem ama adet olsamda üzülmem olsun ıstıyorum ama pozitif olupda kaybetmeyi tercıh edemıyorum. negatıf olupda adet olmayı tercıh ederım..
canım sen durumunu herkesten daha iyi biliyosun.nasıl söylediyse doktorun öyle yap san canım.sonra üzülme inşallah...

kızlar bır derdım var :S dertmı desem telaş mı bilemedim kı endıse bır yandan ılk testım silik cıkmıstı tekrarlıyayım dedim dun aksam 3 saat idrar yapmadım tekrar test yaptım negatıf ıkı saat sonra teste baktım 2. cizgi silik kafam allak bullak oldu bugun adet olmam gerekıyor ama adet olacak gibi değil bünyem yanı anlarım ben adet olcagım gun belımın sancısı yeter sadece okdr şiddetlı olur bel agrım ama yok ::S endıselıyım test benı yanılttımı acaba yarın kan tahlılı yapsam diyorum saglık ocagında bedava oldugu ıcın cunku cumartesı özel hastaneye gıtcem 50 tl den aşa cıkamam acaba önce saglık ocagında öğrensem mı yoksa hıc 50 tl bayılmaya gerek yok dıye dusunuyorum bu sıkınıtda :S ::/ :KK43: :KK25:

canım kesin sonuç kan testi. idrar testini kafana takma çünkü arkadaşımdan biliyorum ilk testi silik pozitif çıkmıştı ertesi gün sağlık ocağında kandan önce idrar testi yapalım demişler yapmışlar negatif hatta sen hamile değilsin demişler oda hastaneye gitti kan testi için sonuç HAMİLEE:KK49: idrar testinde negatif sonuçlar yanıltabiliyor ama birkez pozitif gördüysen kesin hamilelik çıkıyor içini ferah tut canım..

canım inşallah bu sefer bebeğini kucağına alırsın diğer arkadaşın dediği gibi acile git sadece kan vereceğini söyle o zaman 20 küsür lira alıyorlar ben öyle yapıyordum canım sağlık ocağı çok bekletiyor yineden sen bilirsin allahım bebeğini sana bağışlasın inşallah

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

canım kesin sonuç kan testi. idrar testini kafana takma çünkü arkadaşımdan biliyorum ilk testi silik pozitif çıkmıştı ertesi gün sağlık ocağında kandan önce idrar testi yapalım demişler yapmışlar negatif hatta sen hamile değilsin demişler oda hastaneye gitti kan testi için sonuç HAMİLEE:KK49: idrar testinde negatif sonuçlar yanıltabiliyor ama birkez pozitif gördüysen kesin hamilelik çıkıyor içini ferah tut canım..

insallah canım ya bunları duymak umut verıyor bana insallah öyle olur... RABBIM HAYIRLISI İLE hepinize versın insallah. RABBIM ARATMASIN KIMSELERE COK ZOR OLUYOR BEKLEMEK KAYBETMEK OLMAMASI Rabbım sınavımızı kısa tutar insallah. yarın bı kan testı yaptırmak farz oldu bana bugun ısten cıkamam artık. saolun yüreğime su serptiniz.

selam kızlar benim bat bugün ama az önce peceteye silindim akıntım var ve çok çok acık az bi pembe leke geldi galiba benim adı batasıcalar geliyo ya bide sol kasığım sanki böyle aşağıya doğru çekiliyo sanki anlamadım demin kirli sepetini yilttim biraz ağırdı ondan sonra daha da çoğandı ya lekede ondan sonra geldi zaten belimde ağrı var akıntım var miğdem sabahları ve geceleri çok bulanıyo ya inşallah bu seferki belirtiler bebektendir ya allahım ne olur hasretimi hayırlısıyla gönder ya rabbim

bence sağlık ocağına gt boşuna para verme..ALLAHın izniyle gebesindir inşallah....topiğimizin ilk hamişide çıkmış olur böylece...

ben geldim kızlarr. ov. testi almaya gittim ama almadım onun yerine ceviz fındık ve hayıt tohumu aldım bugün besliycem kendimi :)) mulbery canım eteşim dün 66.1 bugün 65.9 düşmeye başladı. bu arada evet ateş tablosunu nasıl ekliycem beceremedim. kızlarr canlarım benim şu hayıt tohumunu deneyelim ya ne kaybederiz denemeyen varsa alsın hemen 100 gr.ı 1 lira. çok oluyor zaten 1 hafta yeter size

canım 10 dak.dan sonra testlerde görülen sonuçlar gerçek değildir. ilk 5 dak. negatifse negatiftir üzülmeni istemem ama

X