Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ya kızlar bu neden olur ya daha önce böyle bişey yaşayanınız var mı
:26::26::26:

ben ovulasyon testi olarak laboquick markasından aldım..
hatta arkadaşlarla bereber intenetten istedik.
bir arkadaşım önermişti...
ama henüz kullanmadım.kısmetse bu ay kullanıcam...

yaa başka arkadaşların deneyimlerinden etkilenerek ilk testimi çok erken 24 kasımda yaptım halbüki bat 30 kasım malum negatif:))
sonra 29 kasım akşamı yaptım yine malum sonuç adetimin geçmesini bırak gelmesini bile bekleyemiyorum artık çok sabırsız bişey oldum ben yaaa bebeğim yoksa biranönce adet olmak istiyorum beklemek çok kötü geçen ay ilkdefa 23 gün adetim gecikti çok kötü bi durumdu birdaha olmak istemem:26::26:

ayy cok gusel heyecanlar ıns hamış kalırsınız..
ben suan tam 12 haftalık hamıleyım evlılık yıldönumumuzde ögrendım hamıle oldugumu ve esime en buyuk hedıye bu oldu ustelık benımde dogum gunumdu :)))10 ekımde ögrendım :)))
ılk ıdrar testı almıştım kızlar 3 tl lık ıdrar testlerı varya ılk 9 ekım aksamı yaptım cıkmadı cok cokkk uzuldum ama ıcımden bı ses sen hamılesın adetın gecmedı o yusden cıkmadı dıe tesellı ettım 10 ekım sabahı tekrar gıttım eczaneye bu kez daha hassas test ıstedım hemen beklemeden testı yaptım cunku eşime yıldönumu hedıyesı vermek ıstedım ayyy hemen cıktı ıkıncı cızgı veeee ınanamadım o yuzden hanı ılk test negatıf cıkmıstı ya neyse eşime telefonda ben HAMILEYIMMMMM dedım hadı yaa dedı ınanmıorum neden aksam cıkmadı ama bı yandan onunda agzı kulaklarında neyse ısten gelır gelmez hastanenın acılıne gıdıp kan testı ıstedık 15 tl ye yapmışlardı yarım saat bekledık test sonucu ıcın o zaman bıze gecmek bılmedı sonucccc POZITIFtı
Kızlar yeterkı ıcten ısteyın Allah verıoo ben ıcten ıstedım hamıle olmayı..dılerım ıcten ısteyen herkess bu ay hamıle kalsınn ınsss

hülyabaskurt bnce hemen doktoruna git.neyse parası ver lütfen rica ediyorum bak senden:) çünkü gerçekten senin hamile olmanı çok içten temenni ediyorum buradaki tüm arkadaşlarım için ve kendim için de tabii:) çünkü senin sayfanı biliyorum daha önce de yazmıştım,bilmiyorum hatırlıyomusun da,beni çok etkilemişti yazdıkların,gözlerim dolu dolu okuyodum,riske girme doktora git lütfen,dualarım seninle

canım66.1 ve 65.9 derken 36.1 ve 35.9 herhalde yanlış yazdın sanırım.
ff te tablo hazırladın mı canım??
sharing-get code yap üstteki http:....başlayan kodu kopyala buraya yapıştır....

arkadaşlar geçtiğimiz haziran ayında kadın doğuma normal muayene gittim. doktor muayene sonucu herşey gayet normal dedi. hatta olgunlaşmış bide yumurtan var hiç bi sıkıntı yok dedi. o zaman bebek düşünmüyorduk. bebek fikri ekim ayında oluştu kafamızda. yine gittim doktora muayene fila( farklı doktora gittim ama) baktı hiç yumurta yok dedi. adet günlerimi söledim. ona göre çağırdığı zamanda gittim baktı yine hiç yumurta yok.c.tesi tekrar gidicem.. ve muayene ederken ki yüz ifadesinden hiç memnun değilim bana da bişe söylemiyo. şunu sölemek istiyorum biz kadınlar her ay yumurtlarmıyız... yoksa arada yumurtlayamadığımız aylarda olur mu.yada herşey yolunda giderken nasıl olurda 4. ayda herşey tam tersine döner.. tamam adet sıkıntılarım oldu erken geldi adetlerim ama nolur tecrübeli birileri yardımcı olsun.. doktorun yüz ifadesi sorduğu sorular söyledikleri gerçi söylediği tek şu zamanlama çok iyi kafamı bulandırıyo.. kafayı yiycem yaaa:2:

cnm moralını bozma ıns bu ay kalırsın ..ben tam adet gunum gelmıstı yaptım baktım cıkmadı fakat ertesı gunu cıktı yanı bı gun gecmesı bıle onemlı o yusden erken yapıp benım gıbı uzulme..yanı bı gun bıle fark ettı vede daha hassas test al ki hemen cıksın umarım hamılesındır cnm bozma moralını..

bana benziyorsun :) bende adetime 1 hafta kala gittim kan testi yaptırdım negatif o günün akşamında pembemsi bir kaç damla kan geldi kendime kızdım bekleseydin ya biraz daha boşuna heyecanla bekledin dedim sonra aynı gün k.rengi akıntım oldu (ptesi günü bu arada yaşananlar) bugün perşembe ve son 2 gündür k.rengi akıntımda kayboldu normalde adetten bir kaç gün önce k.rengi akıntım olurdu ve birkaç gün sonra adetim gelirdi hala gelmedi ve gelmediği gibi adet belirtiside yok ama inanılmaz derecede gaz var normalde batım 5 aralıktı bekliyorum şimdi 5 aralığı ne olacak bilmiyorum dengem şaştı bu ay :s beklemek felaket sıkıyor insanı ne olacaksa olsun artık diyorum

canım kasma kendini üzme kadınlar her ay yumurtlar diye birşey yokmuş nette okumuştum tüm hayatı boyunca bilmem nekadar yumurtlar diye bir rakamda vardı hatta

ALLAH RAZI OLSUN arkadasım gönlüne göre istedigin olur ınsallah. cumartesı saaat 10 bucukda randevum doktor cok ıyı doktor yogun oldugu için öne alamadım 2 hafta dolu randevusu süreklı o sekılde RABBIM HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH. gidicem sanırım ne olursa olsun ona gidicem dusunuyorum da kaybetmek herseyden agır gelıyor bana yoksa can saglıgı nasip ama olupda kaybetmek agır cok agır kaybetmemek adına gidicem ınsallah. duaların ıcın ALLAH RAZI OLSUN ETTIGIN DUANIN IKI KATI SENIN içinde olur ınsallah. evet senı hatırlıyorum unutmadım kolayda unutmam benımde dualarım sizinle tüm isteyenlerle insallah hayırlısı ile demekden baska care göremıyorum suan... yıne yıne yıne HAYIRLISI...

cnm sadece kendı olayımı anlatıcam sana.bende senın gıbı muayeneye gıttıgımde doktor sunu soledı"Normal bı kadın bı ay ıcınde hamıle kalabılecekse sen dedı tam 9 ay ugrastıktan sona hamıle kalırsın "dedı bu sözler benı yaraladı..
benım adetım ıkı hafta gecıkme yasıordu cunku bıde yumurtlamam gec oluyormus ole soledı herneyse ben o ay moral bozuklugu ıcınde denemıstım ama cok ıstedım Allah bılıo sonuc o ay ıcınde hamıle kaldıgımı ogrendım..
yanı doktorların soledıgı dogrudur belkı ama Allah ısterse olmıcak hıcbısı yok...
canını hıc sıkma bence..baska doktorlara da gıt tek doktorada ınanma cnm..

canım hakkınızda hayırlısı insallah saglıkla ve hayırla gelsın gelecekse... insallah gönlünüze göre en guzelını verır YARADAN... kımseye aratmasın insallah.

evet katılıyorum RABBIM OL DERSE OLUR bunu bılıyorum bugun bende burda paylastım sıkınıtımı rahatladım içimde tutamadım stres yapmıstı suan ol derse olur dusuncesı ıle rahatım mesela. RABBIM INSALLAH kucagına sağlıkla almayı nasip eder onu size bagıslar inşşallah hamılelerın duaları kabul olurmu bızım için bol bol dua edermısınzz

çok güzel deneyimler bunlar hamile arkadaşlar bu deneyimlerini bizlerle paylaşsınlar kii moral olsun bizlere bende bu ay testlerimi hep akşam yaptım hiç sabah yapmadım acaba diyorum şimdi neyse 1-2 gün daha bekliyeyim en pahalısından bi test alıcam bende.
bu arada netten ovulasyon alın ama gebelik testi almayın ben aldım kaset tipi üstelik ama yinede çok adi geldi bana çoook yavaş ilerliyo yarım saatte ancak C çizgisi beliriyo ahhh ahh darısı bizim başımıza inşallah:26:

mide bulandırıcı hayıt tohumu böööööööööööööööööö

canım hakkınızda hayırlısı insallah saglıkla ve hayırla gelsın gelecekse... insallah gönlünüze göre en guzelını verır YARADAN... kımseye aratmasın insallah.
amin canım hep söyledim yine söylüyorum Rabbim hayırlısını versin cümlemiz için

mide bulandırıcı hayıt tohumu böööööööööööööööööö

canım hayıt tohumu ciddi manada saç döküyor bilgine bizzat yaşadım yani bu forumdada çok okudum doğal göğüs büyütme yöntemlerinde bulabilirsin

kızlar ben burda ne zaman birşey desem kanamam oluyor az önce wc ye gittim yine oldu k.rengi anlamıyorum yahu gelecekse gelsin artık bende stres oldum birde şunu söylemek istiyorum şu ısı tablonuz varya ona bkıyorumda bende 2 gündür ölçmeye başladım ve yüksek 36.50 çıkıyor iki gündür adet oluyorsam düşük olması gerekmezmi :s

ınsan kendı için olsa pek yapmaz ama bebek için olunca ınsan herseye katlanıyor degılmı.. ben öyleyım mesela..

o bebeğe okadar ihtiyacım varki anlatamam aslında yeni evliyim bebek istediğime bile tam emin değildim ama içimde bir his var o bende çok şeyi değiştirecek bir bebek. vajinismus denilen illeti evlendikten 20. gün sonunda sadece onun hayaliyle yendim ben senelerce uğraşanlar var oysa. kızım olsun istiyorum çok. en sevdiğim mevsim olsun istiyorum adı. bahar olacak eğer gelirse. iyi bir anne olurmuyum bilmiyorum ama onu herkesten çok seveceğimi ve onun için herşeyi yapacağımı biliyorum. hayıt tohumunu bırak zehir gibi acı otları bile içerim baharım için yeterki gelsin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…