Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hadi cnm inşallah olur allah hepimize nasip etsin aralık ayı inşallah herkeze hayırlı olsun hepimiz bebek haberi alalım inşallah

amin canım amiiinn.maşallah listemiz çok kalabalık.maşallah demeyim gerçi.inşallah önümüzdeki ay herkez hamile kalırda liste azalır.:KK9:

Bende istiyorum arkadaslar inşallah olur,benımde 4 aralık
ekledim tatlım.topiğe hoşgeldinnnn
inşallah seninde bebişin bu ay gelir canım:KK49:

çok hamişli bi ay olur inş..başladığımızda 20 küsürdü şimdi 60 a yaklaşmış..en az kırk hamiş çıksın inş....:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
inşallllaaaahhh canım.Allah izin versede herkes hamiş çıksa ne güzel olur demiii:KK49::KK49::KK49:

kızlar iyi akşamlar:)size müjdeli haberlerim var:)adetin 14.günü 14mm olan yumurtammmmmmm bugün adetin 16.günü ve 18mm ve 20 mm olmak üzere iki adet yumurta olmuş:)):nazar: kızlar çok korkmştum şükür büyümüşler.ve bgün prengli iğne vurdu doktor bana:KK52: gün aşırı ilişki dedi ve ayın 17 sinde adet olmazsan gel gebelik testi yapcaz dedi:KK49:ayyy allahım 1,5 senedir bekliyorum allahım nolr olsn artık hayırlısıyla.kızlar tek korkum birde dostineks içiyorum.acaba problem çıkarmı ki?benden haberler b arkadaşlar...
bugünden başlayarak mı gün aşırı ilişki dedi tatlım...
bak boşa üzülmüşşsün 1 değil 2 yuımurtan olmuşşş..inşallah hamiş kalırsın bu ay tatlım:KK49::KK49:

Son düzenleme:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

bugünden başlayarak mı gün aşırı ilişki dedi tatlım...
bak boşa üzülmüşşsün 1 değil 2 yuımurtan olmuşşş..inşallah hamiş kalırsın bu ay tatlım:KK49::KK49:

evet canım bugün dolu yarın boş ertesi gün dolu...:KK1:öyle yapcakmışız:KK9:bende bal fındık mındık aldım yediriyorum kocama:)belki faydası olur.rabbim büyük.inşallah bu ay dolu dolu bir ay olur hepimiz için:KK49:

evet canım bugün dolu yarın boş ertesi gün dolu...:KK1:öyle yapcakmışız:KK9:bende bal fındık mındık aldım yediriyorum kocama:)belki faydası olur.rabbim büyük.inşallah bu ay dolu dolu bir ay olur hepimiz için:KK49:
yedir canım yarasın inşallahhhhh..bide yarım saat önce sert bi kahve diyolar.spermleri uyarmak için :26:bilgin olsunnn

kızlarrr ben gellldimmmmmmmmmm napıyonuz bakıyımmm ben işleri azıcık yoluna koydummm hemen yanınıza koştummm :KK9:

kızlarr ben yeni üye oldum siteye.. 1 buçuk yıllık evliyiz.ve artık bebek düsünüyoruz.insallah 7 aralıkta regl olmazsam hamile olmus olacağım:KK70: bel ağrım var, akıntım var , ve çook gazım var:) sizde ihtimalım yüzde kaç:KK70:

kızlar iyi akşamlar:)size müjdeli haberlerim var:)adetin 14.günü 14mm olan yumurtammmmmmm bugün adetin 16.günü ve 18mm ve 20 mm olmak üzere iki adet yumurta olmuş:)):nazar: kızlar çok korkmştum şükür büyümüşler.ve bgün prengli iğne vurdu doktor bana:KK52: gün aşırı ilişki dedi ve ayın 17 sinde adet olmazsan gel gebelik testi yapcaz dedi:KK49:ayyy allahım 1,5 senedir bekliyorum allahım nolr olsn artık hayırlısıyla.kızlar tek korkum birde dostineks içiyorum.acaba problem çıkarmı ki?benden haberler b arkadaşlar...

gözünaydınn arkadaşımm sonuda güzel olur inşallah bebeciğine kavuşursunn

kızlarr ben yeni üye oldum siteye.. 1 buçuk yıllık evliyiz.ve artık bebek düsünüyoruz.insallah 7 aralıkta regl olmazsam hamile olmus olacağım:KK70: bel ağrım var, akıntım var , ve çook gazım var:) sizde ihtimalım yüzde kaç:KK70:

yüzde kaç ihtimalin var bilemem arkadaşımm ama umarımm herşey gönlünce olur bebeğin seninledir

inşallah hep beraber muradımıza ereriz canım...
bizim 2. denememiz olacak aslında ilk olacak ....
geçen ay korunmadık ama aksilik ya yumurtlama günlerini kaçırdık :26::26::26:

Rabbim çok bekletmez inşallah

bizimde 3. ayımız bu ay.ama benim idrar yolu enfeksiyonum vardı.çok su içerek geçirdim.insallah bu ay burdan bolca hamilelik haberleri alırız.olmayacak diye cok korkuyorum:KK43:

İSİM BAT DURUM
1. fidankaa 30 Kasım
2. hulyabaskurt 1 Aralık
3. mavusbebek 1 Aralık
4. su4184 1-2 Aralık
5. gull-aslan 2 Aralık
6. aysunayy 2 Aralık
7. seraprap 3 Aralık
8. haticeee 3 Aralık
9. perilous 5 Aralık Kırmızı kart
10. sinhus 5 Aralık
11. depresyonnn 6 Aralık
12. pdr55 6 Aralık
13. sub 6 Aralık
14. angelif 6 Aralık
15. deryalcın 7 Aralık
16. kepi3 7 Aralık
17. didos86 7 Aralık
18. sea.1013 7 Aralık
19. mulberry8092 8 Aralık
20. slna 8 Aralık
21. mugus1980 8 Aralık
22. eknhanifsay 8-9 Aralık
23. nevercare 9 Aralık
24. accident 9 Aralık
25. Sdfclb 9 Aralık
26. sakaaar 11 Aralık
27. mrysyr 11 Aralık
28. cadicuk 11 Aralık
29. niluferr 12 Aralık
30. orkide2 12 Aralık
31. sama 13 Aralık
32. nilufereren 13 Aralık
33. yesil33 14 Aralık
34. sementa33 15 Aralık
35. ddeerryya 15 Aralık
36. yasib2538 17 Aralık
37. aleyyna 17 Aralık
38. mzuhal 18 Aralık
39. saranhaeyo 19 Aralık
40. ikizler5 20 Aralık
41. Beklenti 20 Aralık
42. gamzelal 21 Aralık
43. olimbera 23 Aralık
44. egemn 25 Aralık
45. glsshh 24 Aralık
46. ecntrk 26 Aralık
47. gocmenkuslar 26 Aralık
48. minikgelin 27 Aralık
49. Bebek20 29aralık
...........................................................

Son düzenleme:
yedir canım yarasın inşallahhhhh..bide yarım saat önce sert bi kahve diyolar.spermleri uyarmak için :26:bilgin olsunnn
aaa bakk bunu duymamıştım canım.teşekkürler.sorayım bakalım kocacıımmmmmm bir acı kahve içermisinn:)):KK1:

canım inşallah hayırlısı olsun ,allah gönlüne göre versin.inşallah adettt olmazsın innşallaahhh:)
gözünaydınn arkadaşımm sonuda güzel olur inşallah bebeciğine kavuşursunn

amin canım amin.çünkü daha önce 2 kere kullandım klomen yine yumurtam olmuştu ama olmamıştı.inşallah bu sefer olur da sağlıklı sıhhatli çocuğumu kucağıma alırım.hepimiz alırız...

canım yüzde olarak bişi demek mümkün değil.ama inşallah hamilesindir.....:KK49:
listeye ekliyorum hemen .hoşgeldin aramızaa

Son düzenleme:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

canım çook mutlu oldum. hayırlısı ile gönlündeki olur inşallah. bakarsın ikiz olur :))

oy oy:) ben geçen ay ne belirtiler yaşadım:) sonuç yine kırmızı kart:)

ne gögüs şişmesi ömrü hayatımda öyle şişlik görmemiştim. elimi deyemiyordum. kasım ağrısı sabah bulantıları hiç biri yetmedi:) test yapmama fırsat vermeden adet oldum:) bu ay hiç takmıyorum yoruldum tek çizgiyi görmekten:) bıraktım sadece yumurtlama günlerimi takip ettik o kadar..bat tımda zaten 16 aralık..hayırlısı diyorum. artık ne belirti takip edicem ne bişi. demekki zamanı gelince düşüvericek göbüşümüze..herkese Allah'ım gönlüne göre versin. tez zamanda düşürsün bebişlerini isteyen herkesin göbüşünee mutlu geceler kızlaarr:) umarım mutlu haberlerimi bende paylaşırım sizlerle:)

arkadaslar 3 yildirki istiyorum her ay buyuk bir hayal kirikligi insallah umudum aralik ayi batima az kaldi ama onu bide bana sorun gecmiyor gunler allah hepimizin yardimcisi olsun gelsin artik bebesler.

günaydın canlarım. bişey soracaktım acaba adet bitiminde ovulasyon olurmu? daha ovulasyon testi almadım ben ama ateşimde düşme oldu bugün

kızlar bana birde şu ovulasyon tablosunu nasıl paylaşıcam öğretirmisiniz

X