Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm kızlar boll hamişli günler inşaallah bata 4 gün kaldı yawww her zaman rahat olcam takmıcam diyorum zaman yaklaştıkça dayanamıyorum :KK43:((
yasib cnm umut dünyası işte % 90 demişsin bugun tekrar etcem ovulasyon testini bakalım ne cıkcak ::KK70::KK70:
yaww kızlar dün uçuk çıktı ona bile sevindim hani herkeste sivilce çıkıyor ya hamilelik belirtisi bende uçuk çıkmıştır dedim :KK70::KK70:::KK31:

ovulasyon testi nasıl oluyo ki :) ben kendım duzenlı oluyorum dıye tahmını olarak belirliyorum günümü :dil:

slm kızlar boll hamişli günler inşaallah bata 4 gün kaldı yawww her zaman rahat olcam takmıcam diyorum zaman yaklaştıkça dayanamıyorum :KK43:((
yasib cnm umut dünyası işte % 90 demişsin bugun tekrar etcem ovulasyon testini bakalım ne cıkcak ::KK70::KK70:
yaww kızlar dün uçuk çıktı ona bile sevindim hani herkeste sivilce çıkıyor ya hamilelik belirtisi bende uçuk çıkmıştır dedim :KK70::KK70:::KK31:

yap canımm bizede haberdar et bakalımm beklentilerini karşılayacakmıı umarımm kuzucuk göbüştedir

kızlarr ben kaçıyorumm çok kaynatmayınn bakimm sonra okuması çok güç oluyorr nöbete gideceğim 4te azıcık evimi toplayımm kızımla kocama yemek yapayımm nöbette işleri toparlar toparlamaz aranızdayımm çok öptümm şekerlerrrrr :KK54: :KK54: :KK54: ayşenurumm haberleşirizz arkadaşımmm iyi bak kendineee :KK19:

ovulasyon testi nasıl oluyo ki :) ben kendım duzenlı oluyorum dıye tahmını olarak belirliyorum günümü :dil:

bende düzenli adet olurum ama emin olmak için aldım nedir diyenler için ovulasyon günü Ovülasyon öncesinde, kadın vücudunda luteinizan (LH) adı verilen hormon kısa ve ani olarak yükseliyor. Bu yükselişi takip eden ilk 24-36 saat içerisinde cinsel ilişkiye girildiğinde hamile kalma olasılığı en yüksek seviyeye çıkıyor. Test, bu yükselişi tespit ediyor. Ayda bir kez gerçekleşen ovülasyondan sonra ise yumurta yalnızca 24 saat yaşayabiliyor ve bu ovulasyon testleri gebelik testine benzer çift çizgi çıktığında ilişkiye girerek bebek olma olasılığını artırıyoruz

kızlarr ben kaçıyorumm çok kaynatmayınn bakimm sonra okuması çok güç oluyorr nöbete gideceğim 4te azıcık evimi toplayımm kızımla kocama yemek yapayımm nöbette işleri toparlar toparlamaz aranızdayımm çok öptümm şekerlerrrrr :KK54: :KK54: :KK54: ayşenurumm haberleşirizz arkadaşımmm iyi bak kendineee :KK19:

kolay gelsin cnm iyi nöbetler :KK70::KK70:

bende düzenli adet olurum ama emin olmak için aldım nedir diyenler için ovulasyon günü Ovülasyon öncesinde, kadın vücudunda luteinizan (LH) adı verilen hormon kısa ve ani olarak yükseliyor. Bu yükselişi takip eden ilk 24-36 saat içerisinde cinsel ilişkiye girildiğinde hamile kalma olasılığı en yüksek seviyeye çıkıyor. Test, bu yükselişi tespit ediyor. Ayda bir kez gerçekleşen ovülasyondan sonra ise yumurta yalnızca 24 saat yaşayabiliyor ve bu ovulasyon testleri gebelik testine benzer çift çizgi çıktığında ilişkiye girerek bebek olma olasılığını artırıyoruz

aydınlattıgın ıcın saol canm bu ay hamiş değilsem bende deniyim bunu ..

iyi nöbetler canım.görüşürüz yine inşallah......

kızlar bende kaçar yemek yapçam kociş evde bugün.öptüm sizi:KK54::KK54:

Ne zor şeymiş hamile kalamamak. 3 yıllık evliyim 8 aydan beri korunmuyoruz ama hala tık yok. Doktora gitmeyede çok korkuyorum.kötü bişey söylerse çok üzülürüm. Napıcam bilmiyorum.

benimde eğer olmazsa bu 10.ayım olacak :KK43: ama dr erteleme en azından kafan rahat olur mesela bende polikist var gebeliğe engel değil ama yumurtlamada sıkıntı oluyor tam zamanını bilemiyorsun. bu ay olmazsa tekrar dr gidicem ve klomen istiycem dr.dan bakalım ne diyecek???

bende dün adet oldum umudumuz aralık bakalım belki yeni yılda alırız bebek haberini kim bilir neyse çalışmalara devam kızlar:)))

bu arada hamile kalmak için yöntemleriniz varmı acaba bazıları ilişkiden sonra hemen kalkma diyor ne derece doğru biliyomusunuz?

bende dün adet oldum umudumuz aralık bakalım belki yeni yılda alırız bebek haberini kim bilir neyse çalışmalara devam kızlar:)))

bu arada hamile kalmak için yöntemleriniz varmı acaba bazıları ilişkiden sonra hemen kalkma diyor ne derece doğru biliyomusunuz?

evet bende duydum..... hatta yastık koyun popunuzu altına dıyolar hiç kalkmadan yatın birde :)

İSİM BAT DURUM
1. fidankaa 30 Kasım
2. hulyabaskurt 1 Aralık
3. mavusbebek 1 Aralık
4. su4184 1-2 Aralık
5. gull-aslan 2 Aralık
6. aysunayy 2 Aralık
7. seraprap 3 Aralık
8. haticeee 3 Aralık
9. perilous 5 Aralık Kırmızı kart
10. sinhus 5 Aralık
11. depresyonnn 6 Aralık
12. pdr55 6 Aralık
13. sub 6 Aralık
14. angelif 6 Aralık
15. deryalcın 7 Aralık
16. kepi3 7 Aralık
17. didos86 7 Aralık
18. sea.1013 7 Aralık
19. mulberry8092 8 Aralık
20. slna 8 Aralık
21. mugus1980 8 Aralık
22. eknhanifsay 8-9 Aralık
23. nevercare 9 Aralık
24. accident 9 Aralık
25. Sdfclb 9 Aralık
26. sakaaar 11 Aralık
27. mrysyr 11 Aralık
28. cadicuk 11 Aralık
29. niluferr 12 Aralık
30. orkide2 12 Aralık
31. sama 13 Aralık
32. nilufereren 13 Aralık
33. yesil33 14 Aralık
34. sementa33 15 Aralık
35. ddeerryya 15 Aralık
36. yasib2538 17 Aralık
37. aleyyna 17 Aralık
38. mzuhal 18 Aralık
39. saranhaeyo 19 Aralık
40. ikizler5 20 Aralık
41. Beklenti 20 Aralık
42. gamzelal 21 Aralık
43. olimbera 23 Aralık
44. egemn 25 Aralık
45. glsshh 24 Aralık
46. ecntrk 26 Aralık
47. gocmenkuslar 26 Aralık
48. minikgelin 27 Aralık

kızlar merhaba..kasım ayı maalesef olmadı..benide yazarmısınız listeye BAT 31 aralık....

canım poponun altına ve bele gelecek şekilde yastık koyuyorsun ve en az 1 saat o şekilde hareket etmeden yatman gerekiyor..
bide ilişkideki pozisyonda önemli....

Herkese selamlar;

Hülya kardeşimizi tebrik ediyorum Allah gönlüne göre versin canım, en kısa zamanda kesinleştirirsin inşallah. Ben de bugün folik asit almaya başladım çok faydalıymış bebek için gebelikten önce alınması daha uygunmuş, doktora gitmeden alıyorum ama yanlış yapmıyorumdur inşallah, ayrıca dün gece şiddetli bel ağrısı çektim sağ kasığımda ise batmalar vardı o gün çok yürümüştük eşimle belki ondan da olmuş olabilir ama ne bileyim işte umut dünyası :KK66:

saolasın kardeşim RABBIM İSTEYEN HERKESE HAYIRLISI İLE VE HAYIRLI ZAMANDA versın ınsallah tek duam bu Rabbım bu sefer onu bana bagıslar ınsallah.. suan sevınemıyorum ama ınsallah 3 aralıkdan sonra sevınmek nasip olur

Ne zor şeymiş hamile kalamamak. 3 yıllık evliyim 8 aydan beri korunmuyoruz ama hala tık yok. Doktora gitmeyede çok korkuyorum.kötü bişey söylerse çok üzülürüm. Napıcam bilmiyorum.

benimde eğer olmazsa bu 10.ayım olacak :KK43: ama dr erteleme en azından kafan rahat olur mesela bende polikist var gebeliğe engel değil ama yumurtlamada sıkıntı oluyor tam zamanını bilemiyorsun. bu ay olmazsa tekrar dr gidicem ve klomen istiycem dr.dan bakalım ne diyecek???

benimde 9. ayım bu ay. bende de polykist var malesef bazı aylar klomene rağmen yumurtalarım büyümüyo bu ay rahim filmi çekilecek ve çok korkuyorum. ksel sana tavsiyem bir an önce doktora git. en azından bir problem varsa bir an önce tedaviye başlarsınız.

X