Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ovulasyon testi nasıl oluyo ki :) ben kendım duzenlı oluyorum dıye tahmını olarak belirliyorum günümü :dil:

yap canımm bizede haberdar et bakalımm beklentilerini karşılayacakmıı umarımm kuzucuk göbüştedir

kızlarr ben kaçıyorumm çok kaynatmayınn bakimm sonra okuması çok güç oluyorr nöbete gideceğim 4te azıcık evimi toplayımm kızımla kocama yemek yapayımm nöbette işleri toparlar toparlamaz aranızdayımm çok öptümm şekerlerrrrr ayşenurumm haberleşirizz arkadaşımmm iyi bak kendineee

ovulasyon testi nasıl oluyo ki :) ben kendım duzenlı oluyorum dıye tahmını olarak belirliyorum günümü :dil:

bende düzenli adet olurum ama emin olmak için aldım nedir diyenler için ovulasyon günü Ovülasyon öncesinde, kadın vücudunda luteinizan (LH) adı verilen hormon kısa ve ani olarak yükseliyor. Bu yükselişi takip eden ilk 24-36 saat içerisinde cinsel ilişkiye girildiğinde hamile kalma olasılığı en yüksek seviyeye çıkıyor. Test, bu yükselişi tespit ediyor. Ayda bir kez gerçekleşen ovülasyondan sonra ise yumurta yalnızca 24 saat yaşayabiliyor ve bu ovulasyon testleri gebelik testine benzer çift çizgi çıktığında ilişkiye girerek bebek olma olasılığını artırıyoruz

kolay gelsin cnm iyi nöbetler

aydınlattıgın ıcın saol canm bu ay hamiş değilsem bende deniyim bunu ..

iyi nöbetler canım.görüşürüz yine inşallah......

kızlar bende kaçar yemek yapçam kociş evde bugün.öptüm sizi

Ne zor şeymiş hamile kalamamak. 3 yıllık evliyim 8 aydan beri korunmuyoruz ama hala tık yok. Doktora gitmeyede çok korkuyorum.kötü bişey söylerse çok üzülürüm. Napıcam bilmiyorum.

benimde eğer olmazsa bu 10.ayım olacak ama dr erteleme en azından kafan rahat olur mesela bende polikist var gebeliğe engel değil ama yumurtlamada sıkıntı oluyor tam zamanını bilemiyorsun. bu ay olmazsa tekrar dr gidicem ve klomen istiycem dr.dan bakalım ne diyecek???

bende dün adet oldum umudumuz aralık bakalım belki yeni yılda alırız bebek haberini kim bilir neyse çalışmalara devam kızlar:)))

bu arada hamile kalmak için yöntemleriniz varmı acaba bazıları ilişkiden sonra hemen kalkma diyor ne derece doğru biliyomusunuz?

evet bende duydum..... hatta yastık koyun popunuzu altına dıyolar hiç kalkmadan yatın birde :)

kızlar merhaba..kasım ayı maalesef olmadı..benide yazarmısınız listeye BAT 31 aralık....

canım poponun altına ve bele gelecek şekilde yastık koyuyorsun ve en az 1 saat o şekilde hareket etmeden yatman gerekiyor..
bide ilişkideki pozisyonda önemli....

saolasın kardeşim RABBIM İSTEYEN HERKESE HAYIRLISI İLE VE HAYIRLI ZAMANDA versın ınsallah tek duam bu Rabbım bu sefer onu bana bagıslar ınsallah.. suan sevınemıyorum ama ınsallah 3 aralıkdan sonra sevınmek nasip olur

Ne zor şeymiş hamile kalamamak. 3 yıllık evliyim 8 aydan beri korunmuyoruz ama hala tık yok. Doktora gitmeyede çok korkuyorum.kötü bişey söylerse çok üzülürüm. Napıcam bilmiyorum.

benimde 9. ayım bu ay. bende de polykist var malesef bazı aylar klomene rağmen yumurtalarım büyümüyo bu ay rahim filmi çekilecek ve çok korkuyorum. ksel sana tavsiyem bir an önce doktora git. en azından bir problem varsa bir an önce tedaviye başlarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…