Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım haklısın ne diyim senin derdin bambaşka:KK43:(tabi ki sorarım bu gece nöbetçi biraz yoğun arıyorum cevap veremiyor ama o rahatlayınca bana dönecek o zaman soracağım.hem minikgelinin durumunu hem de senin

sagol canım bu arada senin adet bittimi çalışmalar ne zaman başlıyor

olur yavrum olur hem de apaynısı olur:))inan bana ben oğluma hamiileyken adet oldum olacam ağrılar yaşadım.bugün olurum bu gece olurum sabaha olurum derkeeeeeen oğlumun benimle olduğunu öğrendim.aynı adet sancısı çekersin canım abartmıyorum bak belin ağrır kasıkların ağrır memelerin şişer....ne yaşıyorsan aynısını yaşarsın.vücut aynı adet olacakmış gibi tepki verir ama inşallah olmazsın

ınsallah bebekımmmmmm ne kasıgım agrıyor nede belım nede gogsum akıntım bıle kesıldı sadecee rahmımde agrı varr assagıya cekılıypr baskı oluyor gıbıııı baskada bırsey yokkkkkk ben kendımdem emınım yaaa ben hasta olucammm:KK43::KK43:

ınsallah bebekımmmmmm ne kasıgım agrıyor nede belım nede gogsum akıntım bıle kesıldı sadecee rahmımde agrı varr assagıya cekılıypr baskı oluyor gıbıııı baskada bırsey yokkkkkk ben kendımdem emınım yaaa ben hasta olucammm:KK43::KK43:

tabi sen herkesten iyi bilirsin canım hayırlısı olsun

kızlar 8 9 günde döllenme olur degilmi? yrn adetimin ilk gnü sbh idrar testi yapıcam cıkarmı sizce?

canım merhaba sekiz dokuz gün bebeğin ana rahmine ulaşması için yetrlidir.ama bhcg salgılaması için yeterli değildir bu hormon önce kanda görülür sonra idrara geçer.ve idrara geçmesi en az on sekiz gün sürer.doktorum böyle dedi .

ablacığım dayanmaya çalışacağım....

canım elbette sen bilirsin dayan diyoruz ama psikoljini bilmiyoruz.tamam her ay hepimiz benzeri şeyler yaşıyoruz ama yine de hepimiz başka başka insanlarız de mi,birimiz diğerinden daha farklı daha yoğun yaşayabilir.eğer kendini tutamaz da test yaparsan sakın yıkılma tamam mı canım..zaten erken yapmış olacaksın moralini bozmana değmez

canım merhaba sekiz dokuz gün bebeğin ana rahmine ulaşması için yetrlidir.ama bhcg salgılaması için yeterli değildir bu hormon önce kanda görülür sonra idrara geçer.ve idrara geçmesi en az on sekiz gün sürer.doktorum böyle dedi .

canımm sagol bilgilendirdiğin için hastaneye gitmeye üşeniyorum.. yarın testimi yapıcam bakalım gecikmem olurda adet olmazsam 1 haftaya gene yaparım...

kız ne yazdın sen valla geçmişe fazla dönemedim o kadar çok birikmiş ki hele bi daha de

oh be nihayet 43 günün sonunda kırmızı kartı yedim ve gergin bekleyiş bitti. çok mutluyum. yeni bir dönem başlıyor:)) (bakınız: yenilen pehlivan güreşe doymazmış.:)) ben de bugün doktora adet olamıyorum diye gittim. doktoru beklerken adet oldum.

adetin 5. günü klomen başlayacağım. bu klomenle 2. denemem olacak. hayırlısı olsun bakalım.

canımm sagol bilgilendirdiğin için hastaneye gitmeye üşeniyorum.. yarın testimi yapıcam bakalım gecikmem olurda adet olmazsam 1 haftaya gene yaparım...

rica ederim ne demek yeter ki biliyor olalım birbirimizin yardımına koşarız hemen.inşallah canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunmuştur.

oh be nihayet 43 günün sonunda kırmızı kartı yedim ve gergin bekleyiş bitti. çok mutluyum. yeni bir dönem başlıyor:)) (bakınız: yenilen pehlivan güreşe doymazmış.:)) ben de bugün doktora adet olamıyorum diye gittim. doktoru beklerken adet oldum.

adetin 5. günü klomen başlayacağım. bu klomenle 2. denemem olacak. hayırlısı olsun bakalım.

43 mü?ohaaaaa!diyesim geldi diyebilir miyim?ben de pkoluyum ama uzun yıllardır bu kadar uzun sürmedi gecikmem kız sen hep mi böyle olursun.evet klomen en iyisi valla en azından ne zaman yumurtladığını biliyorsun

canım klomenin bitince gel dediyse aynı gün yapmıyor iğneyi klomen bittikten sonra bir kaç gün üstüste gittim doktora alttan bakarak yumoşların büyümelerini takip etti ve adetimin tam 14.günü iğne yapıldı.

Canım benim sıkıntım şu devlet hastanesine gidiyorum ben.şimdi çarşamba gidecem maksimum cuma da gitsem. Cuma 12.gün sonra hftasonu girecek ya. iğne ve takip olayı nasıl olacak ki... sonra da geç olmasın..

DERYAAAAAAA....;22351358]beklentiiii kıızzz Allah iyiliğini versin şekerim bende Maltepedeyim kıızz...
ayyy.. gördün mü tesadüfüüü..
Canım ben medipole gidiyorum doktorumda şule haım.. sen hangi hastane ve hangi doktor..

Canım ben de Fatih Sultan Mehmet e gidiyorum bostancıda eski ptt hastanesiymiş. tavsiye üzerine gitmiştim. Arzu Bilge Tekin doktorum da. senin özel olduğu için daha iyi takip edilir. Benim şimdi sıkıntım şu: en son cuma takip ettirsem araya hafta sonu gircek o ara ne yapacam.inş. çok büyümez de geç çatlar benim ki. Hem bu arada misafirler de gider. inş. öbür haftaya kalır. şimdi de büyümesin diye dua ediyorum :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Canım benim sıkıntım şu devlet hastanesine gidiyorum ben.şimdi çarşamba gidecem maksimum cuma da gitsem. Cuma 12.gün sonra hftasonu girecek ya. iğne ve takip olayı nasıl olacak ki... sonra da geç olmasın..

DERYAAAAAAA....;22351358]beklentiiii kıızzz Allah iyiliğini versin şekerim bende Maltepedeyim kıızz...
ayyy.. gördün mü tesadüfüüü..
Canım ben medipole gidiyorum doktorumda şule haım.. sen hangi hastane ve hangi doktor..

Canım ben de Fatih Sultan Mehmet e gidiyorum bostancıda eski ptt hastanesiymiş. tavsiye üzerine gitmiştim. Arzu Bilge Tekin doktorum da. senin özel olduğu için daha iyi takip edilir. Benim şimdi sıkıntım şu: en son cuma takip ettirsem araya hafta sonu gircek o ara ne yapacam.inş. çok büyümez de geç çatlar benim ki. Hem bu arada misafirler de gider. inş. öbür haftaya kalır. şimdi de büyümesin diye dua ediyorum :KK9::KK9:

canım doktorun sana bu konu hakkında gereken bilgiyi verecektir.. inşalah da herşey gönlündeki gibi ilerler..:KK31:

43 mü?ohaaaaa!diyesim geldi diyebilir miyim?ben de pkoluyum ama uzun yıllardır bu kadar uzun sürmedi gecikmem kız sen hep mi böyle olursun.evet klomen en iyisi valla en azından ne zaman yumurtladığını biliyorsun

famusay bacım komiksin. ohaa diyebilirsin :) mart ayından böyle hep gecikiyor. 50 günü bulduğu olmuştu. çok stresli oluyor.

slm kızlar bir iyi bir kötü haberim var...
arkadaşda daha fazla oturamadım bi ateş bastı bi sıkıntı bastı karnıma agrı girdi eve geldimki kahverengi akıntıı..
ya ben sabaha adet olcam yadaaaaaa hamileyim...
eger adet olursam tam günümde olmuş olcamki benim hep gecikir ondan sevincem daha fazla umutlanmadan ..
offff afakanlar basıyor beni şu belirsizlikn sıkıldım

of 43 müüüü aman aman bacım hepmi böle benim gecen ay 35 günde oldum onda bile deli oldum:)

slm kızlar bir iyi bir kötü haberim var...
arkadaşda daha fazla oturamadım bi ateş bastı bi sıkıntı bastı karnıma agrı girdi eve geldimki kahverengi akıntıı..
ya ben sabaha adet olcam yadaaaaaa hamileyim...
eger adet olursam tam günümde olmuş olcamki benim hep gecikir ondan sevincem daha fazla umutlanmadan ..
offff afakanlar basıyor beni şu belirsizlikn sıkıldım

hayırlı haberlerini bekliyorum bacım :KK54:

X