Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar ateş tablom.....
14 Aralık 36.4
15 Aralık 36.5
16 Aralık 36.3
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)
20 Aralık 36.3
21 Aralık 36.4
22 Aralık 36.5
23 Aralık 36.6
24 Aralık 36.7
25 Aralık 36.4
26 Aralık 36.6
BAT a 6-7 gün var...

herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız.
beniimde bugün beklenmeyen bat günüm.perşembe eşimin ısrarı ile kan testi yaptırdım koca bir negatif sonuç hüsran.o günden sonra sanki adet olacak gibi ağrılarım var.bu sefer inatcıyım 3-4 gün geçerse ozaman yapacağım test tekrar üzülmek ve üzmek istemiyorum.aslında bizler hamile kalmak istediğimiz için beyinde bunu yansıtıyoruz ve öyle olmasını istiyoruz kafamız ne kadar rahat bebek okadar kolay :))

selam kızlar nasılsınız ya sanki bu aralar bebek haberi yok mu bende okuyamıyorum anlamadım allahım bu gün topiğimize bi bebek gönder

varda söylemiyolar mı yoksa neyse hayırlısı ilk haber senden gelir o zaman inşallah canım ya kızlar göbeğimin biraz aşağısına bişey oldu durduk yere sağ tarafta ağrıyo ya

Cnm benimde 3-4 gün önce göbek deliğimin altında hareketlenmeler olmuştu ..genelde sag kasığım ağrıyor ama arada sol kasığımda oluyor of bu ay ben kendimi anlamadım göğüs ucuma dokunamiyirum o derece agriyorrr

Kızlar mrb ben yeni sayılırım buralarda yardım ne olur...
Bügün ovulasyonumun 13. Çatlama iğnemin ise 15. günü sabah idar testi yaptım (nova marka) ikinci çizgi çooook silikti varla yok arası sizce ne demek yorum yapın ne olur tekrar test ne zaman yapiiimmmm

canım doğum günün kutlun olsun....
inşallah Rabbim yeni yaşında tüm güzellikleri nasip eder sana...
herşey gönlünce olsun.....

Amin
Rabbim bugüne kadar boş çevirmedi dualarımı, inşallah 2012de de gönlümdekini verir (hayırlısıysa tabi)
Hepimizin hayırlı zamanda hayırlı evlatları olur inşallah

canım silik çıktıysa gebesin demek gözün aydın bi iki gün sonra tekrar yap koyulaşır canım kanda da çıkar en iyisi kan ver sen bir an önce

Cnm ben yarın sabah yapcam sanki :)2 tane gebelik testim var birini yarın digerini cuma yaparım gibi:)

hadi hayırlısı.......Allahın izni ile inşallahh inşallahhhhhh hamişşşşşşsindir................
ne olur yarın güzel haberlerle gel topiğe.......
güzel habere ihtiyacımız var......malum 10 gündür hamiş haberi alamıyoruz...

selam kızlar nasılsınız ya sanki bu aralar bebek haberi yok mu bende okuyamıyorum anlamadım allahım bu gün topiğimize bi bebek gönder

canım iyi olmaya çalışıyoruz....zaman yaklaştıkça heyecan stres artıyor......
sen nasılsın....belirtiler nasıl......
inşallah senden güzel haberler alırız...

çiçeklara canım nasılsın....
senle BATtaşız.....belirtilerin varmı....
varsa ne gibi belirtiler var....paylaşırmısın.....

amin
Rabbim bugüne kadar boş çevirmedi dualarımı, inşallah 2012de de gönlümdekini verir (hayırlısıysa tabi)
hepimizin hayırlı zamanda hayırlı evlatları olur inşallah

amin::::::::::::::::::::::::::::::::::::amin..................................,
.....................[sıze=3]amin[/sıze]...........................

canım iyi olmaya çalışıyoruz....zaman yaklaştıkça heyecan stres artıyor......
sen nasılsın....belirtiler nasıl......
inşallah senden güzel haberler alırız...

iyiyim canım beklemekle geçiyor günler canım bendede heyecan dorukda geceleri uyuyamıyom heycandan sabahta gözümü açamıyom belirtiler aynı sadece akıntım da birazcık bazen olmayacak bu ya gibi geliyor bazende olacak gibi geliyo nasılsa anlamadım canım inşallah hepimiz güzel haberler veririz canım

kırmızıları görmeden umudunu yitirme.....

geçenlerde yumurtlama gunumdu ama ben bunu ılışkıden sonra farkettım .. gerı cekılme yontemıyle korunmuş oldum ama yumurtlama donemıme denk geldıgı ıcın hamılelık olabılır mı?
doktordan duymuştum,boşalmadan once gelen sıvıda bıle mılyonlarca sperm varmış,yumurtlama donemıne denk gelırse hamılelık olabılırmış dıye..
ama ben pek sanmıyorum,bat 4 ocak..! bekleyım bakalım olursa da süprız olur.. :)) ınşallah hayırlısı olsun..sızce nedır canlarım ıhtımal varmı???***

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…