Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım ovulasyon gününe denk geldiği için gebe kalma ihtimalin var......

Cnmm battaşım karşılaştık burda :)
Ben de dayanamadım ve test yaptım bugün..
Ama sonuç aynı tek çizgi.........

evet canım benim karşılaştık bak ne güzel..
bebegim biz ikimizde sabırsız davrandık bu topikte 1 kişi daha vardı 4 gün önce yapan
hele bi bat gelsin
yine yapacaz
çünkü bat geçmeden öğrenenler çok az
rabbim elimizi boş çevirmez inşallah

canım sende kimyasal geçirmiştin galiba reglin uzun sürdü mü normalden birde yumurtlama zamanını anlayabildin mi

canım benim kanama 29 kasımda geldi.
şimdi 29 aralıkta gelmesi gerekiyo
bakalım ne olacak bende bilmiyorum
yumurtlamaya gilince
ben onun hesabını tutmadım canım ama kayma olabilir tabi....

yumurtlamaya gilince

anammm aynı anda hasta olmayı beklıycez deseneeeee ..... Bende beklıyorum 29 aralıgı ..yumurtlaman ne zaman oldu senın

yumurtlamaya gilince

hayırlısı olsun canım umarım hamilesindir ve bana umut olursun...

kızlar merhabaaaaa benim beklenmeyen regl günüm yarın ama çok fenaa kasık ağrılaırmvarrrrr geliyorum gümbür gümbür diyore(((
gelmeisn yaaaa

amin cnmm inş ama benim adet belirtilerim başladı..Kendimi kandırmak istemiyorum bu ay geçti benden inşallah sizlerin güzel haberlerini alırım..
buarada biraz önce anneannemden çoook değişik ve orjinal fikirler aldım bebek için..Bilmiyorum bunları deneyecek cesaretim yok sanırım..
ben deneyebilirim diyen varsa aranızda verebilirim:)

kızlar merhabaaaaa benim beklenmeyen regl günüm yarın ama çok fenaa kasık ağrılaırmvarrrrr geliyorum gümbür gümbür diyore(((
gelmeisn yaaaa

Aynı dertten muzdaribiz arkadaşım bnm de 3 gün var ama uyarılara başladı heveslenme ben geliorum diyor lanet olası :) Bu son olur inş bidaha 9 ay boyunca görmeyiz kendisini.........

merhaba arkadaşlar benim de son adet günüm 29 Kasım idi. Sol kasığımda 15 gündür bir sızı var hep adet olacam gibi. Birde göğüslerimin yan taraflarında hafif bir acı var. Midem çok yanıyor. Birde üşüyorum. Şimdi karnım ağrıyor sanki adet olcam sanıyom. Sizce umutlansam mı? İdrar testi yapsam çıkarmı?

olabilir canım benimde adetime 4 gün kala mide yanmam başlamıştı.idrar testini adetimden 1 gün önce yaptım sabah idrarıyla ve netice aldım bence yap çıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…