Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm bneim sag kasıgımda nsl desem yumurta büyüklügünde bi dolgunluk hissi varrr özellikle yatarken hisediyorum... bakalım eger adet olursam bunun normal oldugunu anlıycam:)

o suanda bendede var ozellıkle yatarken hıssedıyorum sıs gıbı sag kasıgım

o suanda bendede var ozellıkle yatarken hıssedıyorum sıs gıbı sag kasıgım

aynen cnmmmm aynen yatarken daha beli oluyor ya hamişiz yada kadınlar her ay bi taraftan yumurtlarmışş bizde belki bu ay sagdan yumurtladık diye böle... bakalımaz kaldı inş bu belirsizlikten kurtulcaz:)

benım bu ay sag kasıgım daha cok hareketlıydı yumurtlama bende sagdan oldu belkıde bu yuzden dedgıgın gıbı olabılır

kızlar bizde üç aydır çocuk istiyoruz olmadı ne yapsam bilemedim doktoramı gitsem acaba yoksa acelemi ediyorum

siz gittiniz mi canım doktora

ben gittimde eşim gitmedi cnmm.. bende bi sorun yokkk 2 ay daha olmassa eşimle gitcez inş..en azından kafan rahat olur bi sorun yok rabbim nasip etmiyor dersin..bi sorun varsada ona göre tedavi uygularsınız en azından elinden gelen herşeyi yaparsın olmassada rabbim istemiyor dersin

canım bende 5 aydır ıstıyorum kısmet olmadı bende bu ay olmazsa gıdıcem ocakta

benim bu ay adetim gecikti doktora gittim gebelik yok dedi adet söktürücü verdi bi gün kullandım ertesi gün adet oldum doktora gittiğimde ultrasonla baktı yumurtalıklarda rahimde bi sorun gözükmüyor dedi bende biraz daha bekleyip özel bi doktora gidicem olmazsa

kızlar ovulasyon testı yaptım adetıme 3 gun kaldıgı ıcın ama kos kocaman tek cızgı cıktı kırmızıları beklıyorum onceden en azından sılık cızgı cıkardı

kızlar birkaç gündür otururken daha iyi hissediyorum içimden ara ara akıntı akıyor....
ama iç çamaşırım kuru.......
biraz önce fark ettim azcıcık kahverengi akıntı gelmiş sanki....
bende adet öncesi kahverengi akıntı olmaz....
karnım ağrımaya başlar bir ka. saat sonra yavaş yavaş kırmızılar gelir....
beklemek.......beklemek........beklemek...........beklemek.........
sabır......sabır..........sabır..............sabır.........sabır.........

kızlar diyelimki ovulasyon bugun 2 çizgi gösterdi ve ilişki yaşandı.
kaç gün sonra idrarda hamilelik belli olur...
yani en erken kaç olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…