Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar ben dayanamadım ve test yaptım...
sonuç negetif :KK43:
moralim çok bozuk
bat 29 aralık

kız biz sana yapma demedik mi:nazar: bak 3 gün önce gittim doktora daha,gebelik önce kanda,sonra idrarda,sonra da ultrasonda görünür dedi.yani daha çok erken.bak kafan karıştı işte:) gününü bekle,hayırlısı olsun:)

günaydın hayırlı pazarlar tsemavicim:KK1: naber,nasılsın? geçmişi okudun mu? bnm dün adet öncesi lekelenmem başladı,bugün de adetim sökülür büyük ihtimal:KK9: rabbim bu ay nasip etmedi,önümüzdeki ay çalışmalara devam:KK49:

günaydın canım saol sana da hayırlı pazarlar olsun inş.iyyim cok şükür eşim hala uyyo bende fırsattan istifade aksam neler olmus diye bakayım dedim uyanınca malum yanında giremiorum :))evet şimdi okudum sana yazıcaktım bende:KK66:hala olmadın adet demi ama hala ümidimiz var inş. :) bugün gelmesin de yarın doktora gidicen zaten demii.inş. bebişin habercisidir

günaydın canım saol sana da hayırlı pazarlar olsun inş.iyyim cok şükür eşim hala uyyo bende fırsattan istifade aksam neler olmus diye bakayım dedim uyanınca malum yanında giremiorum :))evet şimdi okudum sana yazıcaktım bende:KK66:hala olmadın adet demi ama hala ümidimiz var inş. :) bugün gelmesin de yarın doktora gidicen zaten demii.inş. bebişin habercisidir

yok kız öle hafta içinde gelen akıntı değil bu adet öncesi lekelenme,siyah gibi..hep böle olurum zaten,önce bu renkte leke gelir sonra sökülür.zaten ondan umutlandım ya haftaiçi,çünkü o gelen akıntılar farklıydı,bu her ay olan adet öncesi akıntı,eminim yani..demek ki o gelen akıntılar da ameliyattan dolayı geliyomuş..yatıp kalkıp şükrediyorum,sonuçta yumurtalığımdan ameliyat oldum,allaha şükür rahim tertemiz,yumrtalıklar çalışıyo,yumurtlamışım da daha ne olsun:nazar::nazar:

kız biz sana yapma demedik mi:nazar: bak 3 gün önce gittim doktora daha,gebelik önce kanda,sonra idrarda,sonra da ultrasonda görünür dedi.yani daha çok erken.bak kafan karıştı işte:) gününü bekle,hayırlısı olsun:)

dayanamdım..
şuan o kadar moralim bozukki elim ayagım tutmuyor
silik bile çıkmadı bembeyazdı

dayanamdım..

yaa öyle deme:KK14: bi sakin ol..gün geçmeden belli olmaz şekerim kaç tane video izledim,kaç tane yazı okudum bununla ilgili,adet günü geçmeden idrarda maalesef çıkmıyor:KK50:

şuan topikte kimse yok......
kendi kendime yazayım okuyayım........
sonunda bilgisayar sorunumuz halloldu.....
minikgelin ve entrk bugün test yapacaklardı....ses yok.......kızlar merakla sizi bekliyorum....
benim BATa 1 hafta var.....
3 gündür kendimi şişkin hissediyorum...dışardan bakıncada belli oluyor şişkinliğim...
dün bütün gün kasıklarım inceden inceden ağrıdı....
buğünde yavaş yavaş göğüslerim ağrımaya başlıyor....şuan yanlarınına dokununca acıyor....
zaman geçse bebiş varlığını öğrensek...
yok eğer bebiş yoksa bir an önce kırmızılar gelse....
yoruldum.....bu süreçler yordu beni...
acaba diyorum Rabbim bana bir güzelllik yapıp bebeğimi kaybettiğim gün bana yine bebek nasip edermi...
ilk gebeliğim 31 aralık 2010 da sonlanmıştı....
umutla 31 aralığı bekliyorum....Rabbimden umut kesilmez.....
Allah ım güldür yüzümüzü artık....

kızlar ateş tablom.....
14 Aralık 36.4
15 Aralık 36.5
16 Aralık 36.3
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)
20 Aralık 36.3
21 Aralık 36.4
22 Aralık 36.5
23 Aralık 36.6
24 Aralık 36.7
25 Aralık 36.4
dünden beri azcık iş yapayım...ayakta durayım belim ağrıyor....
bugün itibariyle hafiften dokununca göğislerim acıyor....
3 gündür şişkinlik var..
ve....kasıklarım dünden beri ağrıyor...
hayırlaya vesile........

şuan topikte kimse yok......
kendi kendime yazayım okuyayım........
sonunda bilgisayar sorunumuz halloldu.....
minikgelin ve entrk bugün test yapacaklardı....ses yok.......kızlar merakla sizi bekliyorum....
benim BATa 1 hafta var.....
3 gündür kendimi şişkin hissediyorum...dışardan bakıncada belli oluyor şişkinliğim...
dün bütün gün kasıklarım inceden inceden ağrıdı....
buğünde yavaş yavaş göğüslerim ağrımaya başlıyor....şuan yanlarınına dokununca acıyor....
zaman geçse bebiş varlığını öğrensek...
yok eğer bebiş yoksa bir an önce kırmızılar gelse....
yoruldum.....bu süreçler yordu beni...
acaba diyorum Rabbim bana bir güzelllik yapıp bebeğimi kaybettiğim gün bana yine bebek nasip edermi...
ilk gebeliğim 31 aralık 2010 da sonlanmıştı....
umutla 31 aralığı bekliyorum....Rabbimden umut kesilmez.....
Allah ım güldür yüzümüzü artık....

kızlar ateş tablom.....
14 Aralık 36.4
15 Aralık 36.5
16 Aralık 36.3
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)
20 Aralık 36.3
21 Aralık 36.4
22 Aralık 36.5
23 Aralık 36.6
24 Aralık 36.7
25 Aralık 36.4
dünden beri azcık iş yapayım...ayakta durayım belim ağrıyor....
bugün itibariyle hafiften dokununca göğislerim acıyor....
3 gündür şişkinlik var..
ve....kasıklarım dünden beri ağrıyor...
hayırlaya vesile........
nesli cnm biz cuma test yaptık ecnrk kan tahlili bense idrar yaptım negatif çıktı.. senin ateşin çok iyi gidiyor benim ateşim kötü durumda malesef..

dayanamdım..

bebek cnmmmm testlere çok güvenmmek lazım sen adet olcakmış gibi bekle amaa bebek de gelebilir adetimizin 1 hafta gecmesi şartttt malesef kesin sonuc içinn

selam kızlar dun o kadar zıplamıksım kıı her yerım agrıyorrrrrrr vee atesım 3 gundur 36.5 cıkıyor...... yanı sabıt gıdıyor adetıme 3 gun kaldı bakalım sonuc ne olcak test yapsam cıkarmı kı

selam kızlar dun o kadar zıplamıksım kıı her yerım agrıyorrrrrrr vee atesım 3 gundur 36.5 cıkıyor...... yanı sabıt gıdıyor adetıme 3 gun kaldı bakalım sonuc ne olcak test yapsam cıkarmı kı

canım acele etme bekle....
belki geç döllenme olmuştu.. a zaman testlerde çıkmayabilir....
günün geçmesini bekle...

ay elim ayagım titredi kızlar.... tuvalete gittim acaip bi akıntı ve içinde kan vardı.. nsl desemm böle damar damar şeklinde kannn.. elim ayagım titrediii ya erken hasta olcam ki bu son sene içinde erken çok nadir oldum.. heleki son iki ay 9 ve 5 gün geçiktii.. neden böle oldu ilk kez böle bşy gördümmmm acaba hastamı olcam
http://www.fertilityfriend.com/home/396e39

Son düzenleme:
hayır olsun tatlım hemen umutsuzlanma belki bebek var onun ıcın gelmıstır ılla tutunma kanamasıı kahve lekenme olucak dıe kaydemi var?

merhaba arkadaşlar bu ateş ölçme yöntemi ile yumurtlama günümü öğrenebilirmiyim acaba yardım edermisiniz

X