Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bu farklılıkların değişikliklerin en önemli nedeni STRES...........
canım ateş toblonu açamadığım için göremedim....

ateşin çok iyi cnm beni inş yükselir ve hamiş olursun:)

canım ben sureklı ates takıbı yapan bırı degılım gecen ayda adetıme 1 hafdta kala olctum hepp yukselmeler ınısler oldu adetıme yakında atesım 36.2 lere kadar dustu ve adet oldum....sIMDIDEEE umıtlenmek ıstemıyorum yıne adetıme 1 hafta kala olctumm ve sabıt gıdıyor bakalımmm eger dususs olursa yarın kesın hasta olucam kendımı boyle anlıyabılıyorum

slm.....
mavusbebek senle BATtaştık....
sende hi.bir belirti falan yokmu...
değişiklikler varsa paylaşırmısın...

CANIM VALLA BENDE SANA YAZACAKTIM GEÇMİŞİ OKUYORDUM
miğdem bulanıyor ama her ay oluyor nedense 12 aydırki adet günüme yakın sabahları ve geceleri miğdem bulanıyor bu ayda var ama buna belirti demiycem artık
belimde biraz ağrı var aşırı şekilde gazım var karnım şiş ve ağrıyo bazen böyle hafiften kasıklarım ağrıyo öyle sağ yada sol değil ortası
sık tuvelete gidiyorum ama üşüttüğümden mi bilemedim :44::44::44::44:
şimdilik aklıma gelenler bunlar canım ama şu zaman bir an önce geçse keşke :18::18::18::18:
sende ne var ne yok canım

kızlar bırsey dıycem sıze hıc duydunuzmu bebek aspırını kan pırtılasmasını onleyıp bebegın tutunmasını kolaylastırıyormus dogrumu??

bacılar bişey sorucam....
ovulasyon testinde gebe olduğumuz çıkarmı.....
cnm eger iki çizgide koyu çıkarsa hamile olunuyomuş öle diyolar:)
hayır olsun tatlım hemen umutsuzlanma belki bebek var onun ıcın gelmıstır ılla tutunma kanamasıı kahve lekenme olucak dıe kaydemi var?
nebilim bcımmm anlamadım ilk kez böle bşy oldu bende acaba hayıt içiyorum diyemii..
merhaba arkadaşlar bu ateş ölçme yöntemi ile yumurtlama günümü öğrenebilirmiyim acaba yardım edermisiniz

cnmm düzenli ölçmen lazım ve adet zamanı başlaman lazımmm

inş cnm düşmezzz bak kendini tanımıssın belki yarın dahda çok yükselir:)

kızlar bırsey dıycem sıze hıc duydunuzmu bebek aspırını kan pırtılasmasını onleyıp bebegın tutunmasını kolaylastırıyormus dogrumu??

cnm aspirin kanı sıvılaştırır hatta adet öncesi kimi kişiler içerki erken adet olsunn diye... ama pıhtılaşmada ne derece etkili bilmiyorum

cnmm düzenli ölçmen lazım ve adet zamanı başlaman lazımmm[/QUOTE]

canım bugün adetimin ikinci günü eczanelerde satılıyormu acaba bugün başlayabilirmiyim ateş ölçmeye

bu farklılıkların değişikliklerin en önemli nedeni STRES...........
canım ateş toblonu açamadığım için göremedim....

banane yaaaaaaagit kendine kota bul,yedek wın bul,teline yeni int.paketi bul o da olmazsa git kendine gündüzleri de evde olan yedek koca bul:)))))))ama bizi sensiz bırakmaaaaaaaaaaaaa!

:)::):): kız 2 sine az kaldı ben yine girerim telden falan eşimden akşama kdrda işten bakarım ama herkese tektek yazamam sanki:) bacım vallaaaa ben sizsiz yapamam :)

dünden beri azcık iş yapayım...ayakta durayım belim ağrıyor....
bugün itibariyle hafiften dokununca göğislerim acıyor....
3 gündür şişkinlik var..
ve....kasıklarım dünden beri ağrıyor...
şuan bilgisayarın başında otururken bile belim ağrıyor...

kizlar adet geciktikten sonra belirti gosteren vucudlarda var unutmayin
adete kadar hicbirsey hissetmeyebilirsiniz hamis olsaniz bile
mesela bnm ikinci gebeligimde bulanti kusma hic birsey olmadi gebelik belirtisi olarak
sadece basim donerdi o kadar dusunebiliyormusunuz hic bulantim kusmam olmadi kisiden kisiye degisir buuuuu
goguslerim falan anlamadim ben bir sey

kızlar benim sag kasıgımda dolgunluk var bide göbek deligime dogru arada batma oluyor.. vee en öenmlisi gögüslerim agrıyor gögüs ucum acaip agrıyor tuvalettede akıntı içinde damar şeklinde kanları görünce acaba diyesim geldii.. ama ateş tabomda adet olcagımı gösteriyor bi umutlanıyorum bi umutszulanıyorummm vallaa dinlememek lazım bünyemizi

kızlar adetınızde veya adete yakın rahmınızde boyle baskı gıbı bırsey oluyormu agrı felan

kızlar adetınızde veya adete yakın rahmınızde boyle baskı gıbı bırsey oluyormu agrı felan

cnm bneim sag kasıgımda nsl desem yumurta büyüklügünde bi dolgunluk hissi varrr özellikle yatarken hisediyorum... bakalım eger adet olursam bunun normal oldugunu anlıycam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…