Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar diyelimki ovulasyon bugun 2 çizgi gösterdi ve ilişki yaşandı.
kaç gün sonra idrarda hamilelik belli olur...
yani en erken kaç olur?

canım en az on gün sonra kanda belli olur.on beş-yirmi gün aralığında da idrarda bu da adetinin geçtiği tarihlerdir.hayırlısını versşn Rabbim

Kızlar yaaa adetim söküldü diyenlerede imrenmiyo değilim hani
en azından muallakta değilsiniz yok olduğunu biliyosunuz artıkım ben yavaş yavaş sonlara yaklaşıyorum acabalar başladı bile puuuuuuufffffffffff bebeiş yoksa kırmızı donu görsemde rahatlasam :90::90::90:

hadi hayırlısı canım:))

kızlar birşey sorucam yaa bunu sormaya biraz utanıyorum ama merakda ediyorum şeeyyy tuvalete girdiğimde temizlerken şeyimi birazcık bastırıyo gibi yaparsam iğne batıyo gibi oluyo karnıma doğru hiç böyle birşey olmamıştı şimdiye kadar tuhafıma gidiyo neyin nesi diye merakda ediyorum :44:

adet günün yaklaştımı canım

daha bu ay ilk dennemem senin bebek var mı ?
selam canlarrrr
bu iğne batması olayı gerçekten hamilelik belirtisi mi benim daha derinlerde oluyor ara ara nette araştırdım gebelikte rahim hızla büyürken böyle batmallar olurmuş
inş. bizimkide böyledir...

selam canlarrrr
bu iğne batması olayı gerçekten hamilelik belirtisi mi benim daha derinlerde oluyor ara ara nette araştırdım gebelikte rahim hızla büyürken böyle batmallar olurmuş
inş. bizimkide böyledir...

merhaba canım inşallah öyledir böyle belirtisi varmı hiç bilgim yok Ama inşalalh hamileyizdir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…