Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

teşekkürler tatlım.. 2012 hepimize mutluluk getirir inşallah yeni bir yıl yeni bir hayat olur umarım

Son düzenleme:

ALLAH ALLAH ATEŞ TABLON YÜKSELİYOR GÜZLE GİDİYOR hani kan testi yaptırmasan hamilesin diycem yani o derece..

beni tablo intihar ediyor malesef düşüşlerde.. adetim gelcekkkk hi bi belirtimde yokkk tek ilginç belirti gögüs ucum ve gögsüm acaip agrıyorrr başkada n akıntı ne kasık nede karın agrısı hiç bşy yok..bu ayda olmadıı benimde canım hiç bşy yapmak istemiyor ne ateş ölçmek ne ovulasyon testi yapmak nede hayıt falan içmek niyeyseee boşvermek istiyorum

üzülme gülüm nasipten öte köy yok

canın sağolsun gençsin bi düzine çocuğun olur inş.:))

famusay canım yanlış hatırlamıyorsam sen klomen kullanmıştın değilmi.
şimdi bişe sorcaam sanaa bende kullanıyorumda
bu gün 3. içtm. dün akşam ilacı içtikten 2 saat sonra kasıklarıma bi ağrı girdi.
hafif hafif de oluyo ara sıra sende de varmıydı böle bi ağrı:18:

valla canım bende anlamadım belki yarın düşer

boşvermek yok izin vermiyorum

ateş tablona da baktım umudum var benim..yarın yükselebilir...oldu ya yükselmedi ve geldi kırmızıların yinede boşvermek yok

eşine spermiyogram yaptırın ama minikgelin eğerki bu ay adetin gelirse emi...

aysunayy birde benim tabloya baksana dün kan testide yaptırdım negatifti :))))

cnm bu 5. ayım ya 7 . ayda gidelim doktora dedik..s en şimdimi gidin diyrosun nslyapcaklar o testi ... benim kocam erken der kesin..

geç gördüm kusura bakma canım evet bende de oldu o zaman doktorumu aradım o da bu çok iyi ibşey demek ki yumurtaların büyüyor ağrı olmazsa endişelen dedi.gözünaydın yumuşların büyüyor:))))))

canım ateşin yükseliyor ama kan testin bebek yok diyor..tuhaf..ikisi birbirini desteklemiyo..
tablon hamiş tablosu gibi...

ama ateş tabloları da insanı yanıltabiliyo bazen İNŞALLAH kan testini erken yaptırdığın için o kadar düşük çıkmıştır diyorum..

dur bakalım bata kadar ölçmeye devam sende son kritik günlere girmişsin bundan sonrası önemli

geç gördüm kusura bakma canım evet bende de oldu o zaman doktorumu aradım o da bu çok iyi ibşey demek ki yumurtaların büyüyor ağrı olmazsa endişelen dedi.gözünaydın yumuşların büyüyor:))))))

Allah gönlünün muradını versin arkadaşım.. Nasıl içimi rahatlattın biliyor musun..
yumurtalıklar bira tembelmiş de benim onlara biraz ödev verdi doktorum.. çok sağol canım ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…