Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

SAĞOL CANIMMMMM İLGİLENDİĞİN İÇİN

bence sen hamilesin canıımmm hatta sen ve minik gelin. bilmiyom ama içime öyle doguyo :))

kızlar ben kırmızıları gördüm geldiler

yapmaa beee. ( hayırlısı olsun tatlım vakti zamanı değilmiş demekki.şimdi napıcaksınn bu ay daha sıkı çalışacaksın.. değilmi?????

sen az önceki yazıma cvp yazmamışsın ama neyysssseee

hamilesinn senn hamileee

((((((((((((((((((((((( bacim moralim iyicene bozuldu hayırlısı olsun nediyelim burda adet olup Ocak topigine gecelim bu ay bitince tamammi:) bende gelcem 4-5 güne:)

hey Allah'ım YaRabbim yaaa

ilahi kocana yaa

oh ohh hadi bakalım iyi çalışmalar sizee

tuvalete gittim gene gelmiş kahverengi akıntı,bnce kesin ameliyattan yaa bu kadar uzun yerleşme kanaması mı olur

inşallah en yakın zamanda hep beraber hamile olalım,tek başıma değil sizi de yanımda isterim.

elbette bu ay daha sıkı çalışacağım:)))

salati tefriciyeyi bir kardesimiz abdessiz okunurmu diye sormus
adetli ikende okunur cunku salati tefriciye duadir ayet degildir.....
abdestli ve örtulu olarak okumak en guzeli ve caiz olanidir
size örnek vereyim
yemegi pisir tuzunu atma o yemek lezzetli olurmu olmaz
veya evi sil supur ama toplama goruntu guzel oluru olmaz
salati tefriciyede bu sekilde sen onu abdestli okumassan basi acik okursan onun bir ehemniyeti olmaz kabulu olmaz bosa onunmus olur
herseyin bir adabi vardir o nedenle okudugunuz duanin makbulu icin kurallara riayet etmek zorundayiz
iki dakka abdest alip basimizi ortmek zamanimizi almaz ve yaptigimiz isten feyz aliriz
bilginize ve ilginize
Allahim dualaimiz os cevirmisn bu gunun yuzu suyu hurmetine

Son düzenleme:
tuvalete gittim gene gelmiş kahverengi akıntı,bnce kesin ameliyattan yaa bu kadar uzun yerleşme kanaması mı olur

baksana benim doktoruma foşur foşur adet oluyorum benim doktorum "yerleşme kanamsının türü miktarı zamanı kişiden kişiye değişir,belki de yerleşme kanamsı yaşıyorsundur"diyor.sen kırmızıları görmeden umudunu tüketme canım.ama ben eminim böyle yerleşme kanamsı olmaz adam akıllı adet oluyorum ayol ne yerleşmesi:)))tek farkı var çok rahat geçiyor hiç sancım yok normalde çok sancılı yaşardım

"sen onu abdestli okumassan basi acik okursan onun bir ehemniyeti olmaz kabulu olmaz bosa onunmus olur" bu cümlene katılmıyorum arkadaşım.ben şimdi okuldayım başım açık,adet oluyorum abdest almanın manası yok.eeeeee nolacak şimdi canım benim peygamberimize salavat getirme hakkım yok mu.neden ehemmiyeti olmasın neden kabul olmasın.niyet önemli arkadaşım bak sen de en başta demişsin ki bu ayet değil,dua da değil bu salavat-ı şerife.yolda giderken de yatarken de açıkken de kapalıyken de abdestliyken ya da abdestsizken de peygamberimizi hatırlayıp ona bu salavat-ı şerifeyi okuyabiliriz.

İSİM BAT DURUM
1. fidankaa 30 Kasım
2. hulyabaskurt 1 Aralık
3. mavusbebek 1 Aralık
4. su4184 1-2 Aralık
5. gull-aslan 2 Aralık
6. aysunayy 2 Aralık
7. seraprap 3 Aralık
8. haticeee 3 Aralık
9. perilous 5 Aralık Kırmızı kart
10. sinhus 5 Aralık
11. depresyonnn 6 Aralık
12. pdr55 6 Aralık
13. sub 6 Aralık
14. angelif 6 Aralık
15. deryalcın 7 Aralık
16. kepi3 7 Aralık
17. didos86 7 Aralık
18. sea.1013 7 Aralık
19. mulberry8092 8 Aralık
20. slna 8 Aralık
21. mugus1980 8 Aralık
22. eknhanifsay 8-9 Aralık
23. nevercare 9 Aralık
24. accident 9 Aralık
25. Sdfclb 9 Aralık
26. sakaaar 11 Aralık
27. mrysyr 11 Aralık
28. cadicuk 11 Aralık
29. niluferr 12 Aralık
30. orkide2 12 Aralık
31. sama 13 Aralık
32. nilufereren 13 Aralık
33. yesil33 14 Aralık
34. sementa33 15 Aralık
35. ddeerryya 15 Aralık
36. yasib2538 17 Aralık
37. aleyyna 17 Aralık
38. mzuhal 18 Aralık
39. saranhaeyo 19 Aralık
40. ikizler5 20 Aralık
41. Beklenti 20 Aralık
42. gamzelal 21 Aralık
43. olimbera 23 Aralık
44. egemn 25 Aralık
45. glsshh 24 Aralık
46. ecntrk 26 Aralık
47. gocmenkuslar 26 Aralık
48. minikgelin 27 Aralık

50. GurbetGuzeli 30 Aralik

minikgelinim benim bey de seninkini aratmaz evlendmeden önce pek istekliydi bu adam, ama tabi yanaşmıyoruk birbirimize. Şimdi 2 yıla yakındır, dengesiz. Söylemesi ayıp bazen 3 gün üstüste oynaştığımız oluyor bazen 1 hafta tık yok . Kendi rahatsız oldu bu durumdan, ben böyle değildim diye. Gidip tahlil yaptırdı, spermiogram fena çıkmadı, doktor çocuk istemiyorsanız korunun demiş. o dönem istemiyorduk. Hormonlara da bakmışlar, serbest testesteron düşük çıkmış, bu da zaten isteksizliğini açıklıyor. İlaç vermişti doktor, hormon yani. Biraz araştırmış eşim, ilave alınan hormon, vücudun kendi salgıladığını baskılayabiliyormuş ve aslında gerçek değerde düşüşe sebep oluyormuş diye. Çok uzun kullanmadan bıraktı ilacı :26::26: Şimdi tekrar başka bir doktora gitmek istedi. Bakalım o ne diyecek :44::44: Heralde kocacım ergenlikteki libidosunu arıyor

bu listede bende vardım noldu ki?

cnm salavat getir onu heryerde yapabilirsin
fakat bu dilek ve istek icin bir dua tesbih
abdestli okumak ve basi ortulu okumak
en guzeli en caizi benden solemesi
gerisi uygulayip uygulamamak size kalmiss
ibadetin en hayirlisi gizli olanidir bu dediklerimizi yapsakta birsey kaybetmeyiz vesselam

hadi yaa ay inşallah inşallah:) şu pazar günü bi geleydi:) pazartesi ablamla buluşcam bakalım adet olmazsam olcakmış gibi de hissetmezsem biraz da cesaretimi toplayabilirsem kan testi yaptırcam

Ben yazayım canlarım.ilk belirtim kasıklarımda,belimde ve yanlarımdaki ağrı olmuştu.şiddetli bir adet sancısına benziyordu,yerlere çok basıp böbreklerimi ve yumurtalıklarımı feci üşüttüm galiba diye düşünürken bir de baktım kii...bundan sonraki ilk belirti göğüslerimde oldu,çok şişip taş gibi oldular canım yanıyordu.sonra ölesiye uyumak istiyordum,akşamları sohbet ederken gözlerim kapanıyordu baygın gibi uyuyordum ve idrarımda değişiklik vardı anlam veremiyordum şu anda bile hala tanımlayamıyorum ama bambaşka bir sıvı gibiydi sanki parlaktı.oglum şimdi 2 yaşında oldu,darısı isteyen ve özellikle hakeden herkese diyorum bol şanslar diliyorum.benden size bir tavsiye:muz,süt,keçiboynuzu pekmezi,bal,dövülmüş ceviz ve mevsimine göre 1kivi veya 2-3çileği blendırda çekin,katı kıvamlı bir içecek hazırlayın eşinize hergün koca bir bardak içirin.benim eşim ilk günler agız burun büküp itiraz ediyordu birkaç gün sonra bugün içecek yokmu diye sormaya başladı.artık ne değiştiysebilmem anlatabildim mi
alintidir................

bende hamileliği yeni kesinleşenlerdenim

Adet tarihim öncesi haftalarda mide bulantısı ile uyanıyordum üşüttüm heralde diye düşündüm. Aşırı bel Ağrım vardı göğüslerim kocaman olmuştu ve çok ağrıyordu dokunamıyordum, adetim yakın ondandır dedim. Genelde adet öncesi göğüslerimde öyle hassaslık oluyordu. Çok aşırı duygusala bağlamıştım eşim birşey dese gözlerim doluyo ağlıyordum. Akşam otururken uyuyordum onuda sabah erken kalkıyorum diye ona bağlamıştım :) :) :) :)
Bunca belirtiye rağmen hiç tahmin bile etmemiştim.
Adet sancılarım vardı sürekli hala da var.Adet günümde lekelerim filan gelmeye başladı tamam oluyorum dedim iki gün sonra kesildi. Sancılarım devam ediyordu bu nedenle hiç hamilelik düşünmüyordum. Annemin uyarmasıyla gittim eczaneden 2 tane test aldım . İlkinde 2. çizgi silik çıktı bir kaç gün sonra tekrar yaptım yine silik çıktı ve kan testi için s.ocağına gittim
Normalden yüksek bir değerle hamileliğim kesinleşti.
alintidir..............

Canım mrb
beni hatırladın demiiii
Mailine cevap yazamadım mesaj sayım henüz 100 olmadığı için

GURBET GÜZELİ
Canımmm bu arada sanaq çok geçmiş olsun düşükten sonra bi hastalık atlatmışsın aLLAH şifa versin
bat ın 30 aralıkmış inşallah hamilesindir
benim 20 siydi dün test yaptım evde hamileyim
Yüce Allah inşallah bunu bana bağışlar
seninde inşallah bu ay olur tatlımmm

Canım bencede kesinlikle bebiş olup olmadığı kesinleşene kadar ev işi falan yapma ben bebeğimi onun yüzünden kaybetmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…