Umudumuz 2012

valla canım normalde 15 dk ama akşam trafiği nedeniyle 40-45 dk yı buluyo güzel uyku olur dimi gidene kadar :21::21:

Uff hemde ne sarar ama :KK52::KK52: Yolculuk yaparken acayip uykum gelir benim :KK9::KK9: Zamanlamada gayet güzel :KK9:

kızlar yahu yılbaşı gnü hastaneler yarım günmü dcem ama gülmeyin kan testi yaparlarmı yani yada cumamı gitsem kan testine bat 1 ocak

Bence idrarda görmeden kan testi yaptırma canım, hastanedekilerden negatifi duymak ayrı bi kötü oluyomuş öyle duydum, hem bat 1 ocaksa bile bekle erken daha, 2 ocakta gidersin hastaneye

Evet erken geliyolar umutlandırmıyolar beni, boşa hayal kurma, sakla o gebelik testini sonraki aya, biz bu ayda geldik, 5 gün misafiriniz diyolar :KK9:
Gecikme hiç yaşamadım ben bu yüzden 1 gün bile gecikse hamileyim derim herhalde :KK53::KK53:
1 buçuk yıldır hiç korundunmu? Ne zaman başladınız siz çalışmalara??

İlk 5 - 6 ay korunduk canım. 1 yıl oluyor artık bekleyeli ama istediğimiz ilk aylar sağlıklı bir çaba göstermediğimiz için ben 8 ay falan ldu diyebilirim aslında. Bende ilk defa geciktiği için geçen ay çok üzüldüm. 3 - 5 gün gecikmeyi bile olabiliyr dedikleri için çok kafaya takmamak mı lazım acaba? Birde bugün bir yrum okudum. Rahim hazırlarmış gebelikten çnce ve gecikirmiş diye. Tabi herkezde değildir. Umarım öyledir yoksa bat tarihlerim karışırsa birde gircek araya.. Nden, niye, nasıl :)

ben saat 1 cıvarı kahvaltıdan sonra ilaç niyetine
akşam 5 cıvari evin işleri bittikten sonra
gece 12 zamanı dizi bittikten sonra :KK52:

Hemen hemen aynı saatlerde takılıyomuşuz seninle canım :KK34:

Bana müsade kızlar mesaim bitti malum bi wc falan yapmam lazım akşam girmeye çalışırım uyumaz isem görüşürüz

Hepinize öptümm.. Umutsunuz seni daha çok öptüm :KK54::KK54::KK54:

valla canım 9-6 kesin online,, akşamda evden girebilirsem 9'dan sonra ancak girebiliyorum ben

Seninlede öyle :KK53: Görüşürüz canım iyi uykular :KK9::KK9: Bende seni çok çok çok öptümmm:KK54::KK54:

İlk 5 - 6 ay korunduk canım. 1 yıl oluyor artık bekleyeli ama istediğimiz ilk aylar sağlıklı bir çaba göstermediğimiz için ben 8 ay falan ldu diyebilirim aslında. Bende ilk defa geciktiği için geçen ay çok üzüldüm. 3 - 5 gün gecikmeyi bile olabiliyr dedikleri için çok kafaya takmamak mı lazım acaba? Birde bugün bir yrum okudum. Rahim hazırlarmış gebelikten çnce ve gecikirmiş diye. Tabi herkezde değildir. Umarım öyledir yoksa bat tarihlerim karışırsa birde gircek araya.. Nden, niye, nasıl :)

Evet gecikmelerin bende o sebepten olabileceğini duymuştum inşallah öyledir canım, kafaya çokda takmamak lazımmış ki bu elde değil yada ben yapamıyorum bilmiyorum :KK31:
Stres geciktiriyomuş bebek sahibi olmayı :KK31:

yahu kızlar yılbaşı gecesi öğrenim istiyorum ona göre haraket etmek için daha doğrusu etmemek için :KK70::KK70::

Ne planı yahu bu böyle :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Bence idrarda görmeden kan testi yaptırma canım, hastanedekilerden negatifi duymak ayrı bi kötü oluyomuş öyle duydum, hem bat 1 ocaksa bile bekle erken daha, 2 ocakta gidersin hastaneye[/QUOTE]

ya zaten daha öncede hiç kan testine gitmedim 3 gun gecsin öyle giderim derim hep ama yılbasında dışardayım öğrenirsen önceden ona göre temkinli olayım diye gercihissediyorum bişey yok ama işte içim rahat etsin die

Bence idrarda görmeden kan testi yaptırma canım, hastanedekilerden negatifi duymak ayrı bi kötü oluyomuş öyle duydum, hem bat 1 ocaksa bile bekle erken daha, 2 ocakta gidersin hastaneye

ya zaten daha öncede hiç kan testine gitmedim 3 gun gecsin öyle giderim derim hep ama yılbasında dışardayım öğrenirsen önceden ona göre temkinli olayım diye gercihissediyorum bişey yok ama işte içim rahat etsin die[/QUOTE]

sinhusum nasılsın bacım çıkmadan göreyim seni :KK54:

belirtilerin var mı bacım

ya zaten daha öncede hiç kan testine gitmedim 3 gun gecsin öyle giderim derim hep ama yılbasında dışardayım öğrenirsen önceden ona göre temkinli olayım diye gercihissediyorum bişey yok ama işte içim rahat etsin die

Hımm şimdi anladım canım acilde yapmıyolarmıki kan testini? Bunu bi araştırmak lazım. Eğer olmazsa cuma günü gider yaptırırsın

bu kafaya takmamayı anlamış değilim hamile kalan diyoki hiç kafaya takmadım bu ay diyo ama öğrenmeden önce yazıyo kızlar ateş tablom kızlar ovulasyon testimde cift cizgi falan diye sonra hamıle olduğunu öğreniyor diyor kı ben bu ay hiç umudumuz yoktu hiç kafayı takmadım yahu insanın diyesi gelio sabah kalkıyon ates ölçüyon öğleden sonra ovulasyon yapıyon sonra buraya takılıyon ondan sonra hiç aklıma getirmedim diyon nasıl iş yahu buuuu bunları yaparken hiç düşünmemek mümkün mü :KK1::KK1:

sinhusum nasılsın bacım çıkmadan göreyim seni :KK54:

belirtilerin var mı bacım[/QUOTE]

ooyyyy bebeğim sğlasın iyiyim cnm sen nasılsın belirti falan yok ya basım dönuo tansıyonum düşüyordur gecen ayda dönmuştu cok gögüslerim şiş adet olacağım zaman oda şişer hep iştahım acık sigarayı bırakıyorum onun yüzünden bekliyom bacım kısacası :KK70::KK70::KK70:

bu kafaya takmamayı anlamış değilim hamile kalan diyoki hiç kafaya takmadım bu ay diyo ama öğrenmeden önce yazıyo kızlar ateş tablom kızlar ovulasyon testimde cift cizgi falan diye sonra hamıle olduğunu öğreniyor diyor kı ben bu ay hiç umudumuz yoktu hiç kafayı takmadım yahu insanın diyesi gelio sabah kalkıyon ates ölçüyon öğleden sonra ovulasyon yapıyon sonra buraya takılıyon ondan sonra hiç aklıma getirmedim diyon nasıl iş yahu buuuu bunları yaparken hiç düşünmemek mümkün mü :KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9: Çok hoşsun canım haklısın valla :KK1::KK1: Şu ateş ölçme işlemini bende yapıym dedim aldım bi ateş ölçer ağızdan ölçeninden dün sabah yaptım 36.6 çıktı bu sabah yapmadım uyanamamışım saat 7'de :KK1::KK1:
Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim,
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:KK9::KK9::KK9: Çok hoşsun canım haklısın valla :KK1::KK1: Şu ateş ölçme işlemini bende yapıym dedim aldım bi ateş ölçer ağızdan ölçeninden dün sabah yaptım 36.6 çıktı bu sabah yapmadım uyanamamışım saat 7'de :KK1::KK1:
Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim, Bu ay hamiş kalalım sağlıcakla Rabbim,
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bak bebeğim boşver sen sabahı benım kendimce geliştirdğim yöntemim var istersen dene bu ates ölçme yöntemini öğrendiğimde adetime 1 hafta vardı her akşam ölçtüm 36.8
36.9 36.9 37.0 37.1 tamam buraya kdr adetım olmadan önceki gece 36.3 e düştü ve ertesi sabah adet oldum bu yumurtlama anlamak için değil tabi sonra her ay son 1 hafta kala yaptım ben bunu gercekten regl olmadan önce benım ateş düşüyor ve ben regl oluyorum buda benm yöntemimmm:KK52:

bak bebeğim boşver sen sabahı benım kendimce geliştirdğim yöntemim var istersen dene bu ates ölçme yöntemini öğrendiğimde adetime 1 hafta vardı her akşam ölçtüm 36.8
36.9 36.9 37.0 37.1 tamam buraya kdr adetım olmadan önceki gece 36.3 e düştü ve ertesi sabah adet oldum bu yumurtlama anlamak için değil tabi sonra her ay son 1 hafta kala yaptım ben bunu gercekten regl olmadan önce benım ateş düşüyor ve ben regl oluyorum buda benm yöntemimmm:KK52:

şimdi çıkıyorum mutfağa gecmem lazım kuzeyden sonra burdayım öpüyorum hepinizi:KK54:

Canım bende zaten yumurtlama günümü anlamak için değilde, adetim olacakmı olmayacakmı bunu önceden anlayabilmek için yapmak istiyorum. Bende ölçeyim o zaman akşamları bakalım ne olacak :KK31:

Görüşürüz canım öpüldün kocamann :KK54:

al bendende o kadar canım ya. Anlamadım gitti. Anlamış olsak hamile mi olurduk acaba şimdi? Yooookk canım o kadar diğil hiç düşünmeden değildir heralde bahsettikleri.

Mevtülüm canım hoşgeldin, ben burdayım.. Nasılsın???[/QUOT

iyiyim bitanem sen napıosun?nerelerdesinn??özledim vallahii..bu arada yarın adetimin 7.günü ve bu ay soğan suyuna başlıcamm inş hayırlı olurr..ve bu arada adetim bittikten sonra hergün meryem suresi ve yusuf suresini okucam..arkadaşlarımla beraberr herkes 1 tane okuması gerekiomuş 500 yasinn okuncakk birkaç tane tesbih varr onları günlük çekcem veee bi hocamız söledii bir elma okuncak bana ve eşimee sonra o elmayı ortadan kesip çekirdekli saplı herşeyiyle yiyeceğiz bakalımm hayırlısı olsun artıkk tatlımm invciride bırakmıcamm tabiii..unutmadan gün aşırı ilişkii ayaklar havada totişte yastıkk hemen banyoya girmeme..hayırlısıı en azından herşeyii yapayımdaaa şunuda yapmadım demeyimm tatlım bakalımm artıkk..bu arada senin batt ne zaman tatlımm??

X