Umudumuz 2012

Merhaba. Ben bu uyku haline ilişkin bişey biliyorum ama :) tahminler doğru çıkarmı acaba? çok var mı BAT' a

huuu huuu kızlar belirtilere takılmak yokkkkk en iyi belirti adet gecıkmesi demedik mi baştan

Evet erken geliyolar umutlandırmıyolar beni, boşa hayal kurma, sakla o gebelik testini sonraki aya, biz bu ayda geldik, 5 gün misafiriniz diyolar
Gecikme hiç yaşamadım ben bu yüzden 1 gün bile gecikse hamileyim derim herhalde
1 buçuk yıldır hiç korundunmu? Ne zaman başladınız siz çalışmalara??

huuu huuu kızlar belirtilere takılmak yokkkkk en iyi belirti adet gecıkmesi demedik mi baştan

belirti aramıyorum ki canım benim içimden geldi yazdım sadece uykum vra napiim yani uyumayayım mı

servise binince eve gidene kadar uyurum ben bu gidişle gözlerim kapanıyo

Hı hııııı ben artık buradayım peki siz nerelerdesiniz
Hoşgeldiniz pıtırcıklarım bak siz olunca nasılda şenleniyo burası
[/QUOTE]

dün pes ettim yiterrr dediim boş topiği bekliyorum kaçmasın diye dedim ve dün bu topiği aldattım bugun geri döndüm

Hı hııııı ben artık buradayım peki siz nerelerdesiniz
Hoşgeldiniz pıtırcıklarım bak siz olunca nasılda şenleniyo burası

dün pes ettim yiterrr dediim boş topiği bekliyorum kaçmasın diye dedim ve dün bu topiği aldattım bugun geri döndüm [/QUOTE]

Ama o aldatmak değil ki, diğer topiklere göz gezdirmek

belirti aramıyorum ki canım benim içimden geldi yazdım sadece uykum vra napiim yani uyumayayım mı

hee uyu o zaman bacım yoruldun heralde yada uykusuzsun yoksa niye uykun olsun dimi ama

Hımm olur inşallah canım bende çok dua ediyorum. Ümidimizi Yaradan'a bağladık. O yaratırsa hiçbir engel tanımaz olur ama istemezse de nasib etmezsede ne yaparsak yapalım olmazz..
Rabbim bekletmesin kimseyi, uğraştırmasın hiç hastane koridorlarında veriversin en hayırlısından en sağlıklısından inşallah

Belirti aramıcam diye söz verdim kendime bilemiyorum bekleyip görücez diyorum şunun şurasında kaç gün kaldı ki dimi

Evin ile iş yerin arası kaç dakika canım? Belirti aramak yokmuydu gerçekten ben bilmiyodum valla Neysee inşallah batlarımız gecikir gelmez kırmızılar şişsin bu ay göbüşler, sağlıcakla gelsin bebişler

Evin ile iş yerin arası kaç dakika canım? Belirti aramak yokmuydu gerçekten ben bilmiyodum valla Neysee inşallah batlarımız gecikir gelmez kırmızılar şişsin bu ay göbüşler, sağlıcakla gelsin bebişler [/QUOTE]

valla canım normalde 15 dk ama akşam trafiği nedeniyle 40-45 dk yı buluyo güzel uyku olur dimi gidene kadar

kızlar yahu yılbaşı gnü hastaneler yarım günmü dcem ama gülmeyin kan testi yaparlarmı yani yada cumamı gitsem kan testine bat 1 ocak

Bana müsade kızlar mesaim bitti malum bi wc falan yapmam lazım akşam girmeye çalışırım uyumaz isem görüşürüz

Hepinize öptümm.. Umutsunuz seni daha çok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…