Umudumuz 2012

günaydın kızzlarrr ben geldimmmm;gün içerisnde sohbet imkanı bulurum sizlerle inşallah şu an kimse çevrimiçi değil sanırm.:KK3::KK3:
Hadi bakalım tubamaya arkadaşım;güzel haberlerini bekliyoruz.:KK16::KK16:

herkese günaydın...
Umarım bugün bu formda güzel haberler alırız..Sanırım hepimizin güzel haberler duymaya ihtiyacı var bize de umut olur :)

günaydın kızlaar..
ya bişi sorcam bu ovulasyon testlerini kullanan varmı daha önce 4 gündür yapıyorum hep silik çıkıyo. adetten itibaren 20. gün bugün ya kaçırdım yumurtlamayı yada yumurtlamıyorum bu ay yada daha var offf ??? güzel haberleri beklioruz bu arada dularaım sizinle:))

günaydın kızlaar..
ya bişi sorcam bu ovulasyon testlerini kullanan varmı daha önce 4 gündür yapıyorum hep silik çıkıyo. adetten itibaren 20. gün bugün ya kaçırdım yumurtlamayı yada yumurtlamıyorum bu ay yada daha var offf ??? güzel haberleri beklioruz bu arada dularaım sizinle:))

Cnm ben hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla senin gibi sorun yaşayanlar var.Yani 2.çizginin silik çıkmasından şikayet edenler var.Ben de önümüzdeki ay bi denemeyi düşünüyorum ama kararsızım.. Hep aynı şartlarda testi yapmak gerekiomuş sanırım yani günün aynı saati yada sabah ilk idrar gibi..Sen bunları uyguladın mı?

Cnm ben hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla senin gibi sorun yaşayanlar var.Yani 2.çizginin silik çıkmasından şikayet edenler var.Ben de önümüzdeki ay bi denemeyi düşünüyorum ama kararsızım.. Hep aynı şartlarda testi yapmak gerekiomuş sanırım yani günün aynı saati yada sabah ilk idrar gibi..Sen bunları uyguladın mı?[/QUOTE

dikkat etmeye çalıştım genelde akşam saatleri yaptım .3 saat falan idrarımı tutarak vede su içmeyerek fazla. kullanım talimatına uymaya çalıştım aslında ama bilemiyorum bide sanki ilk günküne göre koyulaştı gibi gelio çizgi belkide kendimi kandırıyorumdur:KK43:

Cnm ben hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla senin gibi sorun yaşayanlar var.Yani 2.çizginin silik çıkmasından şikayet edenler var.Ben de önümüzdeki ay bi denemeyi düşünüyorum ama kararsızım.. Hep aynı şartlarda testi yapmak gerekiomuş sanırım yani günün aynı saati yada sabah ilk idrar gibi..Sen bunları uyguladın mı?[/QUOTE

dikkat etmeye çalıştım genelde akşam saatleri yaptım .3 saat falan idrarımı tutarak vede su içmeyerek fazla. kullanım talimatına uymaya çalıştım aslında ama bilemiyorum bide sanki ilk günküne göre koyulaştı gibi gelio çizgi belkide kendimi kandırıyorumdur:KK43:

Yumurtlama da oluyor olabilir.. Sen yine de boş geçme bence

ilk 2 gün bekledim yumurtlama yok die ama sonra baktım koyu çımaya niyeti yok nolur nolmaz çalışmaya devam ettik aslında böle planlı programlı olunca olmaz gibi gelio bana sanki:KK43:(

ya insan takıyo kafasına ister istemez olcak mı yok yumurtlama günüm fln die stres yapıosun..kendimden biliorum..2 kez hamile kaldım ben ilki tamamen süprizdi..semtte bi poliklinikteki doktora gitmiştim problemlerim vardı muayene etti bir sürü test istedi ve bana sen hamile kalamzsın yumurtalıklarında iltihap var tedavi olman lazım dedi..20 gün sonra öğrendim ki hamileyim :) yani insan hiç beklemediği zamanlarda beklemediği süprizlerle karşılaşıo..Beklersen de bir türlü gelmek bilmio...
Ama işte insanın elinde değil rahat olamıyor.Biran önce olsun istiyoruz bu da yaramıyo maalesef......

günaydın kızzlarrr ben geldimmmm;gün içerisnde sohbet imkanı bulurum sizlerle inşallah şu an kimse çevrimiçi değil sanırm.:KK3::KK3:
Hadi bakalım tubamaya arkadaşım;güzel haberlerini bekliyoruz.:KK16::KK16:

Eşiminkiler cıktı farklı bir hastaneydi onunkisi sonuçar çok iyi cıktı onun tarafında.Benimkiler saat 3 te bakalım ihale bize kaldı sanırsam bu durumda:)

ya insan takıyo kafasına ister istemez olcak mı yok yumurtlama günüm fln die stres yapıosun..kendimden biliorum..2 kez hamile kaldım ben ilki tamamen süprizdi..semtte bi poliklinikteki doktora gitmiştim problemlerim vardı muayene etti bir sürü test istedi ve bana sen hamile kalamzsın yumurtalıklarında iltihap var tedavi olman lazım dedi..20 gün sonra öğrendim ki hamileyim :) yani insan hiç beklemediği zamanlarda beklemediği süprizlerle karşılaşıo..Beklersen de bir türlü gelmek bilmio...
Ama işte insanın elinde değil rahat olamıyor.Biran önce olsun istiyoruz bu da yaramıyo maalesef......

evet canım ya sorma bazen de duyuyorum istemeden hamile kalıyolar kazayla falan. o yüzden biz ne kadar yırtınırsak da boş. Allahım ne zaman derse o zaman olcak bize de hayırlısını istemekten başka yol kalmıyo bu ayda olmazsa bide hiç takip etmeme yöntemini kullanayım diyorum:KK70:D hani istemiyomuş gibi yapsak olurmuki acep:))

evet canım ya sorma bazen de duyuyorum istemeden hamile kalıyolar kazayla falan. o yüzden biz ne kadar yırtınırsak da boş. Allahım ne zaman derse o zaman olcak bize de hayırlısını istemekten başka yol kalmıyo bu ayda olmazsa bide hiç takip etmeme yöntemini kullanayım diyorum:KK70:D hani istemiyomuş gibi yapsak olurmuki acep:))

nasıl olcak o iş??beklemiyorum derken bile bir bekleyiş var bende.:KK1::KK1:

evet canım ya sorma bazen de duyuyorum istemeden hamile kalıyolar kazayla falan. o yüzden biz ne kadar yırtınırsak da boş. Allahım ne zaman derse o zaman olcak bize de hayırlısını istemekten başka yol kalmıyo bu ayda olmazsa bide hiç takip etmeme yöntemini kullanayım diyorum:KK70:D hani istemiyomuş gibi yapsak olurmuki acep:))[/

Valla başarabileceksen takip etme..Süpriz olsun...Ben yine dayanamadım bat a 3 gün kala test yaptım ve yine o iğrenç kırmızı tek çizgiyi gördüm ama bu sefer nedense kabuğuma çekilmedim rahatım yani:) herhalde alıştım artık...Zaten eczacıyla o kadar haşır neşir olmuşuz ki birbirimize artık konuşma ihtiyacı bile hissetmeden gebelik testimi alabiliyorum..Tanıdılar artık beni..Bi O bide poliklinikteki hemşire kız :) beni görünce betahcg yazıo direk kağıda :) allah artık sonumu hayır etsin..Annem bile kafayı yediğimi düşünmeye başladı:KK70: Saldım çayıra mevlam kayıra moduna girmeme az kaldı bakalım bide böyle deneyelim :)))

Kızlar benimde sonuclarım cıktı bana hormon testi ve üstten ultrasonla bakılmıştı.Herşey normal görünüyor demiş belki detaylı bakılması gerekir demiş.Bunların dışında ne gibi kontroller olabiliyor hala riskim var mı yardımcı olur musunuz lütfen..Ama acıkta olsa içim rahatlmadı değil:)

X