Umudumuz 2012

günaydın cnm neden gelmiyorsun sık yaaa:KK31:

cAnımm benim inan o kada özledimki seni ve diğer arkadaşlarımı geliyorum kimse yok... doru çok sık ggelemiyorum ama geldimdede hiçbiriniz olmuyosunuz başka topiklerede uğramıyom zaten burda yalnız yalnız sizi bekliyom :KK43:((

cAnımm benim inan o kada özledimki seni ve diğer arkadaşlarımı geliyorum kimse yok... doru çok sık ggelemiyorum ama geldimdede hiçbiriniz olmuyosunuz başka topiklerede uğramıyom zaten burda yalnız yalnız sizi bekliyom :KK43:((

canımcım yerim ben seni :KK70::KK70: yaww eskıden ne güzel toplaşıp makara yapıyoduk herkes dağıldı bende başka bi topiğie gitmiyorum benm 4 gunum kaldı onu paylaşcaz kımse bile yok :KK43:

canımcım yerim ben seni :KK70::KK70: yaww eskıden ne güzel toplaşıp makara yapıyoduk herkes dağıldı bende başka bi topiğie gitmiyorum benm 4 gunum kaldı onu paylaşcaz kımse bile yok :KK43:

geriii sayım başladı ölemi son 4.... hade hayırlısı tatlım yaaa sen gelişmelri paylaş ben gelip gidip bakım artık yoksa bi denk gelemiyoruz :KK43:( sakinsin dimi bebeşim rahat belirtilerede fazla takma kafanı olacak rabbimin izniyle canım :KK54:

Son düzenleme:
ark merhaba bende inanıyorumki 2012 bizim yılımız olucak bende inanıyorumki bu sene hamile kalabilicem inş.
arkadaşlar merhaba bugün 500 tane yasin okutmaya niyetlendim aranızda arapçadan yasin okumak şartıyla okumak isteyen varsa bana mesaj olarak veya burdan haberdar ederseniz sevinirim şimdiden hepinizden Allah razı olsun ark. rabbim tez zamanda hamile kalmamı ve evladımı sağlıklı bir şekirde kucağıma almamı nasip etsin hayırlı evlatlar nasip etsin Amin.

cadicuk, Hkbinici, kestanesekeriii, sinhus, mevtul, 60gelsin, tgbesr, esila askin

Merhabalaaaarrrr

Şükür kavuşturana bikaç gündür giremiyordum nasılsınız kızlar

selam kimsecikler yok mu nerde tokpikdaşlarım :KK31: :KK31:

nerdesinizzz kimsee yok mu???

esilacım nerelerdee? :KK54:

Kızlaaarrrr bu ne yaaa :KK19: Hiç sohbet yok :KK43: Hadi gelin artık özledimmmmm hepinizii :KK31:

ark merhaba bende inanıyorumki 2012 bizim yılımız olucak bende inanıyorumki bu sene hamile kalabilicem inş.
arkadaşlar merhaba bugün 500 tane yasin okutmaya niyetlendim aranızda arapçadan yasin okumak şartıyla okumak isteyen varsa bana mesaj olarak veya burdan haberdar ederseniz sevinirim şimdiden hepinizden Allah razı olsun ark. rabbim tez zamanda hamile kalmamı ve evladımı sağlıklı bir şekirde kucağıma almamı nasip etsin hayırlı evlatlar nasip etsin Amin.

Canım okuyayım bende senin için bu gece, Rabbim kabul etsin, inşallah 2012 annesi olursun :KK49:

Canımmm şükür kavuşturana :KK16:

nerelerdesin kaçak seni :KK20:

Geldim ben geldiimmm :emir_bebek::emir_bebek:
Sizleri çook merak ediyorum, hep aklımdasınız ama bi türlü fırsat bulamadım bu ara..
İnşallah daha çok vakit ayırabilicemm :KK8:
Bu aydan hiiç umudum yok benim, ya ben hamiş kalamıcam yinee :KK14:
Bilmiyorum neden böyle oluyo ama ben bebek hasreti çekicekmişim gibi geliyo çok uzun zaman :KK14: İçimemi doğuyoki bacım niye böyle karamsarım ben :KK5::KK5:

Geldim ben geldiimmm :emir_bebek::emir_bebek:
Sizleri çook merak ediyorum, hep aklımdasınız ama bi türlü fırsat bulamadım bu ara..
İnşallah daha çok vakit ayırabilicemm :KK8:
Bu aydan hiiç umudum yok benim, ya ben hamiş kalamıcam yinee :KK14:
Bilmiyorum neden böyle oluyo ama ben bebek hasreti çekicekmişim gibi geliyo çok uzun zaman :KK14: İçimemi doğuyoki bacım niye böyle karamsarım ben :KK5::KK5:

bu ne böyle yaaa bu ne karamsarlık Allah Allah.. Bir geldin pir geldin neden hasret çekecekmişsin daha dur ne kadar denedin ki hemen olumsuz şeyler düşünme :KK20::KK20::KK20:

bu ne böyle yaaa bu ne karamsarlık Allah Allah.. Bir geldin pir geldin neden hasret çekecekmişsin daha dur ne kadar denedin ki hemen olumsuz şeyler düşünme :KK20::KK20::KK20:

Aff Allahımm bilmiyorum canım yaa bilmiyorummmmm, doğru söylüyosun daha çok yeni ama neden olmazkiii
Ben bilmezdim çocuk yapmanın bu kadar zor ve uzun zaman alabiliyor olduğunu :KK9:

X