Umudumuz 2012

Hadi bakalım kolay gelsin :KK9::KK9: İşiniz rast gitsin :KK53::KK53:

Merhaba canımm senin keyifler nasıl?? İnşallah herşey yolundadır :21::21:

gülüm bende iyiyim iyi olmaya çalışıyorum.. ne yapalım kasım ayı bizi üzdü bebeğim düştü ama aralıkta inşallah herşeyin hayırlısı olur

gülüm bende iyiyim iyi olmaya çalışıyorum.. ne yapalım kasım ayı bizi üzdü bebeğim düştü ama aralıkta inşallah herşeyin hayırlısı olur

İnşallah canım benim bundan sonra seni güzel şeyler bekliyor, yeterki biz umutla bakalım.. Rabbim öncelikle sağlıklı bir hamilelik versin, sonrasında da sağlıcakla kucağına bebişini versin (amiin)

kuzuu başbaşa kalmışız kaynatalım azıcık :KK37:

Kaynatalım kaynatmasınada bu umudumuz kasım ayı başlığı içimi kararttı resmen =( Her sayfada düşük haberi... Rabbim yardımcıları olsun. Böyle şeyler yaşatmasın inşallah birdaha.. Hep en sağlıklısından olsun hayırlısı olsun amiin :KK5::KK5:

Kaynatalım kaynatmasınada bu umudumuz kasım ayı başlığı içimi kararttı resmen =( Her sayfada düşük haberi... Rabbim yardımcıları olsun. Böyle şeyler yaşatmasın inşallah birdaha.. Hep en sağlıklısından olsun hayırlısı olsun amiin :KK5::KK5:

evet canım ya geçen ay çok sevindiğimiz bütün arkadaşlar kötü haber verdiler. Rabbim hayırlısı neyse onu versin birde nazardan korkuyorum ben herşeyi yazıyorlar şahsen ben ne yaparım onu bilemiyorum ama çok fazla ayrıntıya girmek yok diye düşünüyorum

evet canım ya geçen ay çok sevindiğimiz bütün arkadaşlar kötü haber verdiler. Rabbim hayırlısı neyse onu versin birde nazardan korkuyorum ben herşeyi yazıyorlar şahsen ben ne yaparım onu bilemiyorum ama çok fazla ayrıntıya girmek yok diye düşünüyorum

Kesinlikle katılıyorumm. Nazar değdi o topiğe :KK50: Bu topicte farkettiysen liste falan paylaşmıyorum. Sadece ilk sayfaya ilk mesaja yazıyorum isteyenleri. Bende bilmiyorum hamile olduğumun haberini alırsam ne yaparım ne ederim ama içim içime sığmazda şapşallaşırım gibime geliyor :KK9:

Kociş beni çağrıyo canım yaa uyuyamamış :KK9::KK9: Yanına gitmek farz oldu.. Yarın görüşmek üzere inşallah. Öpüldünüz paşa oğluşun ve sen :KK54:

balımmm kanaman bitti öyleyse hadi bakalım çalışmalarda başladı oh oh... gelsin bebeişler şişsin göbüşler
heyecanlı bekleyişe başlayacaz yine

bitti gülüm bitti kanamam valla zor bekledim he ne yalan sölim:) betada sıfırlanmış alttan bakıncada bi sorun yok :) herşey normal bide sağlık ocağınca kan sayımı falan yaptıracam işte ... hadi kızlar ne yapıyoruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzz önümüzdeki maçlara bakıyoruz ve güzel bir golle maçı bitiriyoruzzzzzzzz:KK1::KK1::KK1:

sloganı unutmayalım

GİTSİN KIRMIZILAR BAŞLASIN ÇALIŞMALAR GELSİN BEBİŞLER ŞİŞSİN GÖBİŞLER:KK1::KK1::KK1:

Selam kızlaaarrr
nasılsınız bakalım
ben bomba gibiyim benimde inşallah yarın son günüm ondan sonra başlıcak çalışmalar son sürat :KK52::KK52:

helaaaaaaallllllllllllllll bombo gibi olacaz tabi yav.... heyecanlı bir bekleyişin içine girecez bu ay yine kızlar ve bu yolda sizinle olmak dahada heyecan verici :KK1:

umarım yeni yılın bize ilk hediyesi bebiş olur :) hadiii şişirelim göbişleriiiiiiiii:KK49::KK49::KK49:

üzülmek yok üzülmek yok ...... bu topikte üzülmeye yer yokkkkkk bu topik bomba topik olacak ve inş bu topiği açan taze gelin umutsunuz arkadaşım bize ilk süprizi söler umarım yeni yılın ilk hamişi sen olursun balım bu topik şans getirir sana ve tabi bizlereeeeee:):)

dün akşam yeniden başladım klomene dr kontrolünde bakalım hayırlısıyla olsun artık yaaa beklemekten yoruldum............:KK43:(

2012 çift sayı belki benim bebeğimde çift rakamları seviyordur ha nedersiniz :)) benim sat 11 ocak, 23 Ocak ta doğum günüm inşallah rabbim doğum günü armağanı olarak sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder..

2012 çift sayı belki benim bebeğimde çift rakamları seviyordur ha nedersiniz :)) benim sat 11 ocak, 23 Ocak ta doğum günüm inşallah rabbim doğum günü armağanı olarak sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder..

süper yorumlama:) tatlım dilerim hayatında alabileceğin en güzel hediyeni alırsın ... bnm batta 8 ocak hadi hayırlısı umarım güzel haberler veririz hepimiz burada

X