Hamilelik Belirtileri Umudum umut olsun ovulasyon testi

Dayanama

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
85
38
32
Ovulasyon testiyle ile umutlanmak trendyolda ovulasyon testi aldım 1aylik adetim bittigi ilk 2gün testi silikti 3cu günü test netletmeye başladı 4cu günü pik gördüm degerlendirdim 2gun daha pik devam etti sürekli kullanmadım ama adetime 10 gün var testim yine pozitif gördüm tekrar degerlendirdim bugün de hem gebelik hemde ovulasyon testi yaptım gebelik testi negatif ovulasyon testi yine ikinci çizgi belirgin ama kasik ağrısı bel ağrısı adet olcakmis gibi karın ağrısı ve yorgunluk var birde beyaz akıntım var sizce gebelik testi erkenmi yaptim

2. POZİTİF olan testin fotosunu atarmısınız. Gebelik için 10gün erken. hiçbişey belli olmaz. ya testi yanlış gördünüz yada 2.yumurtlamada olabilir bir ihtimal

Pazartesi olan testi çöpe atmışım gebelik testini atmamamisim negatif çıkınca stres yaptım ama gebelik testi negatifti şimdi baktım pozitif gecersizmidir acaba ama çöpe attigimi gebelik testi zannettim stresten pazartesi olan ovulasyon testini atmışım çöpe gebelik testi pozitif saat 1 de yaptım testi ovulasyon testiyle birlikte gebelik testi gecersizmidir pozitif genelde 5dkkasi geçerli sayılır deniyor

İkimizinde aynı şey başına gelmiş dayanamadım ertesi gün test yaptım erken gebelik testi negatif çıktı yine de unumudumu kesmiyorum adetim 6 gün var bekliyorum işte:)

İkimizinde aynı şey başına gelmiş dayanamadım ertesi gün test yaptım erken gebelik testi negatif çıktı yine de unumudumu kesmiyorum adetim 6 gün var bekliyorum işte:)
Hım ayın benimde 8/ gün var bakalım hayırlısı belki erken olduğu içinde olabilir benimde gebelik testim negatif iş çıkışı hormon testi yapılacak troidlerimde bakılacak çalıştığım için akşam randevu aldım belki gebelik testinde yaparım senin herhangi sorunun varmı veya eşinde nezamandan beri istiyorsun

Biz 1 buçuk yıldır istiyoruz bende bir problem yok eşimde problem ver sperm sayısı ve hizi düşük 6 milyonmus ilaç kullandı 8 ay falan sonra asilama kararı verdi heyet asilama oldum ama maalesef tutmadı sonra kaset test denedim işte bu ay belirtileri var test yapiorum negatif çıkıyor adetim de 5 gün var ama bugün pembe bir akıntı gelmiş bakalım çoğalacak mi adet mi yoksa yerleşme kanamasimi Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Amin inşallah bende ilk defa ovu testini yapıyorum benim 2günüm kaldı ama yarın kan vericem kasik ağrısı bel ağrısı birde kahverengi akıntılarım var ben 3 yıldır istiyorum aşılama çatlatma iğnesi vs. Yaptım rahim flimi çektirdim sıkıntı çıkmadı temiz esimde test verdi onunkide normal iyi cikti yani tüp bebeğe karar verdik ama bu aşılama eksik bende bikere ovu testiyle yapayım bir 2ay sonra asilamaya karar verdim bakalım hayirlisi gelir inşallah

Sonuç ne çıktı acaba

Sonuç ne çıktı acaba
Negatif çıktı ama hala regl olmadı şuan birinci günüm gecikti ayın 10da regl oluyordum ve olmadım kasiklarda ara ara batma ve ağrı var belde aşırı ağrım var karın şişliği neden kadın doğuma gidicem işte bakalım acaba erkenmi verdim kan ondan mı çıkmadı diyorum ovulasyon testimi bidahaki ayda kullanicam olmasa aşilama

Bende trendyoldan aldim ama hic pik cikmadi acaba bu testler bozukmu siz pik normal gordunuzmu

Merhaba arkadaşlar bende hamılelık düşünüyorum adet sonrası ovülasyon testine başladım. Bugün 3. Testımı yaptım diğer iki günler hafif silik çıktı bugün dıger 2 gün gıbı silik cıkmadı belli belirsiz çıktı sizce bu testın bozuk olduğu anlamına mı geliyor yoksa başka bir durum mu bu testi ilk kez kullanıyorum yardımcı olur musunuz acaba ?

Arkadaşlar ben hastaneye gittim rahimde kalınlaşma var dedi daha öncede yaptırdığım yıllardır polikistikover tedavisi görüyordum ilaçlarla ama bütürlü kistlerim gitmemişti arada adet düzensizligide yaşıyordum yumurtalıklarımda catlama olmuyordu hastaneye gitmiştim kist var diye dogum kontrol hapı verdi ben ilaöı almadım rahimden sülük yaptırdım 10 gün sonra hastaneye gittim doktor kist yok olmuş şaşırdı ve adetlerimde düzeldi yumurtalarım kendi kendine catlıyor gecen günde hastaneye gittim doktor doktor gebelik tutmamış ama kist iltap yoktu aşılama yapılacak o yüzden dün rahimden sülük yaptırdım pıhtılar hepsi atıldı rahmi temizliyor en cok sevindiğim şeyse yıllardır polikistikoverin gecmesi tabi ehli birine yaptırmak burada cok sülükcü var ama herkese yaptırılmaz bende bunun dersini alan sertifikalı birine yaptırıyorum troidlerim içinde yaptırdım kızkardeşimle birlikte onunda iyi oldu onun ilk yapışında iyi oldu benimki 2 ci seansa düzeldi dediğim gibi bu işi bilene yapturılmalı benim gittiğim kadın kan testlerine rahim filmine bakıp o şekilde yapıyor kan testi VS. Test yapılmadan sülük yaptırmıyor ve gidenler cok oraya sülük adet düzensizligide bire bir iyi geliyor bankada zaten hastaneden Bn ir hemşire önermişti kadın dogum dan eskiden kızarkardı şimdi bazı hastanelerdede yapılıyor ama cok pahalı olduvundan ben bu dersi alan abladan yaptırıyorum eşimdede sıkıntı vardı oda düzeldi tavsiyem aşılama yapılmadan veya tüp bebek yapılmadan önce sülük yapılırsa tutma ihtimali daha yüksek oluyor dediğim gibi ehli iyi olacak herkese gidilmez gittiğim yerde binevi hastane gibi cok iyi insanlar paradan önce senin saglıgın daha önemli gibi davranıyorlar ben hastaneye gitcem adet olunca inşallah

Be durumdasın canım hamile kaldınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…