Ümraniye Devlet Hastanesi Aşılama

Yani söyle sizi direk tüp bebek doktoruyla zaten görüştürmüyorlar. Önce mhrs üzerinden infertilitiye randevu alıyorsunuz. Ben gittigimde tüp bebege baslamaya dair herseyim tamdı evrak olarak tahlil olarak vs. Polikinlikteki doktor randevu aldıgım asıl doktoru aradı Ali beydi. Böyle böyle bi hasta var evrakları tam size gönderiyorum diye doktor onaylayınca ali beyle görüşmeye tüp bebek ünitesine gittik süreç bu sekilde ilerliyor.
Birde genelde herkes atlıyor o detayı evlilik yılınız nedir tüp bebekte devlet destegi için 3 yıl sartı var birde asılamaların iğneli olma şartı, haplılar kabul edilmiyor.
Ben gittigimde sadece iki doktor vardı biri ali bey digeri kadın bir doktor adını suan unuttum ikisininde yorumları güzeldi sanırım suan bi doktor daha var. Ben ali beyin ilgi alakasından memnundum her gittigimde adımla hitap edip nasıl oldugumu sorardı moral için güzel konusurdu. Hatta ben tiroit hastasıyım tüp bebege baslangıc evresinde bi dengesizlik oldu degerimde normalde dahilyeye gitmem gerekir ki ilacım dozunu ayarlasınlar kendisi doktor arkadasını arayıp bilgilerimi verip degerimi söyleyip nası ilacı kullanmam gerektiğimi öğrenip bana anlatmıştı o yuzden doktor degişikliğini düşünmedim ali beyde devam ettim
Moral ve motivasyon çok önemli gerçekten özellikle doktorun güzel yaklaşımı ben iğneli aşılama yaptırdım tüp bebek raporu için gel dedi moralim olmadığı için ara verdim önümüzde ki adetimde başlayacağım sizin tecrübelerinizle kartal da yaptırmaya karar verdim Zeynep kamil çok kalabalık zaten çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz son olarak tüp bebek sürecinde ne önerirsiniz neler yaptınız nelere dikkat etmeliyim tavsiyeniz var mıdır 🙏

X