ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

Ben sayıyla okuyamıyorum, insaallah bugün ve yarın elimden geldiğince okurum. Üç aşağı beş yukarı iletirim .

Ne mutlu sanaki bunu gorup gozumuzu acip atlatmak icin , rabbimizin de izniyle rabbizden guc alarak La ilahe illallah diyerek ,herkezin birlik beraberligiyle bunu asacagimizin inanciyla, okadar insana mj atarak davet ettigin bu gorevi ustlendigin icin rabbim senden razi olsun...
...
Allah senden razı olsun canım arkadasim kardesim 1000 tane okuyorum hakkini helal et
Rabbim gonul muradını nasip etsin
....... İnşallah......

AY CANIM BENİM NE GÜZEL DUALAR ETMİŞSİN BANA SEN DE HEPİNİZ DE HAKKINIZI HELAL EDİN ..
ALLAH MİLLETİMİZİ DEVLETİMİZİ VATANIMIZI GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ EVLATLARIMIZI AİLEMİZİ DOĞMAMIŞ BEBEMİZİ HAYALLERİMİZİ İMANIMIZI NAMUSUMUZU CANIMIZI MALIMIZI VB. KORUSUN İNŞALLAH AMİN..

sen de benim dostum arkadaşım kardeşimsin çoktandır yazışamadık haberleşemedik
ben hastalıklardan sıkıntılardan bazen başımı kaşıyacak zaman bulamadım bazen halsizlik yorgunluk
insanlar şaşkın korku var endişe ve kaygı karmakarışık dualarla sabahladık o gece ve hala ediyoruz da ben ilk dedim ki ALLAH'IM bu kadar evlat isterken bu olay olursa nasıl evlat sahibi olurum canımızı geçtik namusumuz geleceğimiz hayallerimizi huzurumuz güvenimiz geçmişteki insanlar nasıl yaşamış ne kadar sürmüş binbir sorularla sabahladım ALLAH milletimizden razı olsun şehitlerimizin cennet mekan olsun Rabbimiz bizi yalnız bırakmasın inş amin

Amin inşallah

Ne kadar guzel yazilar yazdin oyle nutkum tutuldu hayranlikla yazini okuyorum taktir ediyorum seni gorussekde gorusemesekde gercek dost gercek insan kalbinde gozunde ayni rabbim inşallah sabirla bekledigin minigini mucizeni nasip etsin yuzunu guldursun inşallah inşallah guzel haberlerini alacagiz

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ŞU MİLLETE DÜŞMAN OLANLAR DEVLETTEN EKMEK YESİN
BEN DE ATANAMADIĞIM İÇİN 31 YAŞINDA ÇOCUK GİBİ AĞLAYAYIM
HAYIRLISIYLA ATANAYIM DA ÇOCUKLARIMIZ BİZİM ÇEKTİĞİMİZ SIKINTILARI YAŞAMASIN DİYORUZ AMA NASİP ARTIK BUNDN SONRA HAKKIMIZI ALIRIZ HAYIRLARLA İNŞ CANIM DUALARINI EKSİK ETME CANIM BENİM EMEĞİM YERDE KALMAZ ALLAH İZİN VERMEZ İNŞ TÜM İSTEYENLERE DE BANA DA NASİP EDER HAYIRLARLA İNŞ AMİN

1000 ,tane La ilahe illallah aldım sabaha kadar inşaAllah okurum .Dilerim en yakın zamanda Vatanımız huzura kavuşur bütün okunan dualarımızı Rabbim kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…