ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

aaynaa aaynaa canim benim o gece kabus gibiydi bizde sabahladik esimde hava alanina gidenlerdendi 4 saat yuruyup oraya vardilar tum arkadaslariyla birlikte mechule belkide donemeyeceklerdi tanklari ele gecirip ustlerine ciktilar arkadasinin esi hamile ve kadin aglarak eve gel diyor arkadasi hayir siz duanizi yapin yatin diyor yemin ederim bende gittim ama esim beni eve geri birakti kalbim esimleydi duamizi yaptik allaha emanet ettik bekledik inşallah gecmis bitmis olur sabah namazinda tespihler okuyup hediye ediyoruz rabbim kabul etsin inşallah ikigun meydanlardaydik bugun yorgun oldugugumuz icin cikamadik... internetin telofonun faydasi iste cok cabuk toplandik haberdar olundu birlik beraberlik oldu allah herkezden razi olsun

1000 ,tane La ilahe illallah aldım sabaha kadar inşaAllah okurum .Dilerim en yakın zamanda Vatanımız huzura kavuşur bütün okunan dualarımızı Rabbim kabul etsin amin
AMİN İNŞ HAYIRLARLA RABBİM HUZURA KAVUŞTURSUN DEVLETİMİZİ MİLLETİMİZİ İÇİMİZDEKİ DÜŞMANI DA DIŞARDAKİLERİ DE SIRTLARI YERE GELİR DE BU MİLLETİN İÇİ FERAHLAR

Allahım sendende ebeden razı olsun benide etiketledğin ve bu dualarımıza ortak oldum . Allahım yar ve yardımcın olsun canım amin
YAZIŞTIĞIM KONULARDA HEP GÖZÜME ÇARPAN ARKADAŞLARIMI VE SÜREKLİ İLETİŞİMDE OLDUĞUM DOSTLARI ETİKETLEDİM NASİP ALLAH'TAN SİZ DE ES GEÇMEDİNİZ DUAMIZA ORTAK OLDUNUZ KADİR MEVLAM HER ŞEYİN SAHİBİ YA HAKİM YA AZİZ YA ALİM YA CAMİ YA VALİ YA KAHHAR YA GAFFAR YA MALİKÜL MÜLK KAİNATIN SULTANI YA RAHMAN ALLAH'IMIZ YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SEVAPLARIMIZ ENGİN DENİZLER GİBİ OLSUN GÜNAHLARIMIZ AF GELECEĞİMİZ AYDINLIK YASTIĞIMIZDA HUZUR OLUR İNŞ AMİN EN YAKIN ZAMANDA DÜZENİMİZ NORMALE DÖNER İNŞ AMİN

ALLAH RAZI OLSUN CANIM EKLİYORUM HEMEN..
konuyla alakası yok ama o 4üzler sizin mi ay bana da dua edin hayırlısıyla darısı bana da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan inş amin
Evet canim benim çok şükür:)) ederim tabi rabbim gönlünuze göre versin inşaallah hayırlısı ile

aaynaa aaynaa canim benim o gece kabus gibiydi bizde sabahladik esimde hava alanina gidenlerdendi 4 saat yuruyup oraya vardilar tum arkadaslariyla birlikte mechule belkide donemeyeceklerdi tanklari ele gecirip ustlerine ciktilar arkadasinin esi hamile ve kadin aglarak eve gel diyor arkadasi hayir siz duanizi yapin yatin diyor yemin ederim bende gittim ama esim beni eve geri birakti kalbim esimleydi duamizi yaptik allaha emanet ettik bekledik inşallah gecmis bitmis olur sabah namazinda tespihler okuyup hediye ediyoruz rabbim kabul etsin inşallah ikigun meydanlardaydik bugun yorgun oldugugumuz icin cikamadik... internetin telofonun faydasi iste cok cabuk toplandik haberdar olundu birlik beraberlik oldu allah herkezden razi olsun
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HEPİMİZE...
VALLAHA MİLLETİMİZ BU KADAR KENDİNİ FEDA ETME CESARETİ GÖSTERMESEYDİ İŞİMİZ ÇOK VAHİMDİ..
önemli olan bundan sonra devlet büyüklerimizin her kurumdaki kırıkların temizlenmesi sadece askeriyede yargıda değil her kurum temizlenmeli ve kurunun yanında yaş yandı gibi gösterilmesin milletimiz askerimizin içindeki suçlulara kızgın yoksa askerimiz polisimiz olmasa ne olur bizim halimiz güvenle uyumak onların sayesinde ama bu kadar çok sayı çıkması iş daha çözülmedi dualarımızı eksik etmemeliyiz ve meslekten uzaklaştırmalara hız verilmelidir

Evet canim benim çok şükür:)) ederim tabi rabbim gönlünuze göre versin inşaallah hayırlısı ile
ALLAH RAZI OLSUN SAĞOLUN..
biz de eşimle 2 seneyi geçti istiyoruz henüz nasip olmadı hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olsun da ne yapalım sabır ediyoruz şimdik

2 fetih süresi okudum, 300 tevhid okudum+ kızım da 400 tevhid okudu.
Okumaya devam ediyor, bildiririm tekrar.
Rabb'im kabul etsin İnşaAllah.

Dusunup etiketledigin icin tesekkurler aaynaa aaynaa
Malesef herhangi bir dua okuma konusunda yardimci olamayacagim, çünkü hayatta doğaüstü güçlerin olduğuna inanmıyorum. Ve sorunlarimizin duayla degil akil ve mantik cercevesinde analizler yapilarak, onlemler ve stratejiler uygulanarak cozulecegini dusunuyorum. Ancak burada yapılan iyi niyetli bir hareket olmus, pozitif duygularini yansitan herkese de tesekkurler. yasadigimiz ülkenin ve bu ulkedeki insanların daha iyi bir ortamda yasamasi icin ben de iyi dileklerimi sunuyorum.
Daha aydinlik, hoşgörünün ve demokrasinin tam anlamiyla yasanabildigi güzel gunlere çabucak ulasmak dilegiyle...

canım benı etiketlemişsiz,ben birşey okuyacak durumda değilim,ağlamaktan hışırım çıktı,piskolojım çok kötü,yzuum be karış,içimdeki acının tarfı zaten yok,elim ayağım uyuşuyor,kafam yerınde bıle değil,

X