ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

Senin işin benden zor iki tane bebe var onlarla da ayrı ayrı ilgileniyorsun aman olsun evin neşesi onlar kederi sıkıntıyı bile unutturur insana..
Canım Rabbim tez vakitte sana da nasip etsin sağlıklı sıhhatli evlatlar, topladığını dağıtan kuzular :)

Canım Rabbim tez vakitte sana da nasip etsin sağlıklı sıhhatli evlatlar, topladığını dağıtan kuzular :)
heheh ay hayırlarla inş canım bakalım hayırlızamanda olsun inş gülüm ay ben çok sinirliyim çok kavga ederim heralde bebişimle gerçi insan kendi evladı olunca daha farklı olur heralde

heheh ay hayırlarla inş canım bakalım hayırlızamanda olsun inş gülüm ay ben çok sinirliyim çok kavga ederim heralde bebişimle gerçi insan kendi evladı olunca daha farklı olur heralde
Farklı oluyor tabi ki ama sinir pek değişmiyor çevreden de köstek olan çok olursa özellikle

Canm kusura bakma biraz geç oldu 3 fetih süresi okudum aaynaa
ALLAH RAZI OLSUN SAĞOLASIN..
inşallah MEVLAMIZ hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlat olmasını nasip eder evladınız ben de sen bir şey yazmadan daha da tekrar etmek istemedim seni gönüllü devletimiz milletimiz geleceğimiz için dua ediyoruz inş çu zor zamanları hayırlarla atlatırız korkuyla yaşamak kadar kötü bir şey olamaz şehitlerimizin ruhu şaf olsun yaralarımız tez zamanda şifa bulsun bizlere de huzur güven ve barışla yaşamak nasip olsun bizlere de amin...

tekrardan teşekkür ederim canım hemen ekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…