Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

ANKARA tedavim için ;
2 kutu 900 gonal f
6 cetrotide
2 ovitrelle lazım herhangi biri elinde olan özelden yazabilir mi lütfen ?

Bayanlar merhaba

cetrotide ve ovitrella ya ihtiyacım var.​

Elinde fazla olan var mı İstanbul

elimde 3 kutu gonal f den kalan 400 - 150 - 50 doz toplam 600 doz ilaç var ankarada. isteyene tedavide olana vericem boşa gitmesin

Cyclo proynova 5 kutu vereceğim Estrofem ile takas yapmak istiyorum

Eklentiler

• CACD8E53-C988-44BC-A0CC-5C4C394E6599.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 12
Elimde olan ve ihtiyacı olana göndermek istediğim ilaçlar
Progestan 200 mg 1 kutudan kalan 20 kapsül skt:31.08.2025
Progestan de 25 mg enjeksiyonlu çözelti 1 kutudan kalan 4 adet iğne skt:30.11.2025
Klomen 50 mg 10 tablet skt:08.2025
Estrofem 1 kutu 2 mg skt: 01/2027

Merhaba Estrofemi alabilirim hangi şehirdesiniz

Progestan enjeksiyonu alabilirim hangi şehirdesiniz

Kızlar sakaryada yaşayıp gonal f450 ihtiyacı olan varsa bana mesaj atsın 2tane var elimde

Kızlar merhaba bu ikinci tedavım ilk tedavim olmuşuz oldu ve Tutmadı üstelik raporda çıkmadı Herşeyimmmm ücretli oldu şimdi ikinci tedaviye başladım pergoveris meriofert ve cetrotin şuna kullanıyorum ama doktorum birdaha almam gerektiğini söyledi elinizde varsa bana verebilirmisiniz hem bulmak çok zor hem şuna kadar pqhalıki elimde ne varsa ilaçlara verdim yine stres yaptık vala bu yüzden Allah rıza için rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah elinizde varsa bana hediye edebilirsiniz çok dua ederim size karşılıklı kargo ödemeli alırım 5 günüm var yardım edebilecek olan varmı

bu ay ankarada tüp bebek tedavisi olacağım şırnaktan ankaraya geliyorum 6. tüp bebek denemem olacak sıfırdan tedaviye başlıyorum elinde gonalf olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…