Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaslar ankarada olup elinizde ileri tarihli.gonalf varsa benimle iletisime gecebilir misiniz diger ay tedaviye baslayacagim

Merhaba arkadaşlar izmir'de olup elinde gonal f ve Ovitrelle varsa fazladan yardımcı olursa sevinirim haftaya tedavi başlıyor regl olmayı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar gonal F, ovitrella olan var mı İstanbul Anadolu yakası. Daha doğrusu çoğu ilaca ihtiyacım var hemen gelip alabilirim. Yarından itibaren kullanmaya başlamam gerekiyor 🤲🏻

Merhaba

Daha önceki tedavilerimden elimde kalan ilaclar

4 adet climara forte , 4000 anti -xa ıu/0.4ml , son kullanım 08/2024

8 adet enox iğne 7.8 mg , son kullanım 08/2025

2 tablet femara 2.5 mg , son kullanim 05/2027

22 tane Estrofem, 08/2025
(8 tanesi tarafimdan daha önce kullanilmistir)

İstanbul Anadolu yakasindayim
Hala duruyor mu elinizde

Buradan paylaştığım detayı kopyala yapıştır yaptım. Eğer şu anda tedavi görüyorsanız işinizi görür.

Merhaba,

Elimde 450 ml gonal f var. Şöyle ki bendeki gonal f 900lüktü 225-225 olacak şekilde 450 ml kullandım içinden, şu anda 450 ml var. İlaç sebzelikte bekliyor ve 16 mayıs tarihinde açtım. Zaten dolaptan çıkarıp iğneyi yapıp hemen koyuyoruz biliyorsunuz.Yani güvenilmez bir durum söz konusu olamaz, olsa hiç yazmam buraya hepimiz ne yaşadığımızı biliyoruz. 28 gün içerisinde kullanmak gerektiğinden ve benim için ihtiyaç olmadığından şu anda tedavi gören ihtiyacı olana ücretsiz verebilirim yoksa çöpe gidecek. İstanbul Tuzla’da yaşıyorum. Elden teslim edebilirim
İlaçları verdiniz mi.

arkadaşlar elimde 2 hafta önce açtığım gonalf 900 den 300 lük kaldı. iğneleriyle kutusuyla birlikte dolapta muhafaza ediyorum, ayrıca bir kutu cetrodite 250mcg hiç açılmamış ileri tarihli var. İkisini de dolapta saklama koşullarına dikkat muhafaza ederek muhafaza ediliyor.
Ankara dayım , özellikle gonalf açıldığı için boşa gitsin istemiyorum, sonucta cok pahalı ilaçlar, ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.

Arkadaşlar elimde 5 kutu cyclo progynova mevcut skt : 1/2028 İstanbul’dayım ücretsiz vereceğim. Birde Estrofem ihtiyacım var takas yapabilirim

Selam kızlar Ankara'dayım. Elimde Gonalf 150 ml/g enjeksiyon bulunmakta. Bir de ovitrelle var ovitrelle çeyrek dozda kullanıldı gerisi duruyor. Yarımdan fazla da estrofem mevcut.
Almak isteyen arkadaşlar için bunların karşılığında progestan 200 mg tablet, proluton Depot ve varsa endol 100 mg fitil takası kabul ederim.

X