Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhaba hanımlar ,
Kocaeli ve çevresi gelip almak şartı ile aşağıdaki ilaçları vermek istiyorum.

2 kutu - meriofert 150 - 06/2024 ve 07/2024

1 kutu - gonalf 450/0.75 ml 06/2024

1 kutu - ovitrelle 250/0.5 ml 10/2024

1 kutu - climara Forte 7.8/25cm 08/2024
Canım benim vermediysen meriofert ovitre lütfen tedavi aşamasındayım

Merhaba kızlar Allah aşkına eğer ki ilaçları ücretsiz vermeyecekseniz neden bu başlığın altına toplandınız ücretsiz vereceğiz diyorsunuz biz de mesaj atıyoruz ayriyeten numara da alıyoruz sonradan mesaj bölümünde ilaçlar yalnız ücretli bilginiz olsun diyorsunuz böyle bir şey olur mu ya ya girilen süreç zaten çok stresli zaten çok zahmetli zaten başlık ücretsiz vereceğim başlığı olduğu için birbirimizle şu an burada fikir alışverişi yapıp ilaçları konuşuyoruz ihtiyacınız varsa ilaçları daha sonra kullanacaksınız ve ileri tarihli ise tabii ki de elinizde kalsın ama yakın tarihi geçmek üzere ise ve çöpe gideceğine hayrınızı Allah rızası için birine hediye edin yani 300 400 TL kazanmaktansa hayır duası alırsınız

Merhaba kızlar Allah aşkına eğer ki ilaçları ücretsiz vermeyecekseniz neden bu başlığın altına toplandınız ücretsiz vereceğiz diyorsunuz biz de mesaj atıyoruz ayriyeten numara da alıyoruz sonradan mesaj bölümünde ilaçlar yalnız ücretli bilginiz olsun diyorsunuz böyle bir şey olur mu ya ya girilen süreç zaten çok stresli zaten çok zahmetli zaten başlık ücretsiz vereceğim başlığı olduğu için birbirimizle şu an burada fikir alışverişi yapıp ilaçları konuşuyoruz ihtiyacınız varsa ilaçları daha sonra kullanacaksınız ve ileri tarihli ise tabii ki de elinizde kalsın ama yakın tarihi geçmek üzere ise ve çöpe gideceğine hayrınızı Allah rızası için birine hediye edin yani 300 400 TL kazanmaktansa hayır duası alırsınız
Kim ücretli veriyorsa Mune Mune ye söyleyebilirsin

ben de ilaç yardımı istedim ama evet ücret talep eden oluyor özelden yazarak neyse zaten bu tedaviler zor süreçler hani bu başlık altında en azından hayrına vermek isteyenler toplanırsa daha iyi olur..

ben de ilaç yardımı istedim ama evet ücret talep eden oluyor özelden yazarak neyse zaten bu tedaviler zor süreçler hani bu başlık altında en azından hayrına vermek isteyenler toplanırsa daha iyi olur..
Evet burada zaten bu başlık bunun için değil miydi mesaj atılıyor cevap veriyoruz konuşuyoruz sonra diyor ki ücretli ama ya da ben söylüyorum ücretli değil değil mi hediye edeceksiniz hayır ücretli bu kadar aldık bu kadara ya Allah rızası için yapacağınız şeyi neden ücret talep ediliyor ki zaten imkan olsa burada bu kadar bu arayış içine girilip bu kadar resmi bir şekilde konuşulmaz ki

Evet burada zaten bu başlık bunun için değil miydi mesaj atılıyor cevap veriyoruz konuşuyoruz sonra diyor ki ücretli ama ya da ben söylüyorum ücretli değil değil mi hediye edeceksiniz hayır ücretli bu kadar aldık bu kadara ya Allah rızası için yapacağınız şeyi neden ücret talep ediliyor ki zaten imkan olsa burada bu kadar bu arayış içine girilip bu kadar resmi bir şekilde konuşulmaz ki
aynen öyle insan yazarken sıkılıyor benim aha 6. denemem olacak yaptığım masrafı artık hesaplayamıyoruz öğretmen evinde kalacağız kalma yeri dert ilaçlar öyle...msj atmış bana biri 7 küsürmüş gonalf aldığında bana 6 küsüre verecek :KK70: ne kadar indirim yaptın diyecektim hani 3 de ya da 4 de de indirim yapmış ol o zaman..direk sildim msıjı bir şey yazmadım yani ben ücretsiz konuya ilaç ihtiyacımı yazmışım parayla da olsa alacağım dememişim ...ne bileyim ya biz evladımıza hayırlısı ile sağlıcakla artık kolaylıkla kavuşsak ilaç mı kaldı elimde inan bir tekini bırakmam göremek de istemem bu sıkıntıyı yaşayan bir dua etsin derim imkan da varsa ha yeniden tedavi görecek insan da zaten satmaz ama çocuğuna kavuşmuş insan ne yapacak zaten kalan ilacı..

aynen öyle insan yazarken sıkılıyor benim aha 6. denemem olacak yaptığım masrafı artık hesaplayamıyoruz öğretmen evinde kalacağız kalma yeri dert ilaçlar öyle...msj atmış bana biri 7 küsürmüş gonalf aldığında bana 6 küsüre verecek :KK70: ne kadar indirim yaptın diyecektim hani 3 de ya da 4 de de indirim yapmış ol o zaman..direk sildim msıjı bir şey yazmadım yani ben ücretsiz konuya ilaç ihtiyacımı yazmışım parayla da olsa alacağım dememişim ...ne bileyim ya biz evladımıza hayırlısı ile sağlıcakla artık kolaylıkla kavuşsak ilaç mı kaldı elimde inan bir tekini bırakmam göremek de istemem bu sıkıntıyı yaşayan bir dua etsin derim imkan da varsa ha yeniden tedavi görecek insan da zaten satmaz ama çocuğuna kavuşmuş insan ne yapacak zaten kalan ilacı..
Benim mesela bundan iki sene önce tedavim olumsuz sonuçlandı imkanım da yoktu yani klinik tekrardan tamam ilaçlar biraz elimde vardı ama klinik ücreti işte yok vitamini ıvır zivir sigorta raporu kesinlikle zaten karşılamada çıkmadı bana ama ben elimde kalan bütün ilaçları kendim kendim kargo ödemeli isteyene bağışladım verdim yani ödemesini de ben yaptım yeter ki dedim bir hayır duasıyım bu kadar Yani konu başlığı zaten bu

arkadaşlar elimde 2 hafta önce açtığım gonalf 900 den 300 lük kaldı. iğneleriyle kutusuyla birlikte dolapta muhafaza ediyorum, ayrıca bir kutu cetrodite 250mcg hiç açılmamış ileri tarihli var. İkisini de dolapta saklama koşullarına dikkat muhafaza ederek muhafaza ediliyor.
Ankara dayım , özellikle gonalf açıldığı için boşa gitsin istemiyorum, sonucta cok pahalı ilaçlar, ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.
Bende Ankarada yaşıyorum verilmediyse alabilirim

başka arkadaşlarda da gonal f varsa haber bekliyorum ayın 22 sinde şırnaktan ankaraya tedavi için geleceğiz bakalım nasip diyorum.

Arkadaslar elimde
3 kutu 0.4 luk oksapar 11.2025 tarihli
1 kutu progestan 200 mg 11.2024 tarihli
1kutu açık (13 tablet) folbiol 12.2025 tarihli
İlaçlar var. Ankara içi elden ücretsiz vermek istiyorum. İhtiyacı olanlar yazabilir.

Mrbb 6.Transfer için Lutinus,prolutex yada dex,climara forte ihtiyacım var.Elinde olan varsa çok minnettar kalırım.

Merhaba elimde gonapeptyl var 3 adet. Almak isteyen için Beyoğlu İstanbul’dayım ancak 3 gün içinde şehir değiştireceğim. O yüzden acil şekilde vermem gerekiyor ilgilenenler mesaj atabilir.
Skt 04.2025. soguk zincir olarak saklama yapıldı.

Elimde olan ve ihtiyacı olana göndermek istediğim ilaçlar
Progestan 200 mg 1 kutudan kalan 20 kapsül skt:31.08.2025
Progestan de 25 mg enjeksiyonlu çözelti 1 kutudan kalan 4 adet iğne skt:30.11.2025
Klomen 50 mg 10 tablet skt:08.2025
Estrofem 1 kutu 2 mg skt: 01/2027

Muğladayım ve elden teslim etme imkanı olmayabilir fakat kargo ile iletebilirim isteyen olursa...

X