Bölgesel İncelme tv deki kadın 1 haftada AbTronic X2 yi kullanarak 2.5 kilo vermiş

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya arkadaşlar gg de 31tl ye buldum ben bunu alsam mı ne yapsam acaba ya işe yarıyor mu gerçekten acaba ?

ya arkadaşlar gg de 31tl ye buldum ben bunu alsam mı ne yapsam acaba ya işe yarıyor mu gerçekten acaba ?

arkadaşlar ben 26 kasında kullanmaya başladım mod 6 güç 6 da kullanıyorum sadece göbek bölgemde kullandım ve başladığımda alt göbeğim 109 üsr göbeğim 100 cm idi 1,5 ay sonra ölçtüm ve alt göbeğim 102 üst göbeğim 93 cm olmuştu ben de inanamadım çok etkili bi alet ancak düzenli kullanmak şart ben tavsiye ediyorum bide öyle çok pahallı olanlardan almanıza gerek yok arkadaşım 230 tl ye aldı ben 99 tl ye aldım başka bi arkadaşım benden sonra 50 tl ye aldı gg dan hepimizinki aynı bi fark yok

ben uzun zamandir almayi dusunuyorum ama gercegi 200 liraydi acikcasi veremem o kadar..ucuzlari da ayni gorevi goruyorsa denemeye deger..

bualetlerin fiyatı kışa doğru düşecektir beklemenizi öneririm alacaksanız

merhaba ben pazartesi yada salı günü gittigidiyorda gördüm 65 tl den 29,90 na düşürmüşlerdi . günlük kampanyalarda hemen aldım . dün elime geçti . çalıştırması biraz zor oldu ama sonunda başardım.
zayıfltıcağına ve yağları eriteceğine inanıyorum . çünki biri karnınızı içine çekiyor ve sonrada bırakıyor gibi çok kuvvetli bir çekim var.
biraz kullanayım gelişmeleri tekrar paylaşırım sizlerle hanımlar .
şu an 60 kiloyum ve yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum . bol bol su tüketmeye çalışıyorum ( su içmeyi pek sevmem ) bakalım sonuç ne olucak

2 haftalık kullanım sonucu bayağı bir gelişme oldu göbeğimde .ölçmedim ama eşimde farketti değişikliği
ben bunu kullanırkan elma sirkeside içiyorum ama ballı karışımdan .
kullanmaya devam edicem . 2 hafta sonra yine gelişmeleri yazarım kızlar

bende 2 haftadır kullanıyorum..ama ben onu taktığımda resmen hatim indiriyorumm...:18: ya patlarsa diye çok korkuyorumm..siz öyle bi tereddüt yaşamıyormusunuz?????????
içinde minicik piller var ve güçlü bi alet..o piller ısınıp vücudumda parçalanacak diye korkuyorum..
ayyy ne bilimm yaaa ben mi çok pimpiriğim...
faydasına gelincede ben bi merkezde bu aletin aynı görevini yapan bi alete girmiştim zayıflamak için..vallaa o aletle aynı ben onun faydasını bildiğim için bununlada 1 ayın sonunda ciddi bi fark olacağını düşünüyorumm

o kadar korkma canım . korkulacak bir şey yok ben ilk başlarda 4-5 de kullanabiliyordum alıştıça bazen 10 a kadar çıkıyorum :))
bu arada yağ yakma seviyesi 6 hanımlar ben biraz kullandıkdan sonra kullanım kılavuzunu inceledim ..
ama çok faydasını gördüm görmeyede devam ediyorum .. tavsiye ederim

arkadaşlar gerçekten memnun musunuz. benim göbek ve simit (bel çevresi yağ) sorunum var. kilomdan hiç şikayetci değilim. sizce işe yarar mı? yoksa mekik aleti mi alayım?

arkadaşlar gerçekten memnun musunuz. benim göbek ve simit (bel çevresi yağ) sorunum var. kilomdan hiç şikayetci değilim. sizce işe yarar mı? yoksa mekik aleti mi alayım?

mekik aleti de işine yarar ama canım zahmetli olur . :))
buda aynı görevi görüyor ve çok etkili ab tronic x2 yi tavsiye ederim .

yardım kızlar, kemerimiz bugün geldi ama çalıştıramadık, titremedi ne yaptıysak. kullanan arkadaşlar açıklayabilir mi lütfen, nedir çözüm?

ilk başta alttaki yuvarlak çalıştırma düğmesine basıyorsun sonra üsteki 3çizgi şeklindeki tuşa basıyorsun ilk çıkan üçgen işaretinden hareket şeklini şeciyorsun ok tuşlarıyla sonra tekrar 3 çizgi şeklindeki tuşa basıyorsun şiddetini ayarlıyorsun ok tuşlarıyla tekrar 3 çizgi şeklindeki tuşa basıp dakikasını ayarlıyorsun ve başladııı:) umarım faydalı olmuşumdur....

teşekkür ederiz cevap içinnn ancak biz alışamadık o kemere, beklediğimiz gibi değildi hiç ve geri gönderdik bugün...

ya kızlar
bende almayı çok düşünüyorum gg den ama eşimi ikna edemiyorum...ya kalp sorunu yaratırsa diyor.işe yarar mı diyor...hala kullanan varmı aranızda...ne yapayım ?

eşimi ikna ettim bugün aldım ürünü ama memnun kalmadım ilk etapta.aşırı karıncalaşma oldu ne yaptıysam engel olamadım buna.sizde böyle sorunla krşılaşan var mı?ikinciye denemeye korkuyorum bile...

bi ara iki hafta kadar düzenli kullandım ve gerçekten işe yaradığını gördüm ancak kilo verdirmekten çok sıkılaştırdığı etkisinin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. şu aralar yine kullanmaya başladım biraz sporla destekleyerek, biraz da yediklerime dikkat ederek bi kaç kilo vermeyi düşünüyorum :44:

Canım , o ilk başta oluyor ama sonra sonra alışıyorsun ,ki benim şu an hoşuma bile gidiyor masaj etkisi veriyor yani ... Sana tavsiyem ilk bir kaç gün hatta ilk hafta yüksek modlarla çalıştırma yani 5 i geçme, daha sonralarıda kademeli kademeli arttırabilirsin :):)

sağol canım paylaşımın için ama ben zaten 5 e bile getiremedim hızını.göbeğim şçyle böyle alıştıda bacaklarıma kesinlikle kullanamıyorum.ayak parmaklarım bile karıncalaşıyor...

evet arkadaşlar yorum bekliyorum
ben de alacağım
var mı başka kullanıp memnun yada mutsuz olan?
kullanalar, işe yarıyor mu?

arkadaşlar benmde sizler gibi süphelerim vardı alıp almamak konusunda fakat artık kilolardan kurtulmam gerekiyordu. topshopta satılan orjinal ürünü pahalı geldiginden gitti gidiyordan 30 tl ye aldım. orjinalini bilmiyorum ama bence orjinalinden farksız. gayet kaliteli ve etkili bir ürün. 2 kalem pille calısıyor ve birhafta boyunca hergün yarım saat calısmama ragmen piller bitmedi. kullanmaya baslayıp o vurusları ve etkisini gördügümde ilk gün bitecegini düsünmüstüm sonuca gelirsek dedigim gibi bir hafta boyunca günde yarım saat kullanarak 2 kilo verdim. fakat sözlüm gördügünde sen ne kadar kilo vermissin dedi. 2kilo verdigimi söyledigimde ise yok bence daha fazla gözüküyor dedi nasıl bir mutluluk anlatamam kısacası bir hafta kullanımdan sonra yaglarınızdan kurtuldugunuzu ve sıkılastıgınızı hissedeceksiniz. kesinlikle tavsiye ediyorum.. hepinize sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…