Bölgesel İncelme tv deki kadın 1 haftada AbTronic X2 yi kullanarak 2.5 kilo vermiş

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
merhaba arkadaşlar ben iki haftadır kullanıyorum bı ürünü çok memnunum herkes çok kilo vermişsin diyor çok mutlu oluyorum keşke daha önce alsaymışım bu arada sitelerde jelini tek olarak satıyorlarmış bilginize..

Ben top shoptan almadım ( Ne yapayım fiyat cok uygundu ..:

Diğerini görmediğim için tabiki aradaki farkı bilemem ama bu gayet güzel çalışıyor jeli ,çantası kullanım klavuzu vs her şeyi cıktı içinden ..

Şimdi sahtemi bu :1shok

arkadaşlar bende aldım nihayet 2-3 gündür kullanıyorum kilo verdirirmi bilmem ama faydalı birşeye benziyo ben sıkılaşmak için aldım inşallah faydasını görürüm sizi bilgilendiririm

evet arkadaşlar yorum bekliyorum
ben de alacağım
var mı başka kullanıp memnun yada mutsuz olan?
kullanalar, işe yarıyor mu?

ewt arkadaşlar gerçekten kullananların bilgisi ve deneyimleri çok önemli..lütfen paylaşın :)

arkadaşlar yaklaşık 15 gündür düzenli olmasada kullanıyorum her yerim et kesti bu aralar ab tronic x2ye güvenerek yediklerime pek dikkat etmediğimden kilo vermedim fakat o kadar yemeğede hiç kiloda almadım bence işe yarıyo bu alet

kipra canım bana özel mesaj atmışsın ama ben sana geri dönemedim çünkü özel mesaj gönderebilmem için konu cevaplama paneline 50 tane mesaj yazmam gerekiyormuş. benim aldığım abtronicx2 orjinal değil marka verebilirmiyiz bilmiyorum ama beh...ab tronic x2 gg dan aldım orjinalini hiç görmedim ama aldığım ürün çok güzel fakat 1 hafta düzenli kullandım. şimdi tekrar başlayacağım ama bu sefer yediklerime dikkat ederek gelişmeleri yazarım a.s

arkadaşlar ben basenlerim için kullanmak istiyorum. 58 kiloyum 1.73 boyundayım göbek falan yok ama biraz basen war. kuulanan arkadaşlar basendede işe yararmı?şimdiden teşekkkürler...

ab tronic x2 yi bir haftadır kullanıyorum alırken aslında bu kadar iyi olduğunu tahmin etmemiştm o yüzden gg dan 55 tlye aldım basenlerde de deneyeceğim kolda ve göbekte süper günde 100 mekik çektiğim dönemler böyle sonuç almadım kararsızlara mutlaka tavsiye ederim

arkadaşım aldı eşi ile beraber kullanıyorlar çok etkili hatta kabızlık sorunu olanlara şiddetle tavsiye ediyorlar:)gözlemledigim o bende alıcam onlar 207 tl ye aldılar aradım aldıkları yeri ve başka sitelere daha uygun onlar orjinal olmadıgını sölüorlar şuan hamileyim dogumda sonra alıcam kesin ama ücret azıcık kafamı karştırdı yan sanayi alanlar da memnunlar mı acaba ki??

arkadaşlar bende bugün getirttim ama içinde türkçe kullanma klavuzu yok.o yüzden çalıştıramıyorum.kullananlar kullanım şeklini yazarlarsa çok sevinirim.

Şöyle öncelikle en aşağıda yuvarlak açma/kapama bölümü var. Yukarıda ortadan uzun dikdörtgen bir bölüm var içinde de 3 çubuk o dikdörtgene ilk defa bastığınızda çalışma stilini ikinci defa bastığınızda çalışma hızını 3. kez bastığınızda ise dakika ayarını yapabilirsiniz.

Ama bunlardan önce 4 adet pede ürünle birlikte gelen jeli sürün

ben daha çok 2-3-7 modllarını kullanıyorum ve güç olarakta 3 yeterli oluyor 5-6 ya dayanmak çok zor.

gg den alanlar memnunlar mı acaba?
ben vibro shape almıştım ama hiç memnun kalmadım.
o kadar kullanıyorum ama hiçbir değişiklik yok maalesef
şimdi ab tronik x2 almayı düşünüyorum.
birde gg de hangi satıcıyı tavsiye edersiniz arkadaşlar lütfen yardımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…