Bölgesel İncelme tv deki kadın 1 haftada AbTronic X2 yi kullanarak 2.5 kilo vermiş

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
yardım kızlar, kemerimiz bugün geldi ama çalıştıramadık, titremedi ne yaptıysak. kullanan arkadaşlar açıklayabilir mi lütfen, nedir çözüm?

jel az geldiginde ve cilde temas etmediginde kemer çalısmıyor ve uyarı veriyor. ayrıca acma dügmesine bastıktan sonra oklarla modu seciyorsunuz, acma dügmesinin üstündeki yuvarlak kısma bastıktan sonra seviye kısmını yine oklarla ayarlıyorsunuz 5-6 iyi bir seviye. sonrasında tekrar üsteki yuvarlak kısma basıp bu kez süreyi ayarlıyorsunuz. sonrası size kalmıs ister bilgisayar basında otur, ister yat tv seyret:KK34: kolay gelsin..

kızlar burdaki yorumlarınızı okuyarak bende şimdi hepsi burda dan sipariş verdim,bir kaç sorum olacak bu alet jel siz çalışmıyormu,birde jel bitince ney kullanıyorsunuz,birde masaj aleti olarakta kullanılıyormu diğer bölgelere

sabitlenmiş konuyada yazdım ama bir de burda yazmak istedim abtronicx 2 bugün elimize geçti fakat kullanma klavuzundan bir şey anlamadık kemer ayarını bölgeye göre yapamadık ve jelin iletken yastıkların neresine sürüleceğini bilemedik işaretli yer diyo ama bir işaret yok kullananlar yardımcı olursa seviniriz şimdiden teşekkürler

aynen canım bende bısey anlamadım kızlar aciill kullanan varsa yazsın,nasıl yapcaz nasılş takcaz,jelı nereye surcez,bırde alette titreşim olmaz yazıyor nasıl anlıcaz çalıştını ay çokmu cahil kaldım neyim

Şimdi kızlar 4 tane ped var onları iç taraftaki çıt çıtlara takın (2 önde 2 arkada ).Taktıktan sonra öndeki 4 çıtçıda (dıştaki) pille çalışan motoru takın.Daha sonra o pedlerin üzerine parmağınızla az miktarda jelden sürün.Kullanacağınız bölgeye göre ayarlayıp sarın abtronic'i
Şimdi geleim motorun nasıl çalıştığına.Motorun üzerinde bulunan tuşlardan altta ortada bulunan yuvarlak başlat butonuna tıklayın.Sonra üste ortada 3 çubuk bulunan butonda bir kez basarak modu,2.kez gücü,3 kez tıklayarakta süreyi ayarlayın işte bu kadar.Son olarak Oradaki aşağı yukarı butonları mod değiştimeye,gücü azaltıp arttırmaya ve süre ayarlamaya yarar

Şimdi kızlar 4 tane ped var onları iç taraftaki çıt çıtlara takın (2 önde 2 arkada ).Taktıktan sonra öndeki 4 çıtçıda (dıştaki) pille çalışan motoru takın.Daha sonra o pedlerin üzerine parmağınızla az miktarda jelden sürün.Kullanacağınız bölgeye göre ayarlayıp sarın abtronic'i
Şimdi geleim motorun nasıl çalıştığına.Motorun üzerinde bulunan tuşlardan altta ortada bulunan yuvarlak başlat butonuna tıklayın.Sonra üste ortada 3 çubuk bulunan butonda bir kez basarak modu,2.kez gücü,3 kez tıklayarakta süreyi ayarlayın işte bu kadar.Son olarak Oradaki aşağı yukarı butonları mod değiştimeye,gücü azaltıp arttırmaya ve süre ayarlamaya yarar

teşekkürler canım peki alet titricekmi nasıl anlıcaz çalıştını,şu an regl oldum kullanmayın yazıyor daha takmadım

teşekkürler canım peki alet titricekmi nasıl anlıcaz çalıştını,şu an regl oldum kullanmayın yazıyor daha takmadım
Canım bu aletin özelliği titreşim değil.Gönderdiği elektromanyetik dalgalar kasların kasılmasını sağlıyor.Yani kasların kasıldığını hissediyorsun istersen karın bölgende kullanma denemek için küçük bir kol ve bacak çalıştırma bandı var.Onu kullan hem denemiş olursun

Canım bu aletin özelliği titreşim değil.Gönderdiği elektromanyetik dalgalar kasların kasılmasını sağlıyor.Yani kasların kasıldığını hissediyorsun istersen karın bölgende kullanma denemek için küçük bir kol ve bacak çalıştırma bandı var.Onu kullan hem denemiş olursun

tamam şeker bilgiler için teşekkürler

bende sipariş verdm ürünn elime geçti bugun kullanmaya basladım bakalım sıkılasçmmı ama gercekten kasları ii kasıo:KK66:

ya arkadaşlar ben 2 gündür kullanıyorum göbeğime takıyorum canı simitlerim için,25 dk felan takıyorum ne kadar durması lazım ,siz ne kadar takıyosunuz fazlasının zararı vardır heralde,birde can simiti için hangi mod da çalıştırmak gerek,kılavuzda 5 dıyor birde +5 o ne oluyor

ya arkadaşlar ben 2 gündür kullanıyorum göbeğime takıyorum canı simitlerim için,25 dk felan takıyorum ne kadar durması lazım ,siz ne kadar takıyosunuz fazlasının zararı vardır heralde,birde can simiti için hangi mod da çalıştırmak gerek,kılavuzda 5 dıyor birde +5 o ne oluyor

Ben max. 10 dak. kullanıyorum

ev için uygun fiyata alınabilecek en etkili alet diyebilirim. kendisiyle 2 yıl önce tanıştım ve resmen aşk yaşıyoruz =)

ben basenlerim için kullanıyorum ve 1,5 hafta gibi kısa bi sürede bile basenler yüzde 70 gidiyor. kilo verdirmiyor, ki zaten böyle bir iddiası da yok. spora merkezinde spor yaptıktan sonra pasif jim.'e giriyordum ve inanılmaz memnundum. onda da vücudun sorunlu bölgelerine o minik petlerden yerleştiriyolar ve cihazı çalıştırıyorlardı, onun ev tipi diyebiliriz.. ordaki 15 günlük seans ücretine abtronic alıp yıllarca kullanın :KK70: tabi bıraktığınız an vücut eski şekline geri dönüyor ama istediğiniz şekle kavuştuktan sonra ayda 2-3 kez yapmak yeterli olucaktır..

bende almayı düşünüyorum bu ürünü arkadaslar da..almak isteyenler için söyleyeyim ..üyeyim ama site ismi veriliyor mu bilmiyorum..g...t...g..yor da var 45-49 lira civarı jeli de 3 lira ya satılıyor tek tek bilginize :)

merhaba arkadaşlar bende 1 haftadır kullanıyorum ama arka tarafını çalıştıramadım sadece karın bölgesi çalışıyo.belime tam oturmadı yan duruyo.nasıl takılacağını bilen varsa lütfen cvp yazsın...

Bende iki gündür kullanıyorum ama yanlış kullanmaktan korkuyorum daha önce kullanıp sonuç alan birisi nasıl hangi seviyede ve hangi hızda ne kdar süre kullandığını yazarsa çok sevinirim tşkrler:)

ev için uygun fiyata alınabilecek en etkili alet diyebilirim. kendisiyle 2 yıl önce tanıştım ve resmen aşk yaşıyoruz =)

ben basenlerim için kullanıyorum ve 1,5 hafta gibi kısa bi sürede bile basenler yüzde 70 gidiyor. kilo verdirmiyor, ki zaten böyle bir iddiası da yok. spora merkezinde spor yaptıktan sonra pasif jim.'e giriyordum ve inanılmaz memnundum. onda da vücudun sorunlu bölgelerine o minik petlerden yerleştiriyolar ve cihazı çalıştırıyorlardı, onun ev tipi diyebiliriz.. ordaki 15 günlük seans ücretine abtronic alıp yıllarca kullanın :KK70: tabi bıraktığınız an vücut eski şekline geri dönüyor ama istediğiniz şekle kavuştuktan sonra ayda 2-3 kez yapmak yeterli olucaktır..

Basenlerde nasıl kullanıldığını yazarsan çok iyi olur canım küçük kemerle mi yoksa diğeri ile mi çalıştın ne kadar süre hangi modda çalıştığını yazar mısın:KK1:

Basenlerde nasıl kullanıldığını yazarsan çok iyi olur canım küçük kemerle mi yoksa diğeri ile mi çalıştın ne kadar süre hangi modda çalıştığını yazar mısın:KK1:

küçük kemeri kullanıyorum ben. en yüksek seviye, yani 10da çalıştırıyorum. 6 numaralı modda 45 dakika. büyük kemeri hiç kullanmadım desem yeridir. keşke kutuda onun yerine 2-3 tane küçük kemerden olsaymış =)

küçük kemeri kullanıyorum ben. en yüksek seviye, yani 10da çalıştırıyorum. 6 numaralı modda 45 dakika. büyük kemeri hiç kullanmadım desem yeridir. keşke kutuda onun yerine 2-3 tane küçük kemerden olsaymış =)

On numaralı modda mı şaka yapıyorsun ben altıdan yukarı henüz çıkmadım ilerleyen günlerde kademe kademe artırayım o halde tşkrler canım şu basenlerim olmasa o kadar memnun olcam ki:)

X