Bölgesel İncelme tv deki kadın 1 haftada AbTronic X2 yi kullanarak 2.5 kilo vermiş

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tugce95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
8
0
Bu ürünü tv de yayınlanır ya hani işte ordan izledim diğer ürünlerin aksine çok dişkkatimi çekti titreşimli kemerle benziyor fakat öyle değilmiş kaslara elektriksel uyarılar gönderip onların kasılmalarını ve rahatlamalarını söylüyormuş reklamdaki insanlar 1 hafta 2 hafta kadar sürede göbeklerinin nasıl değiştiğini söylüyorlar ve önceki ile sonraki fotoları ekrana geliyor değişim çok fazla bende merak ettim ve internet sitesine girdim ve yazanlar şöyle:
* Kullanımı kolay ve pratiktir, Ab Tronic X2 karın kaslarınızı sizin yerinize çalıştırır.
* Giyimi çok kolaydır, vücut üzerinde rahatsızlık yaratmaz.
* Zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar; Ab Tronic X2’le günde yalnızca 10 dakika yeterlidir.
* Ab Tronic X2 elektro kas uyarım sistemi (EMS), normal egzersize göre 7 kat daha etkilidir.
* 1 dakikada karın kaslarında 400 kasılma meydana getirir.
* Vücudunuzun bütün kısımlarını şekillendirir ve güçlendirir.
* Dual kanal teknolojisi, ön ve arkadaki iletken blokları ile aynı anda iki farklı kas grubunun çalıştırılmasına imkan tanır.
* Her fitness düzeyi için kusursuz bir egzersiz aletidir.
* 8 program ve 10 farklı şiddet düzeyi mevcuttur.
* Neopren (sentetik kauçuk) iletken pedlere sahiptir.
* Kolaylıkla çıkarılıp takılabilen dual kanal mikro işlemcilidir.
* Okuması kolay büyük LCD ekranlıdır.
XXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende Çok merak edıyorum gerÇekten ıŞe yarıyormu acaba kılolardan kurtuldum ama bıraz sıkılaŞmaya ıhtıyacım var sporda yapıyorum ama ıkı Çocukla zor oluyor

kızlar benim elime salı gibi ulaşıcak gelişmeleri yazarımmguclubacismile

kullananlar ltfen fikirlerini yazsın benim aklıma yatmaya başlıy gibi

evet demin gördüm bayağı kas yaptırıyomuş. ben kas yapacak değilim de sıklaşsın yeter spor salonuna gitmekten daha iyiymiş doğru mu sizce

arkadaşlar bir sitede 89.90 tl artı büyük boy jeli ve korgo bedava ab tronic x2 buldum sizce fiyatı iyimi?ayrıca kullananlar nasıl faydası oldumu siz kaç tl ye aldınız?

evet demin gördüm bayağı kas yaptırıyomuş. ben kas yapacak değilim de sıklaşsın yeter spor salonuna gitmekten daha iyiymiş doğru mu sizce

bencede daha iyi ama 2 çocukla özelliklede yaşları 1 ve 3 se çok zor bırak spora gitmeyi aletlerim var ama fırsat bulup çalışamıyorum ki kızım doğduktan sonra mekik aleti,twister ve twist stapper aldım 3 ayda günde 2 kez çalışarak 14 kilo verdim sonra biber hapını araştırdım ve 1 kutuda ondan kullanarak 4 kiloda öyle verdim şimdi 57 kiloyum boyumda 1.69 vücudumda spordan dolayı sarkma olmadı ama biraz daha sıkılaşmam ve formumu korumam lazım tavsiyeleriniz varsa beklerim :1rolleyes:

ben aldım , 3 gündür kullanıyorum..kasları çok güzel çalıştırıyor gerçekten..gelişmeleri yazarım yerimseniben
zayıflama ile ilgili sormuşsunuz ama ben zaten zayıfım,kaslar gelişsin diye aldım..
o ebepten zayıflama konusundi birşey diyemem..

cute nerden aldığını ve fiyatı
nı yazar mısın gerçekten işe yarıyormu sence bilgilendirirsen sevinırım

Kızlar bende sipariş verdim çarşamba günü elime geçcek..umarım işe yarar,gelişmeleri yazarım..

selamlar ,
ben de etkilendim reklamlardan , şimdi arkadaşımla aramızda değerlendiriyorduk, derken kk da bu konuyu görünce daldık hemen.. lütfen bayanlar ,kullananlar deneyimlerini yazar ise çok memnun oluruz..
gerçekten reklamlardaki gibi taş atmadan kolumuzu yormadan zayıflamak mümkün olacaksa muhhteşemm yanii.. versinler şok şok üstüne açtım ham kaslarımı :)))
bu alet de yalan çıkmaz umarım

merhaba arkadaşlar ben aldım 1 haftadır kullanıyorum .. yanlız bayrama denk geldi uzun sredir kullanamadım... bir haftalık tecrübelerime dayanarak sizlere şiddetle tavsiye diyorum.. kasları gerçekten çok iyi çalıştırıyor.. kilo verdirir mi bilmiyorum fakat sıkılaştıracapı kesin :)

Dün sipariş verdim bugun elime ulaştı inanamıyorum sempatiksalakcinni
Cok heyecanlanmama ragmen henuz kullanamadım akşam evde değildik ,sabah başlayacağım
Diğer kullananlar ses lütfen :S

Yazarım tabiki ,bugun de hep dışardaydım Ama sabah işlerimi yapmadan önce takmayı akıl edebildim ..En hoş yanıda kablo vs derdi olmaması evde dolaşırkende kullanabiliyorum..Oturup şöyle bi kendimi dinleyemedim ama böylesi daha hoş ,hem işlerini yap hem zayıflasempatiksalakcinni
Ama sunu söyleyebilirm zayıflamak dan ziyade sıkılaştıracak gibi görünüyor yani bende oluşturdugu his öyle bişey ..

arkadaşlar bir sitede 89.90 tl artı büyük boy jeli ve korgo bedava ab tronic x2 buldum sizce fiyatı iyimi?ayrıca kullananlar nasıl faydası oldumu siz kaç tl ye aldınız?

arkadaşlar ab tronic x2 adlı ürün topshop 'ın ürünüdür. tv reklamlarında uyarıyolar, sadece topshop 'ın resmi web sitesinden sipariş verin diye. diğer siteler ve ürünleri orjinal değil. kandırılmayın!!!

arkadaşlar tv reklamında ab tronic x2 aletiyle beraber bir jel veriliyor. alet jelle beraber kullanılıyor. ürün, jelle beraber kullanıldığında etkili oluyorsa ; jel bittiğinde napılcak?
ben istiyorumki kollarım, bacaklarım, göbeğim zayıf ve kaslı olsun. güzel bi fiziğe sahip oluyim. ab tronic x2 tamam zayıflatıyomuş ama nereye kadar? ne kadar etkili? ve ne kadar zaman etkili?
kullananlar varsa aydınlatabilirlermi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…